DB-Gen version 1.2 © S. Girard. Alle rechten voorbehouden. Laatste update:  03-08-2022 15:53:31

Home   Index   Vorige pagina

Locaties

Australia Ipswich Australia Maryborough (Queensland) Australia Perth Australia Queensland
Australia Sydney België Antwerpen (Antwerpen) België Arendonk (Antwerpen) België Argenteau (Liege–Luik–Lüttich)
België As (Limburg) België Balen (Antwerpen) België Beerse (Antwerpen) België Bilzen (Limburg)
België Boorsheim (Limburg) België Brecht (Antwerpen) België Bree (Limburg) België Brussel
België Dessel (Antwerpen) België Diest (Limburg) België Edegem (Antwerpen) België Edingen (Hainaut–Henegouwen)
België Eigenbilzen (Limburg) België Essen (Antwerpen) België Fleron (Liege–Luik–Lüttich) België Florenville (Luxembourg)
België Geel (Antwerpen) België Gellik (Limburg) België Genk (Limburg) België Gent (Oost–Vlaanderen)
België Gierle (Antwerpen) België Grobbendonk (Antwerpen) België Hasselt (Limburg) België Henis (Limburg)
België Herentals (Antwerpen) België Hoeselt (Limburg) België Kasterlee (Antwerpen) België Kleine Spouwen (Limburg)
België Kuringen (Limburg) België Leuven (Vlaams–Brabant) België Libramont–Chevigny (Luxembourg) België Lichtaart (Antwerpen)
België Lier (Antwerpen) België Lille (Antwerpen) België Lommel (Limburg) België Maaseik (Limburg)
België Martenslinde (Limburg) België Mechelen (Antwerpen) België Meershoven (Limburg) België Merksplas (Antwerpen)
België Millen (Limburg) België Mol (Antwerpen) België Morkhoven (Antwerpen) België Munsterbilzen (Limburg)
België Nieuwerkerken (Limburg) België Nieuwpoort (West–Vlaanderen) België Ninove (Oost–Vlaanderen) België Olen (Antwerpen)
België Olmen (Antwerpen) België Oostmalle (Antwerpen) België Orsmaal–Gussenhoven (Vlaams–Brabant) België Oud–Turnhout (Antwerpen)
België Pittem (West–Vlaanderen) België Pulderbos (Antwerpen) België Rekem (Limburg) België Retie (Antwerpen)
België Rijkevorsel (Antwerpen) België Roeselare–Roulers (West–Vlaanderen) België Schoonbeek–Bilzen (Limburg) België Schoonbroek (Antwerpen)
België Schoten (Antwerpen) België Sint–Agatha–Berchem (Brussels Hoofdstedelijk Gewest) België Sint–Lambrechts–Herk (Limburg) België Sint–Niklaas (Oost–Vlaanderen)
België Sint–Truiden (Limburg) België Steenkerke (West–Vlaanderen) België Tielen (Antwerpen) België Tongeren (Limburg)
België Tongeren–Hamal (Limburg) België Turnhout (Antwerpen) België Valmeer (Limburg) België Vlimmeren (Antwerpen)
België Vorselaar (Antwerpen) België Vosselaar (Antwerpen) België Waltwilder (Limburg) België Wechelderzande (Antwerpen)
België Weelde (Antwerpen) België Werbeek (Antwerpen) België Wijer (Limburg) België Wilrijk (Antwerpen)
België Zoersel (Antwerpen) Belgique Clermont–sur–Berwinne (Liege–Luik–Lüttich) Belgique Falmagne (Namur) Belgique Glons (Liege–Luik–Lüttich)
Belgique Herbeumont (Luxembourg) Belgique Héron (Liege–Luik–Lüttich) Belgique Leuze–en–Hainaut (Hainaut–Henegouwen) Belgique Liège (Liege–Luik–Lüttich)
Belgique Noville–les–Bois (Namur) Belgique Sainte–Cécile (Luxembourg) Canada Mont Saint Hilaire (Prov. de Quebec) Canada Province de Quebec
Canada Vancouver BC Ceská republika Praha Ceylon zeemansgraf Deutschland Aachen (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Ahlen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Bad Dürkheim (Rheinland–Pfalz) Deutschland Bad Saulgau (Baden–Württemberg) Deutschland Berlin
Deutschland Berlin–Spandau Deutschland Birkesdorf (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Bonn (Rheinland) Deutschland Borgholtshausen (Kerszembrock)
Deutschland Bramsche–Osnabrück (Niedersachsen) Deutschland Bremen (Stadtkreis Bremen) Deutschland Brockhagen (Pruisen) Deutschland Cochem–Senheim ( Rheinland–Pfalz)
Deutschland Domersleben (Saksen–Anhalt) Deutschland Dortmund (Westfalen) Deutschland Duerwiss (Rheinland Pfalz) Deutschland Duisburg (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Dusseldorf ( Nordrhein–Westfalen) Deutschland Dülken (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Düren (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Elten (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Emmerich (Nordrhein–Westphalen) Deutschland Essen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Frankenthal (Rheinland–Pfalz) Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau Preußen)
Deutschland Gerswalde (Uckermark?) Deutschland Gross Himsted (Hannover) Deutschland Grotenrath (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Hamburg (Hamburg)
Deutschland Heilbronn (Wuerttemberg) Deutschland Heinsberg (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Heroldsbach (Bayern) Deutschland Hesperinghausen (Waldeck–Frankenberg Hessen)
Deutschland Hofgeismar (Nordhessen Hessen) Deutschland Holten Oberhausen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Ibbenbüren (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Kaltenholzhausen (Rheinland–Pfalz)
Deutschland Karken (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Karlsruhe (Baden–Württemberg) Deutschland Kastellaun (Rheinland–Pfalz) Deutschland Kelze (Nordhessen)
Deutschland Kempen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Kettwig–Essen (Nordrhein–Westphalen) Deutschland Krefeld (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Köln (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Lahde Deutschland Leer (Niedersachsen–Ostfriesland) Deutschland Magdeburg (Sachsen–Anhalt) Deutschland Mülheim an der Ruhr (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland München (Bayern) Deutschland Münsingen (Württemberg) Deutschland Neumühlen (Niedersachsen) Deutschland Nottuln (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Oldenburg (Niedersachsen) Deutschland Ratingen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Rethem (Aller–Leine) Laatzen–Region Hannover Deutschland Rheindalen (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Riethagen bei Ahleden Deutschland Saarbrücken (Saarland) Deutschland Salzburg (Rheinland–Pfalz) Deutschland Schüttorf (Niedersachsen)
Deutschland Stuttgart (Baden–Württemberg) Deutschland Südlohn (Münsterland) Deutschland Tecklenburg (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Traben–Trarbach (Rheinland–Pfalz)
Deutschland Uerdingen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Veitsrodt Hunsrück (Rheinland–Pfalz) Deutschland Vreden (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Waldfeucht (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Wellingholzhausen (Osnabrück) Deutschland Wesel (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Westerkappeln (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Wöbbelin
Deutschland Zons am Rhein (Nordrhein–Westfalen) England Devon England Plymstock (Devonshire) England Stoke Gabriel (Devon)
España Aranda de Duero (09400) España Granada Europa Belgium–Luxembourg France (58 Nièvre)
France (82 Tarn–et–Garonne) France (89 Yonne) France ? (23 Creuse) France ?? (15 Cantal)
France Abbeville (55 Meuse) France Abbéville–lès–Conflans (54 Meurthe–et–Moselle) France Accolay (89 Yonne) France Aillant–sur–Milleron (45 Loiret)
France Aix–en–Provence (13 Bouches–du–Rhône) France Allerey–sur–Saône (71 Saône–et–Loire) France Allériot (71 Saône–et–Loire) France Alligny–Cosne (58 Nièvre)
France Ancenis (44 Loire–Atlantique) France Andryes (89 Yonne) France Angers (49 Maine–et–Loire) France Anglars–Nozac (46 Lot)
France Angoulême (16 Charente) France Annay (58 Nièvre) France Arbois (39 Jura) France Arc–lès–Gray (70 Haute–Saône)
France Arfeuille–Châtain (23–Creuse) France Argenoux (58 Nièvre) France Arleuf (58 Nièvre) France Arquian (58–Nièvre)
France Asnières–sous–Bois (89 Yonne) France Attichy (02 Aisne) France Aubigny (03 Allier) France Aucamville (82 Tarn–et–Garonne)
France Audeville (45 Loiret) France Auge (23 Creuse) France Aunay–En–Bazois (58 Nièvre) France Auvillars–sur–Saône (21 Côte–d'Or)
France Auxerre (89 Yonne) France Auzances (23 Creuse) France Avallon (89 Yonne) France Avignon (84 Vaucluse)
France Avrée (58 Nièvre) France Bagneux (92 Hauts–de–Seine) France Bazoches (58 Nièvre) France Béhuard (49–Maine–et–Loire)
France Belfort (90 Territoire de Belfort) France Bellerive–sur–Allier (03 Allier) France Berlancourt (60 Oise) France Besançon (25 Doubs)
France Bétheny (51 Marne) France Biarritz (64 Pyrénées–Atlantiques) France Bierre–lès–Semur (21 Côte–d'Or) France Billy–Chevannes (58 Nièvre)
France Billy–sur–Oisy (58 Nièvre) France Bitry (58–Nièvre) France Blaye (33 Gironde) France Bléneau (89 Yonne)
France Bondy (93 Seine–Saint–Denis) France Bonny–sur–Loire (45 Loiret) France Bord–Saint–Georges (23 Creuse) France Bordeaux (33 Gironde)
France Boucieu–le–Roi (07 Ardèche) France Bougival (78 Yvelines) France Bouhy (58–Nièvre) France Boulogne–Billancourt (92 Hauts–de–Seine)
France Bourg–en–Bresse (01 Ain) France Braine (02 Aisne) France Bredons (15 Cantal) France Bresnay (03 Allier)
France Brest (29 Finistère) France Breugnon (58 Nièvre) France Breuillet France Brèves (58 Nièvre)
France Briare (45–Loiret) France Brienon–sur–Armançon (89 Yonne) France Brion (89 Yonne) France Broin (21 Côte–d'Or)
France Bron (69D Rhône) France Brousse (23 Creuse) France Buhl (68 Haut–Rhin) France Bussière–Nouvelle (23 Creuse)
France Caluire–et–Cuire (69M Métropole de Lyon) France Canals (82 Tarn–et–Garonne) France Carisey (89 Yonne) France Castelnau–d'Estrétefonds (31 Haute–Garonne)
France Castelsarrasin (82 Tarn–et–Garonne) France Cébazat (63–Puy–de–Dôme) France Cendrecourt (70 Haute–Saône) France Cerdon (01 Ain)
France Cerisiers (89 Yonne) France Cernans (39 Jura) France Cessy–les–Bois (58 Nièvre) France Cézey (89 Yonne)
France Chagny (71 Saône–et–Loire) France Châlette–sur–Loing (45–Loiret) France Châlons–sur–Marne (51–Marne) France Chambon–sur–Voueize (23–Creuse)
France Chamoux (89 Yonne) France Champcevrais (89 Yonne) France Champignelles (89 Yonne) France Chantenay–Saint–Imbert (58 Nièvre)
France Charentenay (89 Yonne) France Charmes (88 Vosges) France Charmoy (89 Yonne) France Chartres (28 Eure–et–Loir)
France Chastain (23–Creuse) France Château–Chinon (58 Nièvre) France Château–Landon (77 Seine–et–Marne) France Châteauneuf–Val–de–Bargis (58 Nièvre)
France Châtel–Censoir (89 Yonne) France Châtillon (92 Hauts–de–Seine) France Châtillon–Coligny (45 Loiret) France Chauny (02 Aisne)
France Chénérailles (23 Creuse) France Chiddes (58 Nièvre) France Chitry–les–Mines (58 Nièvre) France Chivy–lès–Étouvelles (02 Aisne)
France Choisy–le–Roi (94 Val–de–Marne) France Ciez (58 Nièvre) France Civrac–en–Médoc (33 Gironde) France Clamart (92 Hauts–de–Seine)
France Clamecy (58–Nièvre) France Clermont–Ferrand (63 Puy–de–Dôme) France Clichy (92 Hauts–de–Seine) France Colméry (58 Nièvre)
France Colombes (92 Hauts–de–Seine) France Colombier–le–Jeune (07 Ardèche) France Commagny (58 Nièvre) France Commentry (03 Allier)
France Corbeil (91 Essonne) France Corvol–l'Orgueilleux (58 Nièvre) France Cosne–Sur–Loire (58–Nièvre) France Coulandon (03 Allier)
France Coulanges–les–Nevers (58–Nièvre) France Coulanges–sur–Yonne (89 Yonne) France Couloutre (58 Nièvre) France Courcelles (58 Nièvre)
France Courcelles–lès–Semur (21 Côte–d'Or) France Cours (58–Nièvre) France Cours–La–Ville (69D Rhône) France Courson–les–Carrières (89 Yonne)
France Crain (89 Yonne) France Cravant (89 Yonne) France Cressy–sur–Somme (71 Saône–et–Loire) France Créteil (94 Val–de–Marne)
France Criel–sur–Mer (76 Seine–Maritime) France Crux–la–Ville (58 Nièvre) France Cuncy–lès–Varzy (58 Nièvre) France Cuzy (71 Saône–et–Loire)
France Dallet (63 Puy–de–Dôme) France Dampierre–sous–Bouhy (58–Nièvre) France Daoulas–Daoulaz (29 Finistère) France Decize (58 Nièvre)
France Deuil–la–Barre (95 Val–d'Oise) France Dieudonne (60 Oise) France Dieulouard (54 Meurthe–et–Moselle) France Dijon (21 Côte–d'Or)
France Dinan (22 Côtes–d'Armor) France Divonne–les–Bains (01 Ain) France Donzy (58–Nièvre) France Dornecy (58 Nièvre)
France Dournon (39 Jura) France Doyet (03 Allier) France Druyes–les–Belles–Fontaines (89–Yonne) France Dugny–sur–Meuse (55–Meuse)
France Dun–sur–Auron (18 Cher) France Dye (89 Yonne) France Echalard (69D Rhône) France Écury–sur–Coole (51 Marne)
France Égriselles–Le–Bocage (89 Yonne) France Entrains–sur–Nohain (58–Nièvre) France Escatalens (82 Tarn–et–Garonne) France Étais–la–Sauvin (89–Yonne)
France Etang–sur–Arroux (71 Saône–et–Loire) France Évaux–les–Bains (23 Creuse) France Evreux (27 Eure) France Fâchin (58 Nièvre)
France Falaise (14 Calvados) France Faverelles (45 Loiret) France Feurs (42–Loire) France Fey–en–Haye (54 Meurthe–et–Moselle)
France Flagey (25 Doubs) France Flavy–le–Meldeux (60 Oise) France Fléty (58 Nièvre) France Fontainebleau (77 Seine–et–Marne)
France Fontaines (89 Yonne) France Fontaines Saint–Martin (69D Rhône) France Fontenay–Aux–Roses (92 Hauts–de–Seine) France Fontenoy (89–Yonne)
France Fontevraud–l'Abbaye (49 Maine–et–Loire) France Fours (58 Nièvre) France Frasne (25 Doubs) France Garchy (58 Nièvre)
France Gentilly (94 Val–de–Marne) France Gernicourt (02 Aisne) France Gien (45 Loiret) France Giou (23 Creuse)
France Givardon (18 Cher) France Glanon (21 Côte–d'Or) France Glux–en–Glenne (58 Nièvre) France Grancey–le–Chateau (21 Côte–d'Or)
France Grandchamp (89 Yonne) France Gretz–Armainvilliers (77 Seine–et–Marne) France Grigny (69D Rhône) France Grisolles (82 Tarn–et–Garonne)
France Guebwiller (68 Haut–Rhin) France Guéret (23 Creuse) France Guérigny (58 Nièvre) France Habsheim (68 Haut–Rhin)
France Imphy (58 Nièvre) France Issy–l'Evêque (71 Saône–et–Loire) France Ivry–sur–Seine (94 Val–de–Marne) France Jard–sur–Mer (85 Vendée)
France Jaulges (89 Yonne) France Joigny (89 Yonne) France Jujurieux (01 Ain) France La Chapelle–Gauthier (77 Seine–et–Marne)
France La Chapelle–Saint–André (58 Nièvre) France La Charité–sur–Loire (58 Nièvre) France La Chartre–sur–le–Loir (72–Sarthe) France La Fermete (58–Nièvre)
France La Jonchère–Saint–Maurice (87 Haute–Vienne) France La Machine (58 Nièvre) France La Marche (58 Nièvre) France La Nocle–Maulaix (58 Nièvre)
France La Planée (25 Doubs) France La Serre–Bussière–Vieille (23 Creuse) France La Seyne–sur–Mer (83 Var) France Laffaux (02 Aisne)
France Lain (89 Yonne) France Lainsecq (89–Yonne) France Lalande (89 Yonne) France Lamaid (03 Allier)
France Lamorville (55 Meuse) France Landres (54 Meurthe–et–Moselle) France Lanty (58 Nièvre) France Larochemillay (58 Nièvre)
France Larrazet (82 Tarn–et–Garonne) France Laubard (23 Creuse) France Lavau (89–Yonne) France Lavit (82 Tarn–et–Garonne)
France Le Chesnay (78 Yvelines) France Le Compas (23 Creuse) France Le Perreux–sur–Marne (94 Val–de–Marne) France Le Petit Malpas (25 Doubs)
France Le Plessis–Patte–d'Oie (60 Oise) France Le Pré–Saint–Gervais (93 Seine–Saint–Denis) France Le Puy–en–Velay (43 Haute–Loire) France Le Tréport (76 Seine–Maritime)
France Le Tromp (23–Creuse) France Lépaud (23 Creuse) France Leugny (89 Yonne) France Leyssard (01 Ain)
France Lezoux (63 Puy–de–Dôme) France Lichères–près–Aigremont (89 Yonne) France Lichères–sur–Yonne (89 Yonne) France Ligny–le–Châtel (89 Yonne)
France Lille (59 Nord) France Limé (02 Aisne) France Limoges (87 Haute–Vienne) France Limon (58–Nièvre)
France Lisieux (14 Calvados) France Longeville les Metz (57 Moselle) France Lons–le–Saunier (39 Jura) France Lorient (56 Morbihan)
France Lormes (58 Nièvre) France Lozanne (69D Rhône) France Lupersat (23 Creuse) France Lure (70 Haute–Saône)
France Lussat (23 Creuse) France Luzy (58 Nièvre) France Lyon (69M Métropole de Lyon) France Lyon 3eme (69M Métropole de Lyon)
France Mainsat (23 Creuse) France Maisons–Lafitte (78 Yvelines) France Maligny (89 Yonne) France Mantes–la–Jolie (78 Yvelines)
France Marcq–en–Baroeul (59 Nord) France Marcy (58 Nièvre) France Marly–sous–Issy (71 Saône–et–Loire) France Marseille (13–Bouches–du–Rhône)
France Marseille 16eme arr (13 Bouches–du–Rhône) France Mauves (07 Ardèche) France Maux (58 Nièvre) France Meaulne (03 Allier)
France Meaux (77 Seine–et–Marne) France Menestreau (58–Nièvre) France Menou (58 Nièvre) France Méré (89 Yonne)
France Mérignat (01 Ain) France Merry–la–Vallée (89 Yonne) France Metz–le–Comte (58 Nièvre) France Meung–sur–Loire (45 Loiret)
France Mezilles (89 Yonne) France Migny (58 Nièvre) France Millay (58 Nièvre) France Moissac (82 Tarn–et–Garonne)
France Molesme (89 Yonne) France Monlius (58 Nièvre) France Mont–et–Marré (58 Nièvre) France Montaignet (03 Allier)
France Montaigu–de–quercy (82 Tarn–et–Garonne) France Montargis (45 Loiret) France Montaron (58 Nièvre) France Montbard (21 Côte–d'Or)
France Montceau–Les–Mines (71 Saône–et–Loire) France Montech (82 Tarn–et–Garonne) France Montfermeil (93 Seine–Saint–Denis) France Montfort–l'Amaury (78 Yvelines)
France Montluçon (03 Allier) France Montmain (21 Côte–d'Or) France Montmort (71 Saône–et–Loire) France Montreuil (93 Seine–Saint–Denis)
France Montreuil–sous–Bois (78 Yvelines) France Montrouge (92 Hauts–de–Seine) France Montvicq (03 Allier) France Moronvilliers (51 Marne)
France Moulins (03–Allier) France Moulins–Englibert (58 Nièvre) France Moulot (58–Nièvre) France Mouthe–Les Boujeons (25 Doubs)
France Moutiers–en–Puisaye (89 Yonne) France Mouvaux (59 Nord) France Murat (15 Cantal) France Nailly (89 Yonne)
France Nans–sous–Sainte–Anne (25–Doubs) France Nanterre (92 Hauts–de–Seine) France Nantua (01 Ain) France Neauphle–le–Château (78 Yvelines)
France Neuilly–en–Dun (18 Cher) France Neuilly–sur–Seine (92 Hauts–de–Seine) France Neuville–sous–Brinon (58 Nièvre) France Nevers (58–Nièvre)
France Nogent–sur–Marne (94 Val–de–Marne) France Nolay (58 Nièvre) France Oisy (58 Nièvre) France Onlay (58 Nièvre)
France Orléans (45 Loiret) France Orly (94 Val–de–Marne) France Ormoy (89 Yonne) France Ouanne (89 Yonne)
France Oudan (58 Nièvre) France Pantin (93 Seine–Saint–Denis) France Parigny–les–Vaux (58 Nièvre) France Paris Île–de–France (75 Paris)
France Paris 10eme (75 Paris) France Paris 11eme (75 Paris) France Paris 12eme (75–Paris) France Paris 13eme (75 Paris)
France Paris 14eme (75–Paris) France Paris 15eme (75–Paris) France Paris 16eme (75 Paris) France Paris 18eme (75–Paris)
France Paris 19eme (75–Paris) France Paris 1ere (75 Paris) France Paris 20eme (75 Paris) France Paris 3eme (75 Paris)
France Paris 4eme (75 Paris) France Paris 5eme (75 Paris) France Paris 7eme (75 Paris) France Paris 9eme (75 Paris)
France Paris? France Parsac (23 Creuse) France Perreuse (89–Yonne) France Perroy (58–Nièvre)
France Pesmes (70 Haute–Saône) France Peyrat–la–Nonière (23 Creuse) France Piennes (54 Meurthe–et–Moselle) France Pierrepont (02 Aisne)
France Pleaux (15 Cantal) France Plouguenast (22 Côtes–d'Armor) France Poiseux (58 Nièvre) France Poissy (78 Yvelines)
France Pont–du–Château (63 Puy–de–Dôme) France Pontoux (71 Saône–et–Loire) France Pougny (58 Nièvre) France Pougues–les–Eaux (58 Nièvre)
France Pouilly–sur–Saône (21 Côte–d'Or) France Pousseaux (58 Nièvre) France Préporché (58–Nièvre) France Preutin–Higny (54 Meurthe–et–Moselle)
France Quillan (11 Aude) France Raizeux (78 Yvelines) France Rambouillet (78 Yvelines) France Raveau (58 Nièvre)
France Reims (51 Marne) France Rémilly (58 Nièvre) France Rennes (35 Ille–et–Vilaine) France Reterre (23–Creuse)
France Rive–de–Gier (42 Loire) France Roanne (42 Loire) France Rogny–les–Sept–Écluses (89 Yonne) France Rom (79 Deux–Sèvres)
France Ronchères (89 Yonne) France Rosières–aux–Salines (54 Meurthe–et–Moselle) France Rouen (76 Seine–Maritime) France Rougnat (23 Creuse)
France Rueil–Malmaison (92 Hauts–de–Seine) France Ruffey–lès–Echirey (21 Côte–d'Or) France Sables–d'Olonne (85 Vendée) France Sacy (89 Yonne)
France Sainpuits (89–Yonne) France Saint Hilaire Fontaine (58 Nièvre) France Saint–Amand–en–Puisaye (58–Nièvre) France Saint–Amand–Montrond (18 Cher)
France Saint–Christoly–Médoc (33 Gironde) France Saint–Christophe–de–Châtain (23 Creuse) France Saint–Cyr–lès–Entrains (58 Nièvre) France Saint–Denis (93 Seine–Saint–Denis)
France Saint–Dizier (52 Haute–Marne) France Saint–Domet (23 Creuse) France Saint–Étienne–Lardeyrol (43 Haute–Loire) France Saint–Fargeau (89 Yonne)
France Saint–Florentin (89–Yonne) France Saint–Genis–Laval (69D Rhône) France Saint–Genou (36 Indre) France Saint–Germain–en–Laye (78 Yvelines)
France Saint–Gilles (30 Gard) France Saint–Hippolyte–du–Fort (30 Gard) France Saint–Honoré–les–Bains (58 Nièvre) France Saint–Jean–le–Vieux (01 Ain)
France Saint–Julien–en–Genevois (74 Haute–Savoie) France Saint–Julien–la–Genête (23 Creuse) France Saint–léger–le–petit (18 Cher) France Saint–Maixant (23 Creuse)
France Saint–Malo–en–Donziois (58 Nièvre) France Saint–Martin–des–Champs (89 Yonne) France Saint–Martin–du–Pré (58 Nièvre) France Saint–Martin–sur–Nohain (58 Nièvre)
France Saint–Maurice (43 Haute–Loire) France Saint–Nazaire (44 Loire–Atlantique) France Saint–Ouen–sur–Loire (58 Nièvre) France Saint–Ouen–sur–Seine (93 Seine–Saint–Denis)
France Saint–Pardoux–le–Pauvre (23 Creuse) France Saint–Père (58 Nièvre) France Saint–Père (89 Yonne) France Saint–Péreuse (58 Nièvre)
France Saint–Pierre–du–Mont (58 Nièvre) France Saint–Pierre–Eynac (43 Haute–Loire) France Saint–Privé (89 Yonne) France Saint–Prix (71 Saône–et–Loire)
France Saint–Quentin–la–Motte–Croix–au–Bailly (80 Somme) France Saint–Sauveur–en–Puisaye (89 Yonne) France Saint–Seine (58 Nièvre) France Saint–Sornin (23 Creuse)
France Saint–Vérain (58–Nièvre) France Sainte Honorine (61 Orne) France Sainte–Colombe (89 Yonne) France Sainte–Geneviève–des–Bois (91–Essonne)
France Sainte–Menehould (55 Meuse) France Saints–en–Puisaye (89 Yonne) France Sancoins (18 Cher) France Sannat (23–Creuse)
France Saunières (71 Saône–et–Loire) France Sauve (30 Gard) France Sauvigny–les–Bois (58 Nièvre) France Savigny–En–Terre–Plaine (89 Yonne)
France Savigny–Poil–Fol (58 Nièvre) France Sedan (08 Ardennes) France Sémelay (58–Nièvre) France Sementron (89 Yonne)
France Sens (89 Yonne) France Sens–Beaujeu (18 Cher) France Septfonds (89 Yonne) France Sermages (58 Nièvre)
France Serrouville (54 Meurthe–et–Moselle) France Seurre (21 Côte–d'Or) France Sierentz (68 Haut–Rhin) France Souchy (03 Allier)
France Sougères–en–Puisaye (89–Yonne) France Soyaux (16 Charente) France St–Léger–de–Fougeret (58 Nièvre) France Subligny (18 Cher)
France Suilly–la–Tour (58 Nièvre) France Tagnière (71 Saône–et–Loire) France Taingy (89 Yonne) France Tannerre–en–Puisaye (89 Yonne)
France Tardes (23 Creuse) France Tazilly (58–Nièvre) France Ternant (58 Nièvre) France Thenioux (18 Cher)
France Thury (89–Yonne) France Toulouse (31 Haute–Garonne) France Tourcoing (59 Nord) France Tournon–sur–Rhône (07 Ardèche)
France Trappes (78 Yvelines) France Treigny (89 Yonne) France Troyes (10 Aube) France Trucy–l'Orgueilleux (58 Nièvre)
France Urçay (03 Allier) France Val–de–Mercy (89 Yonne) France Valeyrac (33 Gironde) France Valleraugue (30 Gard)
France Vallière (23 Creuse) France Vallon–en–Sully (03 Allier) France Vandeness (58 Nièvre) France Vandoeuvre–lès–Nancy (54 Meurthe–et–Moselle)
France Vannes (56 Morbihan) France Vanves (92 Hauts–de–Seine) France Varennes–lès–Narcy (58 Nièvre) France Varzy (58 Nièvre)
France Vatan (36 Indre) France Vélizy–Villacoublay (78 Yvelines) France Vendenesse (58 Nièvre) France Vénissieux (69D Rhône)
France Venizy (89 Yonne) France Venoy (89 Yonne) France Verdun–sur–Garonne (82 Tarn–et–Garonne) France Vergèze (30 Gard)
France Verrières–le–Buisson (91 Essonne) France Versailles (78 Yvelines) France Vichy (03 Allier) France Vielmanay (58 Nièvre)
France Vierzon (18 Cher) France Villapourçon (58 Nièvre) France Villaudric (31 Haute–Garonne) France Villemomble (93 Seine–Saint–Denis)
France Villeneuve–les–Genêts (89 Yonne) France Villeneuve–sur–Yonne (89–Yonne) France Villenouvelle (31 Haute–Garonne) France Villiers–le–Sec (58 Nièvre)
France Villiers–sur–Tholon (89 Yonne) France Villiers–Vineux (89 Yonne) France Vitry–le–François (51 Marne) France Xivry–Circourt (54 Meurthe–et–Moselle)
France Yssingeaux (43 Haute–Loire) France Yzeure (03 Allier) Hong Kong Hong Kong Hong Kong Victoria
India Calcutta India Irichinapaty (CormandeL) India Madras India Sadras
Indonesia Ambon Indonesia Amoerang Indonesia Bandjermasin Indonesia Bandoeng
Indonesia Bandung Indonesia Banggaai (Celebes–Sulawesi) Indonesia Bangil Indonesia Bangkaijan (Borneo)
Indonesia Banjoebiroe kamp 10 Indonesia Baturaja (Sumatra) Indonesia Bekassie (Java) Indonesia Blitar Pare
Indonesia Bogor Indonesia Bojolali (Soerakarta) Indonesia Bondowoso Indonesia Cheribon
Indonesia Cipanas Indonesia Demak Indonesia Depok Indonesia Djawa Barat
Indonesia Djember Indonesia Djocja Indonesia Djokjakarta Indonesia Djombang
Indonesia Gorotalo (Menado) Indonesia Indramayu Indonesia Jakarta Indonesia Japara
Indonesia Jatinegara Indonesia Kajoetanam (Sumatra) Indonesia Kediri Indonesia Kediri Blitar
Indonesia Kotaradja Indonesia Krebet (Malang) Indonesia Lawang Indonesia Lhosukon (Sumatra)
Indonesia Lumadjang Indonesia Magelang(Kedoe) Indonesia Makassar Indonesia Malang
Indonesia Maluku Utara Indonesia Maros (Sulawesi) Indonesia Medan Indonesia Menado
Indonesia Modjokerto Indonesia Muntok (Banka) Indonesia Muntok (mannenkamp) Indonesia Natal (Sumatra)
Indonesia Nias Indonesia Padang Indonesia Palembang Indonesia Paree Kediri
Indonesia Paroeng Pandjang Indonesia Pasoeroean Indonesia Pasuruan Indonesia Pekalongan
Indonesia Pematang Siantar (Sumatra) Indonesia Prigen Indonesia Probolinggo Indonesia Salatiga
Indonesia Salatiga (Semarang) Indonesia Samarang Indonesia Semarang Indonesia Senin
Indonesia Serang Indonesia Seruwai Indonesia Sibolga Indonesia Soengailiat
Indonesia Soengailiat (Bangka) Indonesia Solo (Kamp Ziekenzorg) Indonesia Somblimbingan (Borneo) Indonesia Sukabumi
Indonesia Sumatra Indonesia Sumedang Indonesia Sumedang–Soekapoera (Preanger) Indonesia Surabaya
Indonesia Surakarta Indonesia Tandjang Poera (Sumatra) Indonesia Tandjoeng Pandan Billiton Indonesia Tandjong Pinang
Indonesia Tandjur (Tengah?) Indonesia Tangerang Indonesia Tangkil (Cheribon Java) Indonesia Tapanuli (Sumatra)
Indonesia Tegal Indonesia Timor Indonesia Tjiandjoer Indonesia Tjibadak
Indonesia Tjihapit (Bandoeng Java) Indonesia Tjimahi Indonesia Tjimahi (interneringskamp) Indonesia Tondano
Indonesia Watoepangaten (Soerak) Indonesia Wonosobo Italia Firenze (Toscana) Italia Montevarchi (Toscana)
Italia Napels Japan Orio Japan Orio (Fukuoka–kamp 6) Luxembourg Nörtringen (Winselar)
Luxembourg Wiltz (Diekirch) Maleisia Singapore Morocco Agadir Nederland 's Hertogenbosch (Noord–Brabant)
Nederland 's–Graveland (Noord–Holland) Nederland 's–Gravenzande (Zuid–Holland) Nederland Aengwirden (Friesland) Nederland Alem (Gelderland)
Nederland Alkemade (Zuid–Holland) Nederland Alkmaar (Noord–Holland) Nederland Almelo (Overijssel) Nederland Almere (Flevoland)
Nederland Amersfoort (Utrecht) Nederland Amstelveen (Noord–Holland) Nederland Amstenrade (Limburg) Nederland Amsterdam (Noord–Holland)
Nederland Apeldoorn (Gelderland) Nederland Appingedam (Groningen) Nederland Arnhem (Gelderland) Nederland Asperen (Gelderland)
Nederland Assen (Drenthe) Nederland Avereest (Overijssel) Nederland Axel (Zeeland) Nederland Baambrugge (Utrecht)
Nederland Barneveld (Gelderland) Nederland Beegden (Limburg) Nederland Beesd (Gelderland) Nederland Beilen (Drenthe)
Nederland Bergschenhoek (Zuid–Holland) Nederland Berkel–Enschot (Noord–Brabant) Nederland Berlicum (Noord–Brabant) Nederland Beuningen (Gelderland)
Nederland Bladel (Noord–Brabant) Nederland Bleiswijk (Zuid–Holland) Nederland Bolsward (Friesland) Nederland Breda (Noord–Brabant)
Nederland Breukelen–Nijenrode (Utrecht) Nederland Brielle (Zuid–Holland) Nederland Brunssum (Limburg) Nederland Bussum (Noord–Holland)
Nederland Cadier (Limburg) Nederland Coevorden (Drenthe) Nederland Cuijk (Noord–Brabant) Nederland Culemborg (Gelderland)
Nederland Dalen (Drenthe) Nederland De Bilt (Utrecht) Nederland Delft (Zuid–Holland) Nederland Den Andel (Groningen)
Nederland Den Haag (Zuid–Holland) Nederland Den Helder (Noord–Holland) Nederland Deursen en Dennenburg (Noord–Holland) Nederland Deventer (Overijssel)
Nederland Diepenveen (Overijssel) Nederland Dieren (Gelderland) Nederland Doesburg (Gelderland) Nederland Doetinchem (Gelderland)
Nederland Dokkum (Friesland) Nederland Dongen (Noord–Brabant) Nederland Doorn (Utrecht) Nederland Dordrecht (Zuid–Holland)
Nederland Driebergen (Utrecht) Nederland Driel (Gelderland) Nederland Driewegen (Zeeland) Nederland Dubbeldam (Zuid–Holland)
Nederland Duizel (Noord–Brabant) Nederland Echt (Limburg) Nederland Ede (Gelderland) Nederland Eijgelshoven (Limburg)
Nederland Eindhoven (Noord–Brabant) Nederland Elburg (Gelderland) Nederland Engwierum (Friesland) Nederland Epe (Gelderland)
Nederland Ermelo (Gelderland) Nederland Escharen (Noord–Brabant) Nederland Etten Leur (Noord–Brabant) Nederland Eygelshoven (Limburg)
Nederland Ferwerderadeel (Friesland) Nederland Franeker (Friesland) Nederland Garderen (Gelderland) Nederland Gassel (Noord–Brabant)
Nederland Geertruidenberg (Noord–Brabant) Nederland Genhout (Limburg) Nederland Gilze–Rijen (Noord–Brabant) Nederland Gorinchem (Zuid–Holland)
Nederland Gouda (Zuid–Holland) Nederland Goutum (Friesland) Nederland Grave (Noord–Brabant) Nederland Grevenbicht (Limburg)
Nederland Groenlo (Gelderland) Nederland Groesbeek (Gelderland) Nederland Groningen (Groningen) Nederland Gulpen (Limburg)
Nederland Haarlem (Noord–Holland) Nederland Haarlemmermeer (Noord–Holland) Nederland Hantum (Friesland) Nederland Harderwijk (Gelderland)
Nederland Harmelen (Utrecht) Nederland Hasselt (Overijssel) Nederland Heel En Panheel (Limburg) Nederland Heemstede (Noord–Holland)
Nederland Heerenveen (Friesland) Nederland Heerlen (Limburg) Nederland Heiloo (Noord–Holland) Nederland Helmond (Noord–Brabant)
Nederland Hendrik–Ido–Ambacht (Zuid–Holland) Nederland Herpen (Zuid–Holland) Nederland Herten (Limburg) Nederland Heythuysen (Limburg)
Nederland Hilversum (Noord–Holland) Nederland Hoensbroek (Limburg) Nederland Hof Van Delft (Zuid–Holland) Nederland Holten (Overijssel)
Nederland Hoogeveen (Drenthe) Nederland Hoogezand (Groningen) Nederland Hoogkerk (Groningen) Nederland Hoorn (Noord–Holland)
Nederland Horn (Limburg) Nederland Houten (Utrecht) Nederland Huissenling en Neerloon (Noord–Brabant) Nederland Hulsel (Noord–Brabant)
Nederland Jelsum (Friesland) Nederland Kampen (Overijssel) Nederland Katwijk aan Zee (Zuid–Holland) Nederland Kerkrade (Limburg)
Nederland Kloosterburen (Groningen) Nederland Klundert (Noord–Brabant) Nederland Kollum (Friesland) Nederland Laren (Noord–Holland)
Nederland Leende (Noord–Brabant) Nederland Leenderstrijp Nederland Leerdam (Utrecht) Nederland Leeuwarden (Friesland)
Nederland Leiden (Zuid–Holland) Nederland Leiderdorp (Zuid–Holland) Nederland Leidschendam–Voorburg (Zuid–Holland) Nederland Lelystad (Flevoland)
Nederland Lemmer (Friesland) Nederland Limmen (Noord–Holland) Nederland Linne (Limburg) Nederland Lisse (Zuid–Holland)
Nederland Loenen aan de Vecht (Utrecht) Nederland Loon Op Zand (Noord–Brabant) Nederland Lunteren (Gelderland) Nederland Maasbracht (Limburg)
Nederland Maastricht (Limburg) Nederland Maren (Noord–Brabant) Nederland Melick en Herkenbosch (Limburg) Nederland Merkelbeek (Limburg)
Nederland Middelburg (Zeeland) Nederland Middelharnis (Zuid–Holland) Nederland Middelstum (Groningen) Nederland Mill (Noord–Brabant)
Nederland Moergestel (Noord–Brabant) Nederland Montfoort (Utrecht) Nederland Montfort (Limburg) Nederland Muntendam (Groningen)
Nederland Neer (Limburg) Nederland Nieuwenhagen (Limburg) Nederland Nieuwer–Amstel (Noord–Holland) Nederland Nijkerk (Gelderland)
Nederland Nijmegen (Gelderland) Nederland Oegstgeest (Zuid–Holland) Nederland Oldeboorn (Friesland) Nederland Oostermeer–Tietjerksteradeel (Friesland)
Nederland Oosternijkerk (Friesland) Nederland Otterdum (Groningen) Nederland Oud en Nieuw Gassel (Noord–Brabant) Nederland Oudenbosch (Noord–Brabant)
Nederland Oudewater (Utrecht) Nederland Oudkerk (Friesland) Nederland Overschie (Zuid–Holland) Nederland Peize (Drenthe)
Nederland Princenhage (Noord–Brabant) Nederland Purmerend (Noord–Holland) Nederland Putten (Gelderland) Nederland Raalte (Overijssel)
Nederland Raamsdonk (Noord–Brabant) Nederland Ravenstein (Noord–Brabant) Nederland Reek (Noord–Brabant) Nederland Renkum (Gelderland)
Nederland Rheden (Gelderland) Nederland Ridderkerk (Zuid–Holland) Nederland Rijnsburg (Zuid–Holland) Nederland Rijswijk (Zuid–Holland)
Nederland Roermond (Limburg) Nederland Roggel (Limburg) Nederland Roosendaal (Noord–Brabant) Nederland Rotterdam (Zuid–Holland)
Nederland Sassenheim (Zuid–Holland) Nederland Schaarsbergen (Gelderland) Nederland Schaesberg (Limburg) Nederland Schandelo (Limburg)
Nederland Scheveningen (Zuid–Holland) Nederland Schie (Zuid–Holland) Nederland Schiedam (Zuid–Holland) Nederland Schingen gem. Menaldumadeel (Friesland)
Nederland Sevenum (Limburg) Nederland Simpelveld (Limburg) Nederland Sint Odiliënberg (Limburg) Nederland Sint–Annaland (Zeeland)
Nederland Sittard–Geleen (Limburg) Nederland Sliedrecht (Zuid–Holland) Nederland St. Oedenrode (Noord–Brabant) Nederland Stadskanaal (Groningen)
Nederland Stein (Limburg) Nederland Stompwijk (Zuid–Holland) Nederland Surhuisterveen (Friesland) Nederland Susteren (Limburg)
Nederland Terbandsterschans (Friesland) Nederland Tiel (Gelderland) Nederland Tilburg (Noord–Brabant) Nederland Uden (Noord–Brabant)
Nederland Ulrum (Groningen) Nederland Urmond (Limburg) Nederland Usquert (Groningen) Nederland Utrecht (Utrecht)
Nederland Vaassen (Gelderland) Nederland Veenhuizen (Drenthe) Nederland Veere (Zeeland) Nederland Velden (Limburg)
Nederland Veldhuizen (Utrecht) Nederland Velp (Gelderland) Nederland Velp (Noord–Brabant) Nederland Venlo (Limburg)
Nederland Venray (Limburg) Nederland Vianen (Utrecht) Nederland Vlaardingen (Zuid–Holland) Nederland Vlijmen (Noord–Brabant)
Nederland Vlissingen (Zeeland) Nederland Voorburg (Zuid–Holland) Nederland Voorhout (Zuid–Holland) Nederland Voorthuizen (Gelderland)
Nederland Vrijenban (Zuid–Holland) Nederland Vrouwenpolder (Zeeland) Nederland Vucht (Noord–Brabant) Nederland Wageningen (Gelderland)
Nederland Warmond (Zuid–Holland) Nederland Weert (Noord–Brabant) Nederland Weesp (Noord–Holland) Nederland Westdongeradeel (Friesland)
Nederland Westerbork (Drenthe) Nederland Westkapelle (Zeeland) Nederland Woensdrecht (Noord–Brabant) Nederland Woensel (Noord–Brabant)
Nederland Woerden (Utrecht) Nederland Woubrugge (Zuid–Holland) Nederland Zaandam (Noord–Holland) Nederland Zeelst (Noord–Brabant)
Nederland Zeist (Utrecht) Nederland Zevenaar (Gelderland) Nederland Zevenhuizen (Zuid–Holland) Nederland Zierikzee (Zeeland)
Nederland Zoeterwoude (Zuid–Holland) Nederland Zuidlaren (Drenthe) Nederland Zuidwolde (Drenthe) Nederland Zundert (Noord–Brabant)
Nederland Zutphen (Overijssel) Nederland Zwolle (Overijssel) Netherlands Antilles Curaçao (Bonaire) Niet bekend Niet bekend
Paraguay Asuncion Polski Gdansk Polski Kostrzyn Lubusz Voivodeship Roumanie Buckarest
Rusland Kaliningrad (voormalig Köningsbergen) Rusland (thans Lithouwen) Kowno Russia Moscow Schweitz Basel
Schweitz Bern Schweitz Zürich Singapore Malay POW Camp Slovakia Malachov
South Africa Kaapstad (Cape Town) Sri Lanka Jaffnapatnam (Ceylon) Sri Lanka Sri Lanka Suisse Genève
Suisse Montreux Suisse Vevey Suriname Paramaribo Switzerland Prato en Sornico
Thailand Nompladuk II Thailand Thai POW Camp in Tha Khanun U.S.A. Alaska U.S.A. Appleton
U.S.A. Appleton (Outagamie County Wisconsin) U.S.A. La Puente (CA) U.S.A. Los Angeles (CA) U.S.A. Manitowoc (Wisconsin)
U.S.A. Mobile (Alabama) U.S.A. New London (Waupaca Wisconsin) U.S.A. New York U.S.A. San Francisco (CA)
U.S.A. Stephensville U.S.A. Stephensville (Outagamie County Wisconsin) U.S.A. Wisconsin U.S.A. Wisconsin (Wood Port Edwards Town)
United Kingdom Birmingham UNKNOWN Unknown Usa San Francisco Zuid–Afrka Potchefstroom
Österreich Karlsbad (Böhmen) Österreich Raab (Oberösterreich) Österreich Wien

Australia Ipswich

VAN DIJK Michael


Australia Maryborough (Queensland)

WENZEL Anita


Australia Perth

SOESMAN Ida Hortense


Australia Queensland

[Private]


Australia Sydney

AUGUSTEYNS Theresia
VAN ZALINGEN Georgine Marie Charlotte Marthe


België Antwerpen (Antwerpen)

BELLE Anna Josephina
BELLE Maria Henrica
BELLE Theodorus Leonardus Johannes
DELEBERGHE Susanna
HULSTEDE Marijke
MACARÉ Pierre
PAATS Johannes Antonius Hendrikus
SCHINDLER Maria
[Private]
[Private]
WISDOM Pieter Constant Willem Eduard


België Arendonk (Antwerpen)

CEURSTEN Joanna Maria
CEURSTEN Joannes
CLAES Margareta
CLAESSEN Anna Gertrudis
CLAESSEN Christianus
CLAESSEN Christianus
CLAESSEN Dionijsius
CLAESSEN Godefridus
CLAESSEN Joannes Baptista
CLAESSEN Maria
CLAESSEN Nicolaus
CORSTEN Henricus
CORSTEN Henricus
CORSTEN Joannes
CROLS Adrianus
CROLS Cornelia Henrick
CROLS Elisabeth Catharina
CROLS Godefridus
CROLS Johannes
CROLS Maria Regina
CUIJLITS Arnoldus
CUIJLITS Catharina
CUIJLITS Christianus
CUIJLITS Elizabetha
CUIJLITS Petrus
CUIJLITS Rumoldus
DE LAUWER Josephus
GEENEN Joanna
GOELEN Maria
GOETELEN Maria
HEYMANS Henricus
HEYMANS Joannes Baptista
HEYMANS Joannis Henricus
HOSKENS X
JACOBS Dionysius
JACOBS Elisabeth
LENAERTS Cornelius
LENAERTS Elisabetha
LOOTS Joannes
LOOTS Wilhelmus
LUYTS Anna Maria
MAES Anna
MAES Cornelia
MEEUWS Els
REIJNIERS Maria Elisabetha
REYNIERS Ida
REYNIERS Marcellus
REYNS Elisabetha
REYNS Nicolaus
SCHUERMANS Godefridus
SCHUERMANS Godefridus
SCHUERMANS Maria Elisabeth
SEELEN Maria
STEVENS Petronella
STEYMANS Barbara
STIJNEN Anna Margaretha
VAN BEERS Joanna
VAN GORP Anna
VAN GORP Marinus
VAN GORP Petronella
VAN HERCK Elisabetha
VAN THIELEN Joannes
VAN THIELEN Petronella
WIJNANTS Jeronymys
WIJNEN Catherina
WIJNEN Helena


België Argenteau (Liege–Luik–Lüttich)

TRITSCHÉ Maria Adriana Johanna


België As (Limburg)



België Balen (Antwerpen)

BELMANS Dympna
BELMANS Joannes
BERGHMANS Maria
DIELS Henry
DIELS Jan Baptiste
DIELS Joannes Franciscus
KEMPS Henricus
KEMPS Maria Dimpna
KEMPS Petrus
VAN EYNDE Dympna
VAN HOOF Joanna Maria
VERVOORT Maria Theresia
VREYS Anna Catharina
WILLEKENS Anna Maria Catherine
WILLEKENS Jean Baptiste
WILS Henricus
WILS Irma Clementina Francisca
WILS Joannes Andreas
WILS Joannes Franciscus
WILS Petrus Alfons


België Beerse (Antwerpen)

MAEGH Matheus
PROOST Johannes Baptista


België Bilzen (Limburg)

BAERTEN Anna Maria
BAERTEN Joannes
BAERTEN Joannes
BALTHIS Elisabeth
BERCKS Hendrik
BERCKS Marie
BEREBROUX Anna Maria
BEREBROUX Gerardus
BERKX Mathieu
BERKX Mechtildis
BIANKES Anna
BOELEN Lambertus
BOELEN Maria Catherina
BOONEN Alphonse
BOONEN Franciscus
BOONEN Ida
BOONEN Maria
BOONEN Marie Philomena
CASTERMANS Egidius
CASTERMANS Ludovicus
CASTERMANS Maria Elisabeth
CASTERMANS Michael
CASTERMANS Michaël
COLLA Marcel
COLLA Marie Elisabeth
COLLA Paschasius
COLLAS Nicolas
DUELEN Elisabeth
EYCKEBOOM Alphonse Lambert
EYCKEBOOM Marie–Louise
EYKENBOOM Joseph Hubert
GERAERTS Getrude
GEURTS Elisabeth
HUSTIN Joanna
LATHOUWERS Maria Elisabeth
LIEBEN Arnoldus
LIEBEN Guilielmus
LUNSKENS Gaspar
LUNSKENS Henricus
LUNSKENS Henricus
MAREL Egidius
MAREL Nicolaas
MAREL Wilhelmus
MARELLE Ida
MARIS Maria
MOREL Ida
NIJS Elisabeth
PRINTEN Margaretha
SCHABROEX Maria
STEVENS Elisabeth
VAN JONCKHOLT Anna
VAN JONCKHOLT Paulus
VAN NUT Jan
VAN NUT Johannes
VAN NUTH Marie Josephine Hubertina
VANDELAER Magdalena
VANDERHEYDEN Digna
VANNUT Gerardus
WEYERS Anna Maria


België Boorsheim (Limburg)

CONAERTS Maria Helena


België Brecht (Antwerpen)

GIELEN Catharina
MAEGH Lodewijk
MAERIËN Staf


België Bree (Limburg)

CREDID Jamal
CREDID Noah


België Brussel

AHRENS Frederika Maria
AHRENS Peter Hendrik
DAVID Henri Joseph
GIEZE Martha Caroline Adrienne
MAEGH Johanna


België Dessel (Antwerpen)

BEL Walterus
BRIJS Claudius Franciscus
CLAES Anna
CLAES Georgius
CLAES Joannes
CLAESSEN Godefridus
COOLS Joannes Ludovicus
COOLS Petrus
DAMS Elisabetha
DE BEER Joanna
DERMONDEN Petronella
FREDERICKX Ferdinandus
FREDERICKX Godefridus
FREDERICKX Levenloos
FREDERICKX Maria
FREDERICKX Petrus Gommarius
FREDERICKX Pierre François
FREDERICKX Therese
GORIS Joannis
GORIS Maria
HENRICKX Margaretha
HENRICKX Petrus Antonius
HOSKENS Cornelius Henricus
HOSKENS Martinus
HUYSMANS Anne Marie
HUYSMANS Jacobus
HUYSMANS Joannes
JACOBS Anna Catharina
JACOBS Anna Catherina
JACOBS Bernardus
JACOBS Christianus
JACOBS Gerardus
JACOBS Hendrik
JACOBS Jan Baptist
JACOBS Theresia Maria
JACOPS Elizabetha
JANSSENS Maria Catharina
KELDERS Anna
LEBOY Anna Catharina
LEBOY Jean Baptiste
LEBOY Martin
LEENAERTS Maria
LOYEN Maria
MEEUS Martina
MELIS Andreas
MELIS Anna Elisabetha
MELIS Anna Maria
MELIS Anna Maria
MELIS Cornelius
MELIS Henricus
MELIS Joannes
MELIS Joannes
MINNEN Martina
MINNEN Martinus
MOORS Adrianus
MOORS Anna
NIJS Anna Maria
NIJS Elisabetha
NIJS Henricus
NIJS Joannes Joos
NIJS Maria Coletha
NIJS Maria Theresia
NIJS Martina Joos
NIJS Martinus
NIJS Petrus Josephus
NIJS Petrus Martinus
NYS Elisabetha
PEETERS Anna
PEETERS Elisabeth Jan
PENASSE Wilhelmus Augustus
PUTMANS Elisabetha
RAEYMAEKERS Joannes
RAEYMAEKERS Joannes Franciscus
RAEYMAEKERS Maria Elisabeth
SEGERS Maria
SEUNTJENS Maria Cornelia
SEUNTJENS Maria Theresia
SLEGERS Anna Margareta
SLEGERS Arnoldus
SLEGERS Christianus
SLEGERS Francicscus Augustus
SLEGERS Jan Karel
SLEGERS Joannes
SLEGERS Joannes Baptista
SLEGERS Maria
SLEGERS Maria
SLEGERS Michael
SLEGERS Petrus
SLEGERS Petrus
SNOECX Helwigs
SWAELEN Christianus
SWAELEN Gilbertus
SWAELEN Maria
VAN AMMERODE Anne
VAN CAMPFORT Adriaan Lodewijk
VAN CAMPFORT Anna Catharina
VAN CAMPFORT Anna Maria
VAN CAMPFORT Anne Catherine
VAN CAMPFORT Christianus
VAN CAMPFORT Henri
VAN CAMPFORT Henri
VAN CAMPFORT Henricus
VAN CAMPFORT Jean
VAN CAMPFORT Joannes
VAN CAMPFORT Marie Dymphne
VAN CAMPFORT Martin
VAN DE VEN Arnoldus
VAN DE VEN Elizabeth
VAN DE VEN Jean
VAN DE VEN Joannes
VAN DE VEN Petrus
VAN GENNEP Anna Maria
VAN GENNEP Christianus
VAN GENNEP Petrus
VAN GENNEP Petrus
VAN GOMPEL Catherina
VAN PELT Maria Catharina
VANDENBOSCH Guillielmus
VERDONCK Elisabeth
VERMÉ Joannes
VERVOORT Margaretha
WILS Anna Maria


België Diest (Limburg)

MAEGH Frans


België Edegem (Antwerpen)

HUYSMANS Jacobus


België Edingen (Hainaut–Henegouwen)

LIERNUR Peter Wilhelm


België Eigenbilzen (Limburg)

BOELEN Joannes
BOELEN Lambertus


België Essen (Antwerpen)

GIPS Pieter


België Fleron (Liege–Luik–Lüttich)

COLLARD Jean Truillet
FASSOTTE Frederik Matthieu Joseph
LE CLERCQ Catharina
LECLERCQ Jean


België Florenville (Luxembourg)



België Geel (Antwerpen)

DANSY Elisabeth


België Gellik (Limburg)

STEVENS Elisabeth
STEVENS Mathieu


België Genk (Limburg)

EYCKEBOOM Marie–Louise


België Gent (Oost–Vlaanderen)

BELLE Henricus Franciscus


België Gierle (Antwerpen)

CNAEPS Gerardus
DIERCKX Justina
KNAEPS Petrus
ROEVENS Anna Elisabeth
VINGEROETS Melchior


België Grobbendonk (Antwerpen)

BELLENS Adrianus
BELLENS Anna
DE POOTER Cornelia
MERCELIS Anna Elisabeth
POELS Petrus
SNIJERS Elisabeth


België Hasselt (Limburg)

BELL Elisabeth Maria Josepha Hubertina
THOELEN Maria Theresia
[Private]


België Henis (Limburg)

BANCKEN Gerardus


België Herentals (Antwerpen)

CUIJNEN Maria Elisabeth
PROOST Maria


België Hoeselt (Limburg)

CASTERMANS Ludovicus
CASTRO Martinus
PRYS Valère


België Kasterlee (Antwerpen)

ANTONISSEN Joanna Maria
DE BUSSER Henricus
DE BUSSER Henricus
DE BUSSER Johannes Cornelius
DE BUSSER Marie Elisabetha
GEERTS Joannes
GEERTS Maria Elisabeth
LEMMENS Anna Maria
THEEUWS Anna Maria
THEEUWS Petrus
VANDENBOSCH Joanna Catharina


België Kleine Spouwen (Limburg)



België Kuringen (Limburg)

MARTENS Mathias


België Leuven (Vlaams–Brabant)

FAIJAERS Carolus
MAEGH Jean Baptiste
PRYS Valère


België Libramont–Chevigny (Luxembourg)

FAULE Auguste Edouard


België Lichtaart (Antwerpen)

GOOSENS Cornelis
GOOSENS Joannes
SCHELLEKENS Catherina
STIJNEN Anna Margaretha
STIJNEN Petrus
VERSCHUEREN Maria Catherina


België Lier (Antwerpen)

BECKX Anna
FAES Catherina
FREDERICKX Joannes Franciscus
FREDERICKX Josephus
FREDERICKX Petrus Gommarius
FREDRIX Joannes Franciscus
GOYVAERTS Adrianus
GOYVAERTS Anna Theresia
GOYVAERTS Hubertus
LIERNUR Jacobus
PUTMANS Elisabetha
TORFS Anna
TORFS Henricus
VAN BOUCHOUT Maria Catherina
VAN HOL Elisabeth
VAN HOL Joannes Baptist


België Lille (Antwerpen)

CNAEPS Gerardus
HENROTHAY Angelina Carolina
KNAEPS Joanna
KNAEPS Petrus
LEIJSEN Antonius
LEIJSEN Clara
MUELENBERCHS Petrus
MUELENERCHS Sara
PEUTERS Helwiges
PROOST Antonius
PROOST Joannes Baptista
PROOST Johannes Baptista
ROEVENS Anna Elisabeth
SASS Catherina
SASS Petrus
SMOLDERS Anna Catharina
SNIJERS Petrus Josephus
SULS Elisabeth
VAN DEN BROECK Joannes Baptista
VAN DEN BROECK Theresia
VANDE WIJER Balthasar
VANDE WIJER Emerentia
VERLINDEN Adriana
VINGEROETS Joanna
VINGEROETS Melchior
VINGEROETS Melchior
WOUTERS Adrianus
WOUTERS Anna Maria
WOUTERS Catherina
WOUTERS Helena
WOUTERS Petrus
WOUTERS Petrus


België Lommel (Limburg)



België Maaseik (Limburg)



België Martenslinde (Limburg)

WILLEMS Elisabeth


België Mechelen (Antwerpen)

GIESE Arthur Charles Gesines
GIEZE Armand Bertrand Christophe


België Meershoven (Limburg)

BOONEN Mathias


België Merksplas (Antwerpen)

VANDENBOSCH Guillielmus
VANDENBOSCH Joannes
VERSTRALEN Barbara


België Millen (Limburg)

BANCKEN Gerardus Gilles


België Mol (Antwerpen)

AERTS Maria Dymphma
BECQUET Anna Theresia
BERGHMANS Catherina
BERTELS Maria Theresia
BROECKX Joannes
BROECKX Maria Catharina
CAERS Anna Catharina
CAUWENBERGHS Anna Elisabetha
CLAES Anna Catharina
DIERCKX Elisa Josephina
DIERCKX Jan Frans
DIERCKX Peter Frans
ELEN Hendrik
ELEN Vincent
ENGELEN Getrudis
FREDERICKX Maria
GIJSEN Maria Dimphna
[Private]
[Private]
[Private]
KAUWENBERGHS Petrus
LEBOY Anna
LEBOY Christiaan Hendrik
LEBOY Clara Catharine
LEBOY Johannes
LEBOY Petrus
PEETERS Francisca Paulina
RAUS Anna Maria
SLEGERS August Frans
[Private]
SLEGERS Jan Karel
[Private]
VAN EECKEREN Anna Maria
VAN EECKEREN Jozef Frans
VAN EECKEREN Petrus Frans
VAN GOMPEL Maria Elisabeth
VAN HOOF Andreas
VAN HOOF Joannes Mathias
VAN HOOF Petrus
VANDEWOUWER Anna Catharina
VANDEWOUWER Franciscus Henricus
VERVOORT Maria Theresia
WILS Irma Clementina Francisca


België Morkhoven (Antwerpen)

WIJNANTS Jeronymys


België Munsterbilzen (Limburg)

BEENKES Dionisius
BERNKES Joannes
BIANKES Anna
BOBARTS Joannes
HAENEN Magdalena
HUSTIN Joanna
JANS Gertrude
LUNSKENS Anna Maria
LUNSKENS Gaspar
LUNSKENS Henricus
TAFFENEY Elysabeth
VISSCHERS Andreas
VISSERS Maria


België Nieuwerkerken (Limburg)

BOONEN Egidius
BOONEN Egidius
HEINEN Catherina


België Nieuwpoort (West–Vlaanderen)

DAVID Charles Alexander


België Ninove (Oost–Vlaanderen)



België Olen (Antwerpen)

SOETENS Maria Catharina


België Olmen (Antwerpen)

DIELS Albertina Sofia
WOUTERS Carolina


België Oostmalle (Antwerpen)

BUYLINCKX Anna Catherina
GIELEN Maria Theresia


België Orsmaal–Gussenhoven (Vlaams–Brabant)

PANSAERTS Josephine


België Oud–Turnhout (Antwerpen)

AERTS Anna Elisabeth
AERTS Cornelius
AERTS Jacobus
AERTS Maria Elisabeth
BRIJS Marie Barbara
BROECKX Elisabetha
COOLS Maria Carolina
DOCKX Adrianus
[Private]
DOCKX Petrus Augustinus
GEENEN Joanna
HENROTHAY Angelina Carolina
HOSKENS Joannes Josephus
HOSKENS Julia
HOSKENS Petrus Godefriedus
MAEGH Johannes Josephus Franciscus
[Private]
MELIS Anna Maria
MELIS Maria Dymphna
PRINCEN Anna Maria
RAEYMAEKERS Aldegondis Coletta
RAEYMAEKERS Jacobus
RAEYMAEKERS Petrus
RAEYMAEKERS Willebrordus
REIJNIERS Maria Elisabetha
SELS Maria Petronella
VAN DEN BROECK Theresia
VAN DIJCK Aldegonda


België Pittem (West–Vlaanderen)

CLERX Hendrikus Wilhelmus


België Pulderbos (Antwerpen)

DE BIE Catherina
DE VISSCHERE Cornelia
DE VISSCHERE Francicscus
FIJEN Joannes
FIJEN Maria
SEBRECHTS Adrianus
SEBRECHTS Maria
SMOLDERS Michael
SMOLDERS Petrus


België Rekem (Limburg)

KLEIJNEN Mathilde


België Retie (Antwerpen)

ADRIAENSEN Carolina
ADRIAENSEN Martinus
AERTS Anna Elisabeth
AERTS Elisabeth
BEL Elisabeth
BEL Martinus
BEL Walterus
BERTELS Maria Anna
BORGERS Anna Georgius
BRIJS Claudius
BRIJS Ludovicus
BRIJS Marie Barbara
CLAES Anna
CLAES Margareta
COOLS Henricus
DANSY Elisabeth
DE LAUWER Josephus
DE LAUWER Maria Elisabeth
DE VOLDER Cornelia
DE VOLDER Godefridus
DOCKX Adrianus
DOCKX Henricus
DOCKX Jacobus
DOCKX Maria Barbara
ENGELEN Anna
ENGELEN Antonius
ENGELEN Antonius
ENGELEN Joannes
GEERTS Catharina
GHEYS Lucia
GIJSEN Maria Dimphna
HENRICKX Margaretha
HOSKENS Anna Margaretha
HOSKENS Anna Maria
HOSKENS Anthonius
HOSKENS Cornelius Henricus
HOSKENS Godefricus
HOSKENS Godefridus Maarten
HOSKENS Henricus
HOSKENS Henricus Godefridus
HOSKENS Joannes Baptiste
HOSKENS Joannes Josephus
HOSKENS Julia
HOSKENS Martinus
HOSKENS Martinus
HOSKENS Martinus Maarten
HOSKENS Petrus Godefriedus
HOSKENS X
HUYGEN Maria Catherina
JACOBS Joannes Franciscus
LAUWEN Elisabeth Jacobus
LOIS Ida Segerus
LOOIJEN Catharina Jan
LOOTS Joannes
LOOTS Maria
LOOTS Petrus
LOOTS Willem Jan
MAERIËN Staf
MARIËN Elisabeth
MELIS Adrianus
MELIS Andreas
MELIS Anna Elisabetha
MELIS Cornelius
MELIS Joannes
MELIS Maria Dymphna
MERTENS Anna
MOELANTS Elisabeth
MOORS Gerardus
PEETERS Petrus Gerardus
RADEMAEKERS Adrianus
RADEMAEKERS Martinus
RAEYMAEKERS Joannes
SEGERS Cornelius Jan
SEGERS Elisabeth Cornelius
SEUNTJENS Adrianus
SEUNTJENS Maria Cornelia
SEUNTJENS Maria Theresia
SLEGERS Petrus
SMETS Anna Catharina
SMEYERS Elisabeth
SMEYERS Elisabeth Maarten
SMEYERS Godefridus Jan
SMEYERS Joannes Adriaen
SMEYERS Martinus Godefridus
SWAELEN Marie
VAES Servatius
VAN DE VEN Jean
VAN DE VEN Jeanne Catherine
VAN DEN BERGH Anna Maria
VAN DEN BERGH Joannes
VAN DIJCK Adrianus
VAN DIJCK Aldegonda
VANDEN PUT Barbara
VERDONCK Elisabeth
VERDONCK Maria Anna
VERDONCK Walterus
VERMÉ Maria Magdalena
VERSANTVOIRT Heylwigis
VOS Henricus
VOS Maria Theresia
VOS Petrus
WILLEMS Joanna
WINNOCK Anna Theresia


België Rijkevorsel (Antwerpen)

GERITS Anna
HOPPENBROUWERS Maria
MAEGH Alfons Cornelis
MAEGH Frans
MAEGH Hemdrik
MAEGH Jan Baptist
MAEGH Johanna
MAEGH Ludovica Theresia
MAEGH Philomena


België Roeselare–Roulers (West–Vlaanderen)

CHAUMAISON Henri François


België Schoonbeek–Bilzen (Limburg)

STES Catharina


België Schoonbroek (Antwerpen)

DIELIS Anne Marie


België Schoten (Antwerpen)

BUYLINCKX Adrianus


België Sint–Agatha–Berchem (Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

BRIJS Claudius


België Sint–Lambrechts–Herk (Limburg)

MARTENS Aldegondis
MARTENS Mathias
TOELEN Gertrudis


België Sint–Niklaas (Oost–Vlaanderen)

MAEGH Philomena
TRITSCHÉ Charles Theodore Leonard


België Sint–Truiden (Limburg)

CLAESEN Jacobus
CLAESEN Judocus
DRIESMANS Alphonse Marie
DRIESMANS Guillaume Gilles
DRIESMANS Guillaume Marie
PLEVOETS Catherine


België Steenkerke (West–Vlaanderen)

WINNOCK Anna Theresia


België Tielen (Antwerpen)

VAN DEN BROECK Joannes Baptista


België Tongeren (Limburg)

BANCKEN Michaelis
VAN HAMAL Daniel
VAN HAMAL Willem De Rijke


België Tongeren–Hamal (Limburg)

VAN HAMAL Florent II De Jonge


België Turnhout (Antwerpen)

AERTS Jacobus
BROECKX Anne Marie
BROECKX Elisabetha
DE BUSSER Marie Elisabetha
DOCKX Jacobus
DOCKX Joes? Cornelius
DOCKX Maria Elisabetha
DOCXK Adrianus
EIJCKENS Anna
GIRARD Casper Léon Eugène
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
GOOSENS Anna Elisabeth
[Private]
[Private]
LOOTS Wilhelmus
MAEGH Alfons Cornelis
MAEGH Frans Jozeph
MAEGH Jozef
MAEGH Ludovica Theresia
MAEGH Suzanne Theresia August
MEEUWS Els
MELIS Petrus Franciscus
PRINCEN Anna Maria
PRINCEN Joseph
RAEYMAEKERS Aldegondis Coletta
RAEYMAEKERS Petrus
RAEYMAEKERS Willebrordus
SELS Augustinus
STAKENBORGHS Maria Catharina
TEEUWIS Theresia


België Valmeer (Limburg)

BANCKEN Gerardus Gilles
JACOBS Ida
PIRON Magdalena


België Vlimmeren (Antwerpen)

MAEGH Josephus Guilhelmus


België Vorselaar (Antwerpen)

POELS Anna Maria


België Vosselaar (Antwerpen)

HENDRICKX Maria
MAEGH Victor Aloysius
MOLS Maria Catherina


België Waltwilder (Limburg)

BANCKEN Egidius
BANCKEN Matheus
BANCKEN Matheus
BANCKEN Matheus
BANKEN Catherina
BOONEN Egidius
BOONEN Egidius Franciscus
BOONEN Franciscus
BOONEN Maria Josephina Elisabeth
BOONEN Marie Agnes
BOONEN Marie Philomena
BOONEN Mathias
BRUGGEN Barbara
CASTRO Christina
CASTRO Martinus
CIELEN Ida
CLAESEN Agnes
CLAESEN Jacobus
LIEBEN Anna Philoména
LIEBEN Arnoldus
LUNSKENS Mathias
MARTENS Aldegondis
MEIJSSEN Elisabeth
MOESEN Maria
MOESEN Willem
NULENS Hermanus Leonardus
NULENS Lambertus
VAN JONCKHOUT Lambert
WIJNEN Anna Catharina
WIJNEN Elisabeth


België Wechelderzande (Antwerpen)

BELLENS Anna
DIERCKX Justina
EMPSEN Maria
EMPSEN Petrus
GIELEN Matheus
HENROTAY Angelina
HENROTAY Elisabeth
HENROTAY Jean Baptiste
HENROTAY Marie
HENROTAY Thérèse
HENROTHY Josephus
JANSSENS Margaretha
MAEGH Angelina
MAEGH Anne
MAEGH Carolus
MAEGH Dymphna
MAEGH Ferdinandus
MAEGH Francicscus
MAEGH Franciscus
MAEGH Frans Jozeph
MAEGH Frederik
MAEGH Frederik Alfons
MAEGH Gommer
MAEGH Jean Baptiste
MAEGH Joanna
MAEGH Johanna
MAEGH Johannes
MAEGH Johannes Josephus Franciscus
MAEGH Johannes Jozef
MAEGH Josephina
MAEGH Josephina Theresia
MAEGH Josephus
MAEGH Josephus
MAEGH Josephus Guilhelmus
MAEGH Jozef
MAEGH Jozef
MAEGH Karel
MAEGH Leonie Theresia
MAEGH Lodewijk
MAEGH Lodewijk
MAEGH Lodewijk Alfons
MAEGH Ludovica Francisca
MAEGH Ludovicus
MAEGH Ludovicus
MAEGH Ludovicus Carolus
MAEGH Maria
MAEGH Maria Leonia
MAEGH Maria Rosalia
MAEGH Maria Theresia
MAEGH Maria Theresia Leonia
MAEGH Matheus
MAEGH Mathijs August
MAEGH Peer Karel
MAEGH Philomena
MAEGH Philomena Maria Veronica
MAEGH Pierre
MAEGH Susanna Maria
MAEGH Theresia
MAEGH Victor
MAEGH Victor
MARCELIS Adrianus
MARCELIS Joannes
MERCELIS Anna Elisabeth
MERCELIS Gerardus
MERCELIS Joannes
MERCELIS Michael
PAESHUIJS Catharina
PAUWELS Anna
POELS Anna Maria
PROOST Antonius
PROOST Catharina Antonia
PROOST Jacobus
PROOST Josephus
PROOST Maria
PROOST Maria
SCHELLENS Anna
SMOLDERS Anna Catharina
SMOLDERS Henricus
SMOLDERS Joannes Baptista
SMOLDERS Petrus
SNIJERS Elisabeth
SNIJERS Petrus Josephus
SOETENS Maria Catharina
SOMERS Adriana
VAN GOMPEL Maria Elisabeth
VAN OUWENHUIJSEN Maria
VERLINDEN Henricus
VERLINDEN Joannes
VERLINDEN Maria
VERVOORT Elisabeth
VERVOORT Michael


België Weelde (Antwerpen)

AERTS Cornelius


België Werbeek (Antwerpen)

VOS Petrus


België Wijer (Limburg)



België Wilrijk (Antwerpen)

WISDOM Walt Harald


België Zoersel (Antwerpen)

EMPSEN Maria
SULS Elisabeth
WOUTERS Anna Maria


Belgique Clermont–sur–Berwinne (Liege–Luik–Lüttich)

VAN SOMBREFFE Mahaud Mathilde


Belgique Falmagne (Namur)

HENROTHY François Joseph


Belgique Glons (Liege–Luik–Lüttich)

BANCKEN Egidius


Belgique Herbeumont (Luxembourg)

FAULLE Ivonne Louise


Belgique Héron (Liege–Luik–Lüttich)

GOFFIN Theodorus Eustache


Belgique Leuze–en–Hainaut (Hainaut–Henegouwen)

GOFFIN Jean


Belgique Liège (Liege–Luik–Lüttich)

[Private]


Belgique Noville–les–Bois (Namur)

GOFFIN Jean
GOFFIN Johannis Nicolai


Belgique Sainte–Cécile (Luxembourg)

FAULE Auguste Edouard
FAULLE Ivonne Louise


Canada Mont Saint Hilaire (Prov. de Quebec)



Canada Province de Quebec

SHOBUTTE Joseph
SHOBUTTE Louisa Abrams


Canada Vancouver BC

BELLE Gerardus Hermanus


Ceská republika Praha

LIERNUR Freya Johanna Christine


Ceylon zeemansgraf

VAN ZALINGEN Harry Eugène


Deutschland Aachen (Nordrhein–Westfalen)

? Josephina
BELLE Anna Julie
BELLE Arthur Caesar
BELLE Caesar Peter Eugen
BELLE Eugen Julius
BELLE Julius Friedrich
BELLE Julius Otto
BELLE Louisa Adelè Anna
BELLE Louisa Anna
BELLE Milanie Elise
BELLE Richard
SWART Jacob
WIESENTHAL Louise Charlotte Mathilde


Deutschland Ahlen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Agnes Margaretha
BELLE Anna Angela
BELLE Anna Maria
BELLE Anna Maria
BELLE Anna Maria
BELLE Bernd Joseph Dirdwig
BELLE Catharina Elisabeth
BELLE Catharina Elisabeth
BELLE Christina
BELLE Christophorus Bernardus
BELLE Ferdinand Josephus
BELLE Gerhardus Henricus
BELLE Heinrich
BELLE Heinrich
BELLE Joan Mauritius
BELLE Joannes Arnoldus
BELLE Joannes Ferdinand
BELLE Johan Dirk
BELLE Johann Bernhard
BELLE Johannes Hermanus Josephus
BELLE Johannes Theodorus
BELLE Theodorus Henricus
BELLE Theodorus Henricus
BELLE Wilhelm
KEUPER Anna Elisabetha
PORTMAN Fernandus Henricus
PORTMAN Maria Christina
RAVE Modesta Maria


Deutschland Bad Dürkheim (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Carl


Deutschland Bad Saulgau (Baden–Württemberg)

HUEBSCHLE Rosalie


Deutschland Berlin

BELLE Joannes Josephus
LIERNUR Hermann Carl Anton Thieme
WEHRFELD Carl Friedrich Albert


Deutschland Berlin–Spandau

ITZHOLTZEN Dorothea Sophia
ITZHOLTZEN Michael Fridrich
KLEINEN Eva Christina Frierica
WIESENTHAL August Wilhelm
WIESENTHAL August Wilhelm


Deutschland Birkesdorf (Nordrhein–Westfalen)

BELL Anna Catharina
BELL Anton Conrad
BELL Conrad
BELL Conrad
BELL Francis
BELL Hilger
BELL Hilger
BELL Joseph
BELL Joseph
BELL Margaretha
BELL Maria Clara
BELL Maria Francisca
BELL Maria Josepha
BELL Maria Sophia
BELL Matthijs
BELL Odilia
BELL Petronella
BELL Petrus
BELL Wilhelm
GEICH Christina
HUPPERTZ Anna Catharina
STAS Gertrudis


Deutschland Bonn (Rheinland)

FUNCK Margaretha Bertha Theodora


Deutschland Borgholtshausen (Kerszembrock)

EIJCHBAUM Catharina Margaretha
EIJCHBAUM Hendrick Hindrich


Deutschland Bramsche–Osnabrück (Niedersachsen)

GLÜSENKAMP Henrich Friedrich
PÖRTENER Maria Lucia


Deutschland Bremen (Stadtkreis Bremen)

RENARD Aloys Maria Rochus
WISDOM Adrianus Jacobus


Deutschland Brockhagen (Pruisen)

BELLE Heinrich Christoffel


Deutschland Cochem–Senheim ( Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Christoph


Deutschland Domersleben (Saksen–Anhalt)

GUEINZIUS Friedrich Christian


Deutschland Dortmund (Westfalen)

ROËLL Hermann Alexander


Deutschland Duerwiss (Rheinland Pfalz)

BREUER Maria Helena Hubertina


Deutschland Duisburg (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Elizabeth
BELLE Friedrich Wilhelm
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Peter
BUSCHMANS Sibilla
FENSTER Andreas
FENSTER Maria Catharina
LOHMAN Johanna Maria Theresia
MAMMENHOFF Theodora
RENARD Aloys Maria Rochus
RENARD Franz
RENARD Guillaume Robert
RENARD Hélène
RENARD Ignatz Franz
RENARD Johann Batist Ignastz
RENARD Johann Franz
RENARD Johann Hermann Jacob
RENARD Johannes Richar
RENARD Joseph Heinrich
RENARD Maria Christina Theresia Francina
RENARD Maria Josepha Catherina
RENARD Rochus
RENARD Rochus Richard
RENARD Wilhelm Ludger Rudolph
VAN BRAKEL Albertus


Deutschland Dusseldorf ( Nordrhein–Westfalen)

SCHLOSSERS Maria Louisa Wilhelmina


Deutschland Dülken (Nordrhein–Westfalen)

BELL Anna Maria
BELL Anna Maria Sibilia
BELL Catherina Wilhelmina
BELL Mathias
BELL Mathias
BELLE Josephus Clemens
BELLE Margaretha
BELLE Wilhemus


Deutschland Düren (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Joseph


Deutschland Elten (Nordrhein–Westfalen)

KEULTJENS Dina


Deutschland Emmerich (Nordrhein–Westphalen)

VAN STRALENDORFF Nancy


Deutschland Essen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Alexander
BELLE Hermann
BELLE Joseph
[Private]
EILENBROCK Klara Irmgard
RADLOFF Elisabeth Wilhelmine
SCHLECHTER Heinrich Jacob
WEYDAUER Gertrud


Deutschland Frankenthal (Rheinland–Pfalz)

RENARD Joseph Heinrich


Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau Preußen)

FRESENIUS Christina Susanna Theodora
LIERNUR Jeanette Nora Friederike


Deutschland Gerswalde (Uckermark?)

BELLE Hilmar Hermann Arthur
DAVID Charles Alexander
DAVID Sophia
WIESENTHAL Anna Sophie Charlotte
WIESENTHAL August Wilhelm
WIESENTHAL August Wilhelm


Deutschland Gross Himsted (Hannover)

AHRENS Friedrich


Deutschland Grotenrath (Nordrhein–Westfalen)

PENNINGS Anna Maria


Deutschland Hamburg (Hamburg)

RENARD Liselotte


Deutschland Heilbronn (Wuerttemberg)

BELLE Karoline Katharine


Deutschland Heinsberg (Nordrhein–Westfalen)

BELL Catharina
BELL Herman Joseph
BELL Jean–Jacques
BELL Matthijs
BELLE Anna Catharina
BELLE Arnoldus Josephus
BELLE Franciscus Josephus
BELLE Johannes Gerardus
BELLE Johannes Matias
BELLE Johannes Petrus
BELLE Johannes Petrus
BELLE Joseph Clemens
BELLE Lambertus Aloysius
BELLE Maria Clara
BELLE Maria Cornelia
BELLE Maria Josepha
BELLE Petrus Antonius
CARLS Maria Elisabetha
DITSELER Isabella
JANSSEN Anna Gertrudis
JANSSEN Matias
LIMBOURG Maria Catharina
MORSCH Maria Josepha


Deutschland Heroldsbach (Bayern)

OLFERS Maria


Deutschland Hesperinghausen (Waldeck–Frankenberg Hessen)

KÖHLER Johan George


Deutschland Hofgeismar (Nordhessen Hessen)

CARRIÈRE Jean Daniel
CARRIÈRE Paul Théophile


Deutschland Holten Oberhausen (Nordrhein–Westfalen)

RENARD Johann Anton


Deutschland Ibbenbüren (Nordrhein–Westfalen)

HARTERMANN Catharina Marie Louis


Deutschland Kaltenholzhausen (Rheinland–Pfalz)

BACH Anna Elisabeth
KAISER Johann Wilhelm
KEIJSER Johannes
KEIJSER Johannes
REICHELSZ Maria C.C.


Deutschland Karken (Nordrhein–Westfalen)

GEELEN Johannes
GEELEN Leonardus
SWARTMANS Maria Catharina


Deutschland Karlsruhe (Baden–Württemberg)

BELLE Alfons Andreas
[Private]
[Private]


Deutschland Kastellaun (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Carl


Deutschland Kelze (Nordhessen)

CARRIÈRE Pierre
GARNIER Magdaleine


Deutschland Kempen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Wilhelmine


Deutschland Kettwig–Essen (Nordrhein–Westphalen)

GROTHE Johanna Helena
SCHULTEN Anna Margaretha
STRICKER Johann Jacob
STRICKER Johanna Helena
STRICKER Wilhelm


Deutschland Krefeld (Nordrhein–Westfalen)

RENARD Wilhelm Ludger Rudolph


Deutschland Köln (Nordrhein–Westfalen)

KLEIN Hélene Emilie
WELTER Agnes


Deutschland Lahde

WOUTMAN Jacob Ruurd


Deutschland Leer (Niedersachsen–Ostfriesland)

OLFERS Hieronimus


Deutschland Magdeburg (Sachsen–Anhalt)

RENARD Franz
RENARD Johann Batist Ignastz
RENARD Liselotte


Deutschland Mülheim an der Ruhr (Nordrhein–Westfalen)

RENARD Franz
RENARD Hélène
RENARD Johann Anton


Deutschland München (Bayern)

BELLE Josefine
LUTZ Philipp Kosmas


Deutschland Münsingen (Württemberg)

GUTBROD Jean Michel


Deutschland Neumühlen (Niedersachsen)

RATHJE Marie Elisabeth


Deutschland Nottuln (Nordrhein–Westfalen)

RUMP Diedrich Theodor


Deutschland Oldenburg (Niedersachsen)

HULSTEEDE Jan
WAANBEEK Gerrit


Deutschland Ratingen (Nordrhein–Westfalen)

BUSCHMANS Sibilla


Deutschland Rethem (Aller–Leine) Laatzen–Region Hannover

AHRENS Anna Catharina Magdalena
AHRENS Anne Catherine Magdalene
AHRENS Anne Marie Catharine Margrethe
AHRENS Caspar Friederich
AHRENS Christian
AHRENS Friedrich August
AHRENS Friedrich Otto Christian
AHRENS Heinrich
AHRENS Johann Christoph
AHRENS Johann Heinrich Balthasar
AHRENS Johann Hermann Ludewig
AHRENS Maria Dorothea
AHRENS Maria Dorothea Elisabeth
AHRENS Marie Elisabeth
AHRENS Peter Friedrich
AHRENS Sohpie Dorothee Juliane
RATHJE Marie Elisabeth
WISCHMANN Anne Marie


Deutschland Rheindalen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Anna Catharina Wilhelmina
BELLE Catharina Gertrudis
BELLE Joannes Henricus
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Joannes Paulus
BELLE Joannes Petrus
BELLE Petrus Antonius


Deutschland Riethagen bei Ahleden

WITTLEDER Johan Hinrich


Deutschland Saarbrücken (Saarland)

[Private]
BASSET François
[Private]
[Private]
[Private]


Deutschland Salzburg (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Tilemann Ii


Deutschland Schüttorf (Niedersachsen)

BERTLING Talle
RUMP Margaretha


Deutschland Stuttgart (Baden–Württemberg)

AFFOURTIT Pierre Louis


Deutschland Südlohn (Münsterland)

ROEMERS Gerardus


Deutschland Tecklenburg (Nordrhein–Westfalen)

BERTLING Talle
RUMP Diedrich Theodor
SNETHLAGE Johannes


Deutschland Traben–Trarbach (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR George Tilemanus
LIERNUR Tilemann Ii


Deutschland Uerdingen (Nordrhein–Westfalen)

SCHMITZ Maria Getrude


Deutschland Veitsrodt Hunsrück (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Tilemann 1


Deutschland Vreden (Nordrhein–Westfalen)

PUTTMANS Maria Eugenia


Deutschland Waldfeucht (Nordrhein–Westfalen)

BEUMERS Maria Sophia


Deutschland Wellingholzhausen (Osnabrück)

EIJCHBAUM Johannes Diederich


Deutschland Wesel (Nordrhein–Westfalen)

DE BRUEYS Maria Christina


Deutschland Westerkappeln (Nordrhein–Westfalen)

RUMP Margaretha
SNETHLAGE Wilhelm


Deutschland Wöbbelin

WOUTMAN Maarten Hendrik


Deutschland Zons am Rhein (Nordrhein–Westfalen)

SCHMITZ Maria Getrude


England Devon

PIKE Michael Laverence


England Plymstock (Devonshire)

MOSS Elizabeth Spicer
PIKE Michael Laverence
PIKE Michael Lawrence


England Stoke Gabriel (Devon)

PIKE John


España Aranda de Duero (09400)

FAULLE Lazare François


España Granada

MEGIAS MARTIN Mariluz
[Private]


Europa Belgium–Luxembourg

BELLE Emil
BELLE Richard Felix


France (58 Nièvre)

BONNOTTE Jacques
DESNOYERS Jeanne
ÉRARD Claude
HENRY Reine
HOUDRY Jeanne
PERTHUIS Didier
PERTHUIS Jean
PÉSCHERY Léonarde
TOULON Jeanne


France (82 Tarn–et–Garonne)

AGAM Antoine
AGAM Marie
ASTORQ Jeanne
BÉZIAT Petronille
BOURDET Michel
BOYER Margueritte
CAMBIGUE Thérèse
CHAMAISON Arnaud
CHAMAISON Marie
CONTE Marie
COURTARY Pernesse
CRISPY Marie
DEMONT Margueritte
FILIOL Margueritte
FILIOL Pierre
GALISSE Marie
GUEYRAL Germain
GUEYRAL Jean
MAURY Isabeau
MERCADIERE Marie
MERLE Marie Rose
MIRAMONT Jean–Pierre
MOUSET Claude Louise
NAUZE Pierre
PINEDE Marie
PLATARD Jacques
REY Margueritte
ROLANDO Françoise
VALETE Margueritte
VEUPES Marie
VIGUICHE DUGUIL Margueritte


France (89 Yonne)

GUILLERAND Anne
PERTHUIS Jean


France ? (23 Creuse)

BORD Jeanne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Martial


France ?? (15 Cantal)

RAIX Marie Jeanne Emilie


France Abbeville (55 Meuse)

VION Marie Odile
VION Nicolas


France Abbéville–lès–Conflans (54 Meurthe–et–Moselle)

BRETON Jean François
VION Marie Berthe


France Accolay (89 Yonne)

CRENIER Charlotte
DE VILLAINE Étiennette
DE VILLAINE Guillaume


France Aillant–sur–Milleron (45 Loiret)

BONABOT Jeanne Rosalie Alexandrine


France Aix–en–Provence (13 Bouches–du–Rhône)

CHAUMAISON Alice Camille


France Allerey–sur–Saône (71 Saône–et–Loire)

CHAREAU Claudine
CHAROT Anne
CHARREAU Claude
PONVIENNE Anne
PONVIENNE Jean


France Allériot (71 Saône–et–Loire)

FRÉROT Claudine


France Alligny–Cosne (58 Nièvre)

BABISE Jeanne
BAILLY Jeanne
BAILLY Louis
BAILLY Philibert
BAILLY Philibert
BOULLIER Catherine Jacquette
CHAILLOU Françoise
DESMOULINS Edmé
DESMOULINS Jeanne
DESPATIS Claude
DESPATIS Marie
DESPATIS Vérain
DOUDEAU Catherine
DOUDEAU Denis Edme
DOUDEAU Etienne
DOUDEAU Jehan
DOUDEAU Marie Anne
DOUDEAU Pierre
DOUDEAU Pierre
FAULLE
FAULLE Joseph
FAULLE Therese Virginie
FOING Claude
FOING Jacques
FOURNIER Charles François
FOURNIER Clarisse Octavie
FOURNIER Claude Charles
FOURNIER Edmé Charles
FROTTIER Marie Emilie
GUEMIN Pierre
GUIBELIN Marie
LAURENT François
LAURENT Françoise
MABILAT Jeanne
MADELIN Jean
NORMAND Agnès Hélène
NORMAND Antoine
NORMAND Barnabé
NORMAND Gilles
NORMAND Jean
PAURON Catherine
REBOULLEAU Pierre
ROLLET Marie Leontine
TROTTIER Anne
TROTTIER Philibert
VENEAU Jehan


France Ancenis (44 Loire–Atlantique)

FAULLE Anicet Ovide


France Andryes (89 Yonne)

ANDRÉ Etienne
ANDRÉ Margueritte Angélique
ANDRÉ Pierre
BELIN Agathe
BELIN Honoré
BELIN Pierre "le Jeune"
BELIN Simon
BILLON Madeleine
BOUVEAU Marie Anne
FAULE Rosine Angélique Hyacinthe
FAULLE Achille Edme
FAULLE Alexandre Onésine
FAULLE Anicet Ovide
FAULLE Clément Désiré
FAULLE Constant Onesine
FAULLE Emélie Eugénie
FAULLE Emile
FAULLE Ernest Louis
FAULLE Florentin Amédée
FAULLE Floretin Julien
FAULLE Honorine
FAULLE Jean Lazare
FAULLE Jules Auguste
FAULLE Jules Constant Adrien
FAULLE Lucien Georges
FAULLE Lucienne
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie Angelique
FAULLE Marie Clemence
FAULLE Marie Honorine
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie Julie
FAULLE Marie Louise
FAULLE Mort Né
FAULLE Onésine Alexandre
FAULLE Paul Lucien
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Alexandre
FAULLE Raoul Lucien
FAULLE Rosalie Hortense
FAULLE Rose
FAULLE Victor
FAULLE Victor Augustin
FAULLE Zélie Florence
GAILLOT Clémence Séraphine
GAUDET Marie Louise Sophie
GUENOT Angèle
HITIER Agathe
HITIER Didier
LAPERT Désirée
LÉLU Louise Ernestine
MILLOT Jean Baptiste
PAUTRAS Louise Olympe
PAUTRAT Claude
PAUTRAT Mathias Toussaint
PREMERY Agathe
RODOT Rosalie
TAUPIN Louis
THIRÉ Hippolyte
THIRÉ Marie Clémentine Rosalie


France Angers (49 Maine–et–Loire)

D'ANGLETERRE Jeanne


France Anglars–Nozac (46 Lot)

AYZAC Eugene Michel


France Angoulême (16 Charente)

DIDIER Pascale Paulette Françoise


France Annay (58 Nièvre)

ROY Pierre


France Arbois (39 Jura)

RENARD Guillaume Robert


France Arc–lès–Gray (70 Haute–Saône)

CHAUMAISON Jean


France Arfeuille–Châtain (23–Creuse)

BARDET Jeanne
BILLY Jean François
BONDIEU Marie
CHAUMAISON Alexandre Jean Adrien
CHAUMAISON Andre Lucien Henri Marie
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Annette Françoise
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Leonard
CHAUMAISON Lucien Henri
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Clémence
CHAUMAISON Marie–Augustine
CHAUMAISON Marie–Caroline
CHAUMAISON Melanie
[Private]
CHENEBIT Alice Joséphine Antoinette
CORNABAT François
COUTARD Marie
DEBRAYE Gilbert
DESCOURSIÈRE François Joseph
DESCOURSIÈRE Gabriel
DESCOURSIÈRES Andre
DESCOURSIÈRES Anna
DESCOURSIÈRES Antoines
DESCOURSIÈRES François
DESCOURSIÈRES Laurent
DESCOURSIÈRES Louis
DESCOURSIÈRES Marie
DESCOURSIÈRES Marie
DESCOURSIÈRES Michel
DESCOURSIÈRES Pierre
GLOMEAU Marie
MARCILLAGEON Gilberte
PANNEGEON Augustine
PANNEGEON Jean
PERIGAUD François Auguste
ROUGEOL Marie Valentine


France Argenoux (58 Nièvre)

BACHELIER Jehanne
LAURENT Louis


France Arleuf (58 Nièvre)

BLANDIN Jehan
DEFOSSE Jeanne
DEVOUCOUX Philippe Toquet
GORY Lazare
GOURY Philippe
GUENARD Laurence
TRUCHOT Dimanche
TRUCHOT Pierre


France Arquian (58–Nièvre)

AVERT Louise Hélène
BOULLIER Jean
CHABIN Jean
FAULE Arsene
FAULE Auguste
FAULE Catherine
FAULE Emile
FAULE Hubert
FAULE Lucie Philomene
FAULE Marie Louise
FAULLE Anne
FAULLE Anne Victoire
FAULLE Edme Jean Frederic
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Etienne
FAULLE Eugénie
FAULLE Honorine
FAULLE Hubert Marc
FAULLE Jean
FAULLE Jeanne
FAULLE Louise Agathe
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte Raymonde
FAULLE Margueritte Therese
FAULLE Marie Agathe
FAULLE Marie Victoire
FAULLE Pauline
FAULLE Pauline Victoire
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Réné François
FAULLE Reneé Marie Baptistine
FAULLE Rosine Julie
LAURENT Michel
LEBRUN Jacquette
LION Louise Honorine
NORMAND Camille Maurice
PERROT Antoine
PERROT Guillaume
RAFFELIN Margueritte Philippe
ROY Anne Élisabeth


France Asnières–sous–Bois (89 Yonne)

RAFFIOT Henriette Madelaine Nicolle


France Attichy (02 Aisne)

FAULLE Georges Charles


France Aubigny (03 Allier)



France Aucamville (82 Tarn–et–Garonne)

BACALERIE Marie Petronille
BOURDER Anne Jeanne
CHAMAISON Jean
CHAMAISON Jean Auguste
CHAMAISON Marie
CHAMOISON Michel


France Audeville (45 Loiret)



France Auge (23 Creuse)

VINCENT Gabriël
VINCENT Léonard


France Aunay–En–Bazois (58 Nièvre)



France Auvillars–sur–Saône (21 Côte–d'Or)



France Auxerre (89 Yonne)

BERTHIER Germain
BERTHIER Jean
COURTY Etienne Felicien
FAULLE Auguste Laurier
FAULLE Jeanne Angèle
FAULLE Jules Constant Adrien
FAULLE Lucien Georges
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Paul Maurice
FAULLE Raoul Lucien
GARRIOUX André
GAUTHIER Marcel
PERREAU Suzanne Louise Jeanne
RODOT Rosalie
ROY Geneviève
SOYER Césarine Saturine


France Auzances (23 Creuse)



France Avallon (89 Yonne)

FAULLE Marcel Marius
FAULLE Prudence Césarine


France Avignon (84 Vaucluse)

AHRENS Frédérik–Sebastien


France Avrée (58 Nièvre)

JOLY Anne


France Bagneux (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Hippolyte François


France Bazoches (58 Nièvre)

CANTIN Jeanne
RENAUD Edmée Marie


France Béhuard (49–Maine–et–Loire)

CHAMOISON Mathurine Anne


France Belfort (90 Territoire de Belfort)

POURCHET Marie Lucienne
RENARD Alexandre Louis Richard
RENARD Robert Marie Elie


France Bellerive–sur–Allier (03 Allier)

ARNAUD Gilbert
FAULLE Marie


France Berlancourt (60 Oise)

BARBIER Marguerite
LENOIR Magdelaine


France Besançon (25 Doubs)

BROCARD Elia Marie Josephine
RENARD Colette


France Bétheny (51 Marne)

FLATTÉ Charlotte Marie


France Biarritz (64 Pyrénées–Atlantiques)

PASTOR Marie Louise


France Bierre–lès–Semur (21 Côte–d'Or)



France Billy–Chevannes (58 Nièvre)

HITIER Antoine
SURUGUE Didière


France Billy–sur–Oisy (58 Nièvre)

BELIN Agathe
BERRIER Jacques
BERRIER Jacques Nicolas
BERRIER Pierre
BERTHAU Philiberte
BERTHIER Gillette
BERTHIER Romain
BIGE Charlette
BIGÉ Charlotte
BIGÉ Pierre
BONNOTTE Adrien
BONNOTTE Agathe
BONNOTTE Jacques
BONNOTTE Jacques
BONNOTTE Jean
CAILLAT Charlette
CAILLON Rosalie
CHAPUIS Edmé
CHAPUIS Gilette
DESNOYERS Barbe
DESNOYERS Eugénie
DESNOYERS Geoffroy
DESNOYERS Léonard
GAUTHIER Françoise
HITIER Antoine
HITIER Edmé
HITIER Philippe
HITIER Pierre
HOUDRY Elisabeth
MILLOT Guillemette
MUZARD Marie
PERTHUIS Didier
PESCHERY Edmé
PESCHERY Jeanne
PESCHERY Pierre
QUANTIN Louise Jeanne
SURUGUE Didier
SURUGUE Eugénie


France Bitry (58–Nièvre)

CHABIN Vincent
DAMOND Edme
FAULE Margueritte
FAULLE Adele Rosalie
FAULLE Edme
FAULLE Edmee
FAULLE François
FAULLE Louise
FAULLE Margueritte
FAULLE Roger Victor
LEBRUN Jacquette
LOISEAU Claude
PEIGNÉ Françoise
PEIGNÉ Jean
TOMAÇON Noée


France Blaye (33 Gironde)

D'AQUITAINE Alienor


France Bléneau (89 Yonne)

FAULLE Rose Madeleine


France Bondy (93 Seine–Saint–Denis)

AHRENS Martha Francine Eugènie


France Bonny–sur–Loire (45 Loiret)



France Bord–Saint–Georges (23 Creuse)

VINCENT Gabriël


France Bordeaux (33 Gironde)

CHAMAISON Hubert
CHAMAISON Michel
DELPECH Jeanne Françoise


France Boucieu–le–Roi (07 Ardèche)

CHAUMAISON Camille


France Bougival (78 Yvelines)

FAULLE Marie Anne


France Bouhy (58–Nièvre)

BABISE Jean
BABISE Pierre
BABIZE Angelique
BELIN Anne
BERT Thomas
BERTHONNEAU Loup
BERTHONNEAU Paul
BILLARD Angelique
BONNARD Claude
BONNARD Colombe
BONNARD Elisabeth
BONNARD Estienne
BONNARD François
BONNARD Marie
BONNARD Marie
BONNEAU Marie
BRISSET Anne
BRISSET Edmé
CAIGNAT Perrette
CARRÉ Anne
CARRÉ Jean
CHABIN Alexandre
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Antoine
CHABIN Blaise
CHABIN Catherine
CHABIN Catherine
CHABIN Charles
CHABIN Etienne
CHABIN François
CHABIN Geneviève
CHABIN Jacques
CHABIN Jacques
CHABIN Jacques
CHABIN Jean
CHABIN Jean
CHABIN Jeanne
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Magdeleine
CHABIN Marie
CHABIN Marie
CHABIN Michel
CHABIN Pélérin
CHABIN Pélérin
CHABIN Pierre
CHABIN Pierre
CORDE Catherine
DELARUE Françoise
DEPARDIEU Anne
DEPARDIEU Pélérin
DOUDEAU Simone
DROIT Louise
FOUCHIER Jehanne
GRANDJEAN Anne
GRANDJEAN Elisabeth
GREGOIRE Edme
GUIBLIN Catherine
GUIBLIN Edmé
GUIBLIN François
GUIBLIN Jean
GUIBLIN Pélerin
GUIGNAULT Marie
GUINAULT Blaise
GUINAULT Marie
JOLLET Jeanne
JONDOT Anne
JONDOT Simon
MAROTTE Angelique
MAROTTE Jean
MAROTTE Jean
MAROTTE Jean
PAREAU Martine
POUILLOT Blaise
POUILLOT Edmée
POUILLOT Marie
PRESTRE Edmée
RAVENEAU Anne
SEPTIER Toussine
SIMON François
SIMON Jean
VESSEREAU Adrienne
VOUAGNE Agathe


France Boulogne–Billancourt (92 Hauts–de–Seine)

AHRENS Eugenie Sophie Casperine
ANDRÉ Marie Cécile
CHAUMAISON Raymond


France Bourg–en–Bresse (01 Ain)

DUBREUIL Marie Louise


France Braine (02 Aisne)

DE DREUX Robert 1er


France Bredons (15 Cantal)

DUMOULIN Marie


France Bresnay (03 Allier)

MERCIER Jean


France Brest (29 Finistère)

SALAÜN Antoine Nicolas


France Breugnon (58 Nièvre)

PÉSCHERY Léonarde


France Breuillet

BONNAUD Lucienne


France Brèves (58 Nièvre)

BARON François
BARON Jean
BARON Marie
ÉRARD Claude
ÉRARD Jeanne
HENRY Reine
LE COMPTE Hubert
LE COMPTE Jean
LE COMPTE Pierre
TOULON Jeanne


France Briare (45–Loiret)

GIRARD Berthe


France Brienon–sur–Armançon (89 Yonne)

PIROUELLE Henri Octave


France Brion (89 Yonne)



France Broin (21 Côte–d'Or)

MONGIN Louis


France Bron (69D Rhône)

LOUCHARD Paul


France Brousse (23 Creuse)

DE VAUCHAUSSADE Arnaud Renaud


France Buhl (68 Haut–Rhin)

MITTLER Dominique


France Bussière–Nouvelle (23 Creuse)

CHANARD Claude Alexis
CHANARD Jean Baptiste
CHAUMAISON Marie–Augustine
FAYOLLET Annet–Emile


France Caluire–et–Cuire (69M Métropole de Lyon)

CHAUMAISON Marguerite Henriette


France Canals (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Barthélemy
CHAMAISON Georges
CHAMAISON Georges
CHAMAISON Jean Pierre
CHAMAISON Jeanne
CHAMAISON Jeanne
CHAMAISON Margueritte
CHAMAISON Nn
CHAMAISON Pierre
CHAMAISON Pierre
CHAMAISON Pierre
CHAMAISON Pierre (oncle)


France Carisey (89 Yonne)



France Castelnau–d'Estrétefonds (31 Haute–Garonne)

CHAMAISON Marie


France Castelsarrasin (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Arnaud
CHAMAISON Guillaume Nicolas
CHAMAISON Jeanne
CHAMAISON Louis
CHAMAISON Louis Dominique
CHAMAISON Louise
CHAMAISON Marguerite
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie
JAZEDÉ Dominique


France Cébazat (63–Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Anaïs Anna


France Cendrecourt (70 Haute–Saône)



France Cerdon (01 Ain)

BOURGUIGNON Andrée Marguerite
DUBREUIL Alphonse
DUBREUIL Jacques
DUBREUIL Jean
DUBREUIL Jean Claude
DUBREUIL Jean Marie Constant
DUBREUIL Joachim Hippolyte
DUBREUIL Joseph Marie
DUBREUIL Marie Aimée Emma
DUBREUIL Marie Charlotte Etienne
DUBREUIL Marie Elisabeth
DUBREUIL Marie Louise
DUBREUIL Pierre
DUBREUIL Pierre
MARTIN MOREL D'ESARTINES Claudine
TROLLIET JANTON Françoise
VUARIN Marie Françoise


France Cerisiers (89 Yonne)



France Cernans (39 Jura)

GALLET Anne
VERMEILLET Guillaume
VERMEILLET Jacques
VERMEILLET Jacques
VERMEILLET Jean Baptiste
VERMEILLET Pierre
VERMEILLET Pierre


France Cessy–les–Bois (58 Nièvre)



France Cézey (89 Yonne)

FAULLE Constant Victor


France Chagny (71 Saône–et–Loire)

CHAUMAISON Hippolyte François
DUTRAIT Joséphine


France Châlette–sur–Loing (45–Loiret)

GIRARD Gustave
GIRARD Hortense Alice


France Châlons–sur–Marne (51–Marne)

FAULE Madeleine Denise Augustine


France Chambon–sur–Voueize (23–Creuse)

BOURDUT Gilbert
BOURDUT Marien
BOUSSAGEON Adrien
BOUSSAGEON Jean Adrien
CHAUMAISON Agathe
CHAUMAISON Augustine
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Madeleine
CHOMAISON Gabriel
CHOMAISON Hélène
CHOMAISON Jean
CHOMAISON Marien
CHOMAISON Né Sans Vie
CHOMAISON Neé Sans Vie
CHOMAIZON Gabriel
DEVOUEIZE Gabriel
GUÉRENNE Adrienne
HYOT Louise


France Chamoux (89 Yonne)

CAMBUZAT Octavie
FAULLE Daniel Emilien
FAULLE Emile
FAULLE Marcel Marius
FAULLE Odette Emilienne
VITUREAU Anne


France Champcevrais (89 Yonne)

AHRENS Eugenie Sophie Casperine


France Champignelles (89 Yonne)

CHARBOIS Casimir


France Chantenay–Saint–Imbert (58 Nièvre)

LAMBERT Gabrielle


France Charentenay (89 Yonne)

FAULLE Bernard
FAULLE Gabrielle
FAULLE Georges
FAULLE Lazare


France Charmes (88 Vosges)

BOHRER Raymonde Marie Françoise


France Charmoy (89 Yonne)

LE COMPTE Margueritte


France Chartres (28 Eure–et–Loir)

GARRENNE Gabriel


France Chastain (23–Creuse)



France Château–Chinon (58 Nièvre)

AUBOUSSU Jeanne
BEAUDEQUIN Etiennette
BREUGNOT Jean
BUTEAU Philiberte
DELAVAULT Jeanne
DELAVAULT Josèphe
DESVAUX Léonarde
DUVERNOY Françoise
LAVALETTE Françoise Adelaide
LAVALETTE Jeanne
LAVALETTE Marie
LAVALETTE Toussaint
LECHENAULT Jean Baptiste
LEMAÎTRE Jean
LEMOUCHOUX Dominique
MONTILLOT Jacques
MONTILLOT Léonard
MONTILLOT Marie
PARNOT Antoine
PASQUELIN Dimanche
RAVET Anne
ROBILLARD Lazare


France Château–Landon (77 Seine–et–Marne)

FAULLE Antoinette
FAULLE Charles
FAULLE Marie Anne


France Châteauneuf–Val–de–Bargis (58 Nièvre)



France Châtel–Censoir (89 Yonne)

FAULLE Edmond Auguste


France Châtillon (92 Hauts–de–Seine)

NIEDERGANG Louis


France Châtillon–Coligny (45 Loiret)

FAULLE Gabriel Alexis


France Chauny (02 Aisne)

LEFÈBVRE Amédé Louis
LEFÈBVRE Lucie Sophie
LEFÈBVRE Marie Thérèse Adélaïde


France Chénérailles (23 Creuse)

GERBAUD Antoine
GERBAUD Etienne
GERBAUD Michel


France Chiddes (58 Nièvre)

DERANGERE Jeanne
GODARD Lazare
GODARD Marie
LAUDET Catherine Chrétienne
LAUDET Chrétienne
MARTIN Joseph
VADROT Pierre


France Chitry–les–Mines (58 Nièvre)

TIXIER Marie


France Chivy–lès–Étouvelles (02 Aisne)

FAULLE Paulin


France Choisy–le–Roi (94 Val–de–Marne)

CHAUMAISON Denise Gabrielle Margueritte
[Private]
CHAUMAISON Madeleine Gabrielle
CHAUMAISON Marie Louise Elisabeth
CHAUMAISON Paul Frederic Noël
CHAUMAISON Paulette Jeanne
CHAUMAISON Pierre Louis Hippolyte
CHAUMAISON Pierrette Renée Reine
CHAUMAISON Robert Edouard Louis
CHAUMAISON Yvonne Margueritte


France Ciez (58 Nièvre)

AIGROT Jeanne
DELAPIERRE Agathe
FAULE Lucien Albert
GUIBLIN Catherine
MILLAIN Reyne
PAUTRE Jacquette
PRESTRE Edmée
PRESTRE François
PRESTRE Jean
SIMONET Jacques
SIMONET Pierre
VENEAU Marguerite


France Civrac–en–Médoc (33 Gironde)

CHAMAISON Marie Louise


France Clamart (92 Hauts–de–Seine)

BONNAUD Gaston
CHAUMAISON Michel Alain François
NIEDERGANG Andre


France Clamecy (58–Nièvre)

BOIVIN Pierre Benoit
BOUARD Renée
CHAUMAISON Berthe Aurelie
CHAUMAISON Fernand Joseph
CHAUMAISON Jean Baptiste
CHAUMAISON Marie Louise
CHAUMAISON Noël
CHAUMAISON Raymond Noël André
CHAUMAISON Valentine
FAULLE Georges Edmond
FAULLE Lucienne
MOREAU Marie
PREMERY Laurent
VAILLANT Pierre


France Clermont–Ferrand (63 Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Jacques


France Clichy (92 Hauts–de–Seine)



France Colméry (58 Nièvre)

COGNET Edmée
COTIN Françoise
MOUHOT Martin
RAT Marie
REDOUTE Michel


France Colombes (92 Hauts–de–Seine)

FAULLE Roger


France Colombier–le–Jeune (07 Ardèche)

DESBRUS Jean Pierre
DESBRUS Josephe Romain
JUGE Marie Agathe


France Commagny (58 Nièvre)

GIRARD Henry


France Commentry (03 Allier)



France Corbeil (91 Essonne)

FRANCHIN Raymond


France Corvol–l'Orgueilleux (58 Nièvre)

JUST Jean
JUST Louise
MAUPETIT Denis
MILLOT Guillemette


France Cosne–Sur–Loire (58–Nièvre)

FAULE Auguste
FAULLE Leopoldine Eugénie
FAULLE Louise
FAULLE Margueritte Raymonde
FAULLE Marthe Albertine
FAULLE Paulette
FAULLE Reneé Marie Baptistine
FAULLE Sophie Angele
LARDILLER Charles
SIMÉON Emilienne


France Coulandon (03 Allier)

MATHÉ Marie


France Coulanges–les–Nevers (58–Nièvre)

CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Pierre


France Coulanges–sur–Yonne (89 Yonne)

BERRIER Marie Louise
FAULLE Yvonne


France Couloutre (58 Nièvre)

BOIN Christophe
BOUIN Jeanne
BRIOT Madeleine
GRENON Marguerite
MOUTEAU Colombe
MOUTEAU Hubert
MOUTEAU Jean
MOUTEAU Jeanne
MOUTEAU Léonard
MOUTEAU Pierre
MOUTOT Marie
PAUTRE Blaise
PAUTRE Gilles
PAUTRE Simon
SELLIER Michelle
VINCENT Madeleine


France Courcelles (58 Nièvre)

CARRÉ Jean
CHAMOT Edmée
CORDONNIER Nicole
COURTET Christine
GAUTHEREAU Simone
GUIOLARD Eugénie
LELU Jeanne
MAUPETIT Denis
MAUPETIT Edmé
MAUPETIT François
MAUPETIT Jean L'ainé
MAUPETIT Jean Le Jeune
MAUPETIT Marie
MAUPETIT Marie
MAUPETIT Thomas
PERREAU Vincente
SIMÉON François
SIMÉON Jean Francois
SURUGUE Madeleine


France Courcelles–lès–Semur (21 Côte–d'Or)

BERTHEAU Claudee


France Cours (58–Nièvre)

QUILLER Rose Joséphine


France Cours–La–Ville (69D Rhône)

CHAUMAISON Gabrielle


France Courson–les–Carrières (89 Yonne)

CHAMOT Marie Blanche
FAULLE Gaston
FAULLE Lucien
FAULLE Lucienne
FAULLE Lucienne
LAPERT Désirée


France Crain (89 Yonne)

FAULLE Laurent


France Cravant (89 Yonne)

CRENIER Charlotte


France Cressy–sur–Somme (71 Saône–et–Loire)

LAURENT Jeanne


France Créteil (94 Val–de–Marne)

CHAUMAISON Paul Frederic Noël
FAULLE Guy


France Criel–sur–Mer (76 Seine–Maritime)

NIEDERGANG Andre


France Crux–la–Ville (58 Nièvre)

CHAUMAISON Léon Auguste


France Cuncy–lès–Varzy (58 Nièvre)

BOISSEAU Mathieu
BONNOT Claudine
COUDROIT Eugin
COUDROIT Hubert
COUDROIT Madeleine
COUDROIT Michel
FOURNERAT Edmée
LAURAND Louise
PAILLARD Etienne
PAILLARD Marie
QUATRESOLS Charles
QUATRESOLS Claude
QUATRESOLS Eugénie
QUATRESOLS Marie


France Cuzy (71 Saône–et–Loire)

GIRARD François
GIRARD Marie Reine


France Dallet (63 Puy–de–Dôme)

BELISMA Anne
BERTOU Antoinette


France Dampierre–sous–Bouhy (58–Nièvre)

BABISE Paul
BESLAND Anne
BONICHON Jean
BONICHON Jeanne
BOUTAULT Léonarde
CHAPUY Anne
CHAPUY Pierre
FAULLE Marie Anne Caroline
GIBELIN Jean
GUEULET Madeleine
GUEULLET Jeanne
GUIMONET Marie
LOISEAU Charles
LOISEAU Jean Charles
LOISEAU Suzanne
MERCIER Antoine
MOREAU Marie
NAIN Catherine
NAUDION Françoise
RAMEAU Charles
RAMEAU Françoise
RAMEAU Pierre
ROY Anne
ROY Edmé
ROY Léger
ROY Marie Jeanne Therese
ROY Nicolas


France Daoulas–Daoulaz (29 Finistère)

SALAÜN Antoine Nicolas


France Decize (58 Nièvre)

MOINE Marie Louise Henriette


France Deuil–la–Barre (95 Val–d'Oise)

FAULLE Albert Hippolyte
FAULLE Eugène Charles
FAULLE Jules Léon
FAULLE Justin Léon
FAULLE Laurent
FAULLE Mort–Nee
FAULLE Victor Léon


France Dieudonne (60 Oise)

FAULLE Jeanne Augustine


France Dieulouard (54 Meurthe–et–Moselle)

GAUTHIER Prudence Casimir


France Dijon (21 Côte–d'Or)

FAULLE Christine


France Dinan (22 Côtes–d'Armor)

CHOMAISON Eugène Alexandre


France Divonne–les–Bains (01 Ain)

GERMAIN Jeanne


France Donzy (58–Nièvre)

CHABIN Edmée
CHAMOISON Angelique
CHAMOISON Anne
CHAMOISON Anne
CHAMOISON Eugène Constant
CHAMOISON François
CHAMOISON François Mathieu
CHAMOISON Jean Louis
CHAMOISON Léonard
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Marie
CHAUMAISON Louis
COUARD Edme
COUARD Louis
COUARD Philberte Léonard
DELARUE Françoise
FERGON François
FERGON Louis
FERGON Marie Jeanne
FOURNIER Charles François
LOISEAU Constance Eugénie
MADELIN François
MADELIN Jean
MONTASSIER Jean Henry
MOUTEAU Marie
NAULET Anne Suzanne
PAILLARD Edme
PAILLARD Nicolas Augustin
RAGUENEAU François
RAGUENEAU Jeanne
REBOULLEAU Anne
REBOULLEAU Pierre
THOMAS François


France Dornecy (58 Nièvre)

BONNOTTE Benigne
BONNOTTE Edmé
LE COMPTE Margueritte
LE COMPTE Pierre
PERTHUIS Edmée


France Dournon (39 Jura)

VERMEILLET Pierre


France Doyet (03 Allier)

CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Magdeleine
GABY Jeanne


France Druyes–les–Belles–Fontaines (89–Yonne)

FAULLE Auguste Laurier
FAULLE Claude
FAULLE Claude Philippe
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE Lazare François
FAULLE Louis
FAULLE Margueritte
FAULLE Marie
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie–Anne
FAULLE Nicolas Legalite
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Alexandre
FAULLE Reine Agathe
FAULLE Zélie Florence
FONTAINE Marie
MERLIN Geneviève


France Dugny–sur–Meuse (55–Meuse)

BERTHIER Albert Laurent


France Dun–sur–Auron (18 Cher)

CHAUMAISON Marie Louise


France Dye (89 Yonne)



France Echalard (69D Rhône)

BAUDRAND Anne Philomène


France Écury–sur–Coole (51 Marne)

FAULLE Victor Léon


France Égriselles–Le–Bocage (89 Yonne)

FAULLE Anne Louise


France Entrains–sur–Nohain (58–Nièvre)

ALLARD Germain
BABISE Paul
BELIER Charles Auguste
BELIER Constant
BELIER Louise
BELIER Louise Alice
BELLIER André
BELLIER Louis Paul
BELLIER Luce Rosalie
BELLIER Marie
BENARD Edme
BENARD Edme Joseph
BENARD Jean
BENARD Jeanne Louise Juliette
BERRIER Alexandrine Augustine
BERRIER André Paul
BERRIER Françoise Constance
BERRIER Jacques François
BERRIER Jacques François Eugène
BERRIER Jacques Nicolas
BERRIER Joseph Théodore
BERRIER Josephine Margueritte
BERRIER Jules Marcel
BERRIER Lenfray
BERRIER Louise Constance
BERRIER Louise Madeleine
BERRIER Marie Louise
BERRIER Marie Louise
BERRIER Paul
BERRIER Philippe Auguste
BERTHIER Henriëtte Armandine
BOCAGE Geneviève
BOUGUÉ Marie Madeleine
CHAMOISON André Georges
CHAMOISON Auguste Constant Louis
CHAMOISON Colette
CHAMOISON Constance Louise Augustine
CHAMOISON Désiré Sainte–Marie
CHAMOISON Eugène Constant
CHAMOISON Eugénie
CHAMOISON Felix Théodore
CHAMOISON Henri Ernest
CHAMOISON Jean Eugène Albert
CHAMOISON Jules Aléxandre Jean Baptiste
CHAMOISON Léonard
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Marie Eugénie
[Private]
CHAMOISON Pierre Thimoléon
CHAMOISON Rosalie Clémentine
CHAMOISON X1
CHAMOISON X2
COUARD Anne
DUBAN Pierre
FAULLE Alfred
FAULLE Alphonsine Octavie
FAULLE Anais Marie
FAULLE Baptiste
FAULLE Claude Philippe
FAULLE Eléonore Adolphine
FAULLE Hélène Claire
FAULLE Marie
FAULLE Philippe Eugène
FAULLE Victorine
GIRARD Gustave
GIRARD Hortense Alice
GUIBERT Anne
GUIBERT Marie
LELU Jeanne
LOISEAU Charles
LOISEAU Constance Eugénie
LOISEAU Emile Auguste
LOISEAU Eugène Constant
LOISEAU Eugène Emile
LOISEAU François
LOISEAU Jean Charles
LOISEAU Jean Victor
LOISEAU Joseph Leandre
LOISEAU Louis Nestor
LOISEAU Louise Augustine
LOISEAU Suzanne
LOISEAU Victor Arthur
LONGERON Etienne Guillaume
LONGERON Marie Jeanne Claire
LORIOT Marie Jeanne
MAGNY Françoise
MAROTTE Edmé
MAUPETIT Marie
MILLOT Marie Palmyre
MOREAU Eugénie
MORLET Anne
MOUTILLON Eugenie Adeline
PAILLARD Eugénie
PAILLARD Nicolas Augustin
PETIT Edmé
PIETRESSON DE SAINT–AUBIN Amédée François Augustin
PIETRESSON DE SAINT–AUBIN Emma Palmyre Élisabeth
PIETRESSON DE SAINT–AUBIN François Auguste
POUILLOT Margueritte
RAVENEAU Marie Geneviève
ROUX Jean
ROUX Marguerite
ROUX Marie Sidonie
SIMÉON Alexandre
SIMÉON Angèle Isabelle
SIMÉON Anne Louise
SIMÉON Arthur Casimir
SIMÉON Auguste Louis
SIMÉON Casimir
SIMÉON Edme
SIMÉON Emile César
SIMÉON François
SIMÉON Henriëtte
SIMÉON Jean Francois
SIMÉON Jean Pierre
SIMÉON Joseph
SIMÉON Léandre
SIMÉON Louis Arthur
SIMÉON Louis François
SIMÉON Louis Thomas Auguste
SIMÉON Marie Madeleine
SIMÉON Rosalie
SIMÉON Simon Edme
TISSIER Rose Anne–Eleonore
TIXIER Marie
VINCENT Madeleine


France Escatalens (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Louis


France Étais–la–Sauvin (89–Yonne)

BARDIN Marie Magdeleine
BERRIER Louise Madeleine
BERTHIER Marie Sophie
BOUVEAU Marie Anne
CAGNAT Simon
COURTY Louise Yvonne
FAULLE Louis Prosper
FAULLE Maurice
MAUBRON Aurélie
PREMERY Antoine
PREMERY Mathias
ROBINET Denise
SIMON Catherine
TAUPIN Jean
TAUPIN Jean


France Etang–sur–Arroux (71 Saône–et–Loire)



France Évaux–les–Bains (23 Creuse)

CHIMIER Paul Raymond


France Evreux (27 Eure)

CHAZELLE Margueritte


France Fâchin (58 Nièvre)

DE CHAGNE Jean
DE CHAGNE Ligier


France Falaise (14 Calvados)

DIDIER Paul Marie Victor


France Faverelles (45 Loiret)

ASSELINEAU Barbe
ASSELINEAU Charles
ASSELINEAU Innocent
ASSELINEAU Nicolas
ASSELINEAU Pierre
DAMOND François


France Feurs (42–Loire)

CHAMOISON Louys


France Fey–en–Haye (54 Meurthe–et–Moselle)

CHENEBIT Jean Félix Victor


France Flagey (25 Doubs)

VERMEILLET Claude Henriette


France Flavy–le–Meldeux (60 Oise)

DAULE Anne
GOHET Marie
GOHET Pierre
GOHET Pierre
LENOIR Alexandre
LENOIR Claude François
LENOIR Eloy
LENOIR Eloy
LENOIR Eloy Jerosme
LENOIR Jean François
LENOIR Jean François
LENOIR Jean Martin
LENOIR Jerome
LENOIR Jérosme
LENOIR Marie Anne
LENOIR Marie Barbe Constance
LENOIR Marie Godeberthe
LENOIR Marie Josephine Caroline
LENOIR Marie Madeleine
LENOIR Médart
LENOIR Pierre Louis
ROBARD Marie Madeleine
VERLON Jeanne


France Fléty (58 Nièvre)

DUBRESSON Etienne
DUDRAGNE Claude


France Fontainebleau (77 Seine–et–Marne)

FAULLE Antoinette


France Fontaines (89 Yonne)

GROSDET Jeanne Louise
PRIVÉ Geneviève
RAFFIOT François
RAFFIOT Hortense
RAFFIOT Marie Magdeleine


France Fontaines Saint–Martin (69D Rhône)

PERROT Louis


France Fontenay–Aux–Roses (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Roxanne Caroline Lucie


France Fontenoy (89–Yonne)

BERTHIER Marie
BREUILLÉ Henri Cléophas
FABUREAU Edme François
RAFFIOT Adélaïde Adèle


France Fontevraud–l'Abbaye (49 Maine–et–Loire)

D'AQUITAINE Alienor


France Fours (58 Nièvre)

ARNAULT Jean


France Frasne (25 Doubs)

BROCARD Elia Marie Josephine
RENARD André Marie Georges
RENARD Raymond Marie Robert
RENARD Robert Marie Elie


France Garchy (58 Nièvre)

NORMAND Jean
NORMAND Thomas
PIGOURY Marie


France Gentilly (94 Val–de–Marne)

DOISNEAU Robert


France Gernicourt (02 Aisne)

FAULLE Maurice


France Gien (45 Loiret)

GADAY Jean Antoine


France Giou (23 Creuse)

CHAUMAISON Joseph


France Givardon (18 Cher)

BAZIN Alexis
BAZIN Anna Clotilde
JOYEUX Michel
NAUDIN Aimée Anne


France Glanon (21 Côte–d'Or)

MOYEUX Roger


France Glux–en–Glenne (58 Nièvre)

DERANGÈRE Jeanne
LAMBERT Jehannet
VAILLANT Jeanne Françoise
VAILLANT Pierre


France Grancey–le–Chateau (21 Côte–d'Or)



France Grandchamp (89 Yonne)

CHARBOIS Louis Benoît Germain


France Gretz–Armainvilliers (77 Seine–et–Marne)

BRIENNE Jules Joseph Alexandre


France Grigny (69D Rhône)

MOREAU Eugenie Clotilde


France Grisolles (82 Tarn–et–Garonne)

BÉZIAT Jacquette
BOUTINES Jean
CHAMAISON Antoine
CHAMAISON Antoine
CHAMAISON Antoine Blaise Marie
CHAMAISON Arnaud
CHAMAISON Arnaud
CHAMAISON Denis Jean
CHAMAISON Dominique Pierre George
CHAMAISON Elisabeth Lucie Blanche
CHAMAISON George
CHAMAISON Georges
CHAMAISON Gerard
CHAMAISON Guillaume Martial
CHAMAISON Jean
CHAMAISON Jean
CHAMAISON Jean
CHAMAISON Jean Louis
CHAMAISON Jean Pierre (neveu)
CHAMAISON Jeanne
CHAMAISON Louise
CHAMAISON Margueritte
CHAMAISON Margueritte Caroline
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie
CHAMAISON Marie Henriette
CHAMAISON Marie Marthe
CHAMAISON Marthe
CHAMAISON Michel Marie Augustin
CHAMAISON Paule
CHAMAISON Petronille Anne Ursule
CHAMAISON Pierre
CHAMAISON Pierre (oncle)
DELBOY Jeanne Françoise
MAJOREL Margueritte
NAUZE Jeanne


France Guebwiller (68 Haut–Rhin)

MITTLER Cecile
MITTLER Marie Anne


France Guéret (23 Creuse)

CHAUMAISON Andre Lucien Henri Marie
DOUCET François


France Guérigny (58 Nièvre)



France Habsheim (68 Haut–Rhin)



France Imphy (58 Nièvre)

FAULLE Clément Désiré


France Issy–l'Evêque (71 Saône–et–Loire)

BERGER Gasparde


France Ivry–sur–Seine (94 Val–de–Marne)

CHAGNARD Barbe
CHAUMAISON Annette
FAULE Aimée Gabrielle
FAULE Théophile Léopold
FAULLE Floretin Julien
MERMILLOD Aimée Gabrielle


France Jard–sur–Mer (85 Vendée)

MORINEAU Gérard Adrien Marius


France Jaulges (89 Yonne)

RENARD Jean Edmé
SEURAT Anne Marie


France Joigny (89 Yonne)

FAULE Charles
VIGNIER Margueritte


France Jujurieux (01 Ain)

VIVIAND Claudine


France La Chapelle–Gauthier (77 Seine–et–Marne)



France La Chapelle–Saint–André (58 Nièvre)

BON Edmée
BON Philippe
GILBERT Jacquette
MEUNIER Jeanne


France La Charité–sur–Loire (58 Nièvre)

FAULLE Christine
LEFÈBVRE Marie Thérèse Adélaïde
LOISEAU Serge Eugène Amedée
MOUTOT Camille Louise Josephine
MOUTOT Cécile
MOUTOT Jean Félix Victor


France La Chartre–sur–le–Loir (72–Sarthe)

FAULLE Andre


France La Fermete (58–Nièvre)

CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine Alexis
CHAUMAISON Claudine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Louis Damaze
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Françoise
CHAUMAISON Victoire


France La Jonchère–Saint–Maurice (87 Haute–Vienne)

BONNAUD Jean Pierre


France La Machine (58 Nièvre)

CHAUMAISON Etienne
CHAUMAISON Franchette
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Louis


France La Marche (58 Nièvre)

LOISEAU Serge Eugène Amedée


France La Nocle–Maulaix (58 Nièvre)

DUDRAGNE Lazarette


France La Planée (25 Doubs)



France La Serre–Bussière–Vieille (23 Creuse)

LUQUET Gilbert
MALTERRE Julienne


France La Seyne–sur–Mer (83 Var)

CHAUMAISON Roxanne Caroline Lucie


France Laffaux (02 Aisne)

FAULLE Léopold Emile


France Lain (89 Yonne)

RAFFIOT Anne
RAFFIOT Anne
RAFFIOT Claude
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Jacques
RAFFIOT Jean
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Reine
RAFFIOT Sébastien
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Pierre
RAMEAU Jeanne


France Lainsecq (89–Yonne)

ALLARD Marie
BARDOT Jeanne
BARJOT Charlotte
BARJOT Pierre
BARON Edmée
BERGER Anne
BERGER Claude
BILLEBAULT André
BILLEBAULT Antoine
BILLEBAULT Françoise
BILLEBAULT Jehanne
BOISLEAU Anne
BOISLEAU Toussaint
BOURGOIN Marguerite
BRULÉ Anne
BRUSLÉ Sulpice
CAGNAT Gilberte
CAIGNAT Perrette
CAIGNAT Philibert Le Jeune
CHABIN Louis Gustave
CHERCHIOT Jacques Boiteux
CHERCHIOT Jean
CHERCHIOT Jehan Le Jeune
CHERCHIOT Jehan Le Jeune
CHERCHIOT Jehanne
CHERCHIOT Mathiasse
CHERCHIOT Pavasse Malthière
CHEVALIER Agathe
CHEVALIER Claude
CHEVALIER Jean Dit La Rouse
COLOMBAT Claude
COTTIN Edmée
COTTIN Jean
DELAFLOTTE Anne
FOUGERAT Anne
FOUGERAT Hubert
FOUGERAT Sébastien
GILET Marie
GILLONIER Claude
GILLONIER Grégoire
GILLONIER Jean
GILLONIER Marie
GIRAULT Nicolle
GUILLERAND Anne
GUILLERAND Charles
GUILLERAND Marie Anne
GUILLERAND Marie Anne
GUILLERAND Michelle
GUILLERAND Nicolas
GUILLERAND Olivier
GUILLERAND Pierre
GUILLOT Anne
GUILLOT Jean
GUILLOT Jean Le Jeune
JOUMIER Claude
LANDRE Estienette
LANDRE Guillaume
LEBRUN Perrette
LENFANT Charlotte
LENFANT François
LENFANT Jean
LENFANT Margueritte
LENFANT Marie
LENFFANT Jacques
LENFFANT Jehan
LUZEAU Perrette
MERCIER Charlotte
MERLIN Anne
MONTASSIER Edme Didier
MONTASSIER François
MONTASSIER Henry
MONTASSIER Henry
MONTASSIER Magdeleine
MONTASSIER Margueritte
MONTASSIER Pierre Henri
PAULTRAT Françoise
PAUTRAT Edmé
PAUTRAT Marie
PETIT Françoise
PETIT Jacques
PETIT Jeanne
PETIT Jeanne
RICHARD Claudine
RIMBAULT Françoise
RIMBAULT Guillaume
RIMBAULT Pierre
RYMBAULT Françoise
SABEAU Marie
THOMAS Françoise
THOMAS Loup


France Lalande (89 Yonne)

FAULLE Louis Prosper
FAULLE Marie Honorine
FAULLE Marie Virginie Celestine
FAULLE Pierre


France Lamaid (03 Allier)

CHAUMAISON Agathe
CHAUMAISON Antoine


France Lamorville (55 Meuse)

FAULE Lucien Albert


France Landres (54 Meurthe–et–Moselle)

ANDRÉ François Nicolas
ANDRÉ Marie Cécile


France Lanty (58 Nièvre)

DUDRAGNE François
GUIOLLOT Jeanne


France Larochemillay (58 Nièvre)

CLOIX Françoise


France Larrazet (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Jeanne
COUREAU Armand


France Laubard (23 Creuse)

ROUGEOL François


France Lavau (89–Yonne)

BOULLIER Catherine Jacquette
FAULE Lucie Philomene


France Lavit (82 Tarn–et–Garonne)



France Le Chesnay (78 Yvelines)

CHAUMAISON François Armand


France Le Compas (23 Creuse)

DE VAUCHAUSSADE Anne
DE VAUCHAUSSADE Gabrielle
DE VAUCHAUSSADE Jacques
DE VAUCHAUSSADE Madeleine


France Le Perreux–sur–Marne (94 Val–de–Marne)

BRIENNE Robert
GAUTHIER Marcel


France Le Petit Malpas (25 Doubs)

CRESTIN Clauda
RICHARD Marie


France Le Plessis–Patte–d'Oie (60 Oise)

HÉNOT Marie Christine


France Le Pré–Saint–Gervais (93 Seine–Saint–Denis)

NIEDERGANG Louis


France Le Puy–en–Velay (43 Haute–Loire)



France Le Tréport (76 Seine–Maritime)

FAULLE Adolphe Paulus


France Le Tromp (23–Creuse)

CHAUMETON Anne
CHAUMETON Antoine
CHAUMETON Gabrielle
CHAUMETON Jean
CHOMETTON Sebastien


France Lépaud (23 Creuse)

GARRENNE Gabriel
MOREAU Marie


France Leugny (89 Yonne)

FABUREAU Marie Henriette Hélène
FAULLE Jean


France Leyssard (01 Ain)



France Lezoux (63 Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Gabrielle


France Lichères–près–Aigremont (89 Yonne)

FAULE Maria
PICHENOT Edouard Louis
PLAIT Emile


France Lichères–sur–Yonne (89 Yonne)

FAULLE Paulette


France Ligny–le–Châtel (89 Yonne)

BERILLIE François
BERILLIER Margueritte
BLONDE Brigitte
BLONDE Claude
BLONDE Edmé
BLONDE Jean
BLONDE Jean
BLONDE Jeanne
BLONDE Marie
FILLEU Margueritte
HURLE Claude
HURLE Edmé
HURLE Edmonne
JACQUINOT Brigitte
JACQUINOT Jean
JACQUINOT Martin
JOUSSOT Françoise
LE MOYNE Charlotte
LEGER Margueritte
MIGNARD Lucienne
PEZE Avoyé
REGNARD Anne
REGNARD Charlotte
REGNARD Claude
REGNARD Claude
REGNARD Edme
REGNARD François
REGNARD François
REGNARD Françoise
REGNARD Janine
REGNARD Jean
REGNARD Jean Baptiste
REGNARD Jean Edmé
REGNARD Louis
REGNARD Magdelaine
REGNARD Marie
REGNARD Marie
REGNARD Reine
RENARD Jean Edmé


France Lille (59 Nord)

LALOY Albert Désiré Joseph
LALOY Stephanie Clara


France Limé (02 Aisne)

FAULLE Gabriel Alexis


France Limoges (87 Haute–Vienne)

DE VENTADOUR Isabeau


France Limon (58–Nièvre)

CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Margueritte


France Lisieux (14 Calvados)

FAULLE Renée


France Longeville les Metz (57 Moselle)

VION Adolphe


France Lons–le–Saunier (39 Jura)

RENARD Raymond Marie Robert


France Lorient (56 Morbihan)

TERKELTOBA Sascha Alexis


France Lormes (58 Nièvre)

ANDRÉ Edme
ANDRÉ René Edme
CANTIN Jeanne
PHILIPPON Jeanne


France Lozanne (69D Rhône)

CHAUMAISON Alice Camille
CHAUMAISON Berthe Marie Cecile
CHAUMAISON Edmond Joseph
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François Armand
CHAUMAISON François Auguste
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Marguerite
DESBRUS Amélie Marie Baptistine


France Lupersat (23 Creuse)

BERGERON Jeanne
DE GEORGES Anne
DE GEORGES Annet
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Jean François
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Michel
DE VAUCHAUSSADE Anne
DE VAUCHAUSSADE Arnaud Renaud
DEFOURNEAUX Anne
GERBAUD Jacqueline Marie La Jeune


France Lure (70 Haute–Saône)

HUGONNET Marie Pierrette Claudine


France Lussat (23 Creuse)

DOUCET Auguste
DOUCET François
DOUCET Gabriel
DOUCET Gabriel Alfred
DOUCET Michel
DOUCET Michel Pierre
DOUCET Octavie


France Luzy (58 Nièvre)

BERGER Gasparde
LAUREAU Louise
LAUREAU Louise
PICAUD Louise
ROUSSEAU Lazare
THEVENET Marie


France Lyon (69M Métropole de Lyon)

FLATTÉ Charlotte Marie


France Lyon 3eme (69M Métropole de Lyon)

FAULLE Guy


France Mainsat (23 Creuse)

CARRY Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMETON Charles
CHAUMETON Jacques
CHAUMETON Jean
PARRY Geneviève
PERRIER Hippolyte Adrien
PERRIER Simonne Marie Françoise


France Maisons–Lafitte (78 Yvelines)

FAULLE Emilie Stephanie


France Maligny (89 Yonne)

BLONDE Edmé
BLONDE Elisabeth Françoise
BLONDE Elisabeth Marie
BLONDE Jean Baptiste
BLONDE Marie Anne
BLONDE Pierre
DE VILLAINE Elisabeth
DE VILLAINE Raymond
LADVENTUREUX Guyot
LADVENTUREUX Pierrette
LE MOYNE Charlotte
VAUCORET Edmone
VAUCORET Reyne


France Mantes–la–Jolie (78 Yvelines)

LE CARDINAL Alexandrine


France Marcq–en–Baroeul (59 Nord)

LEMAIRE Angelique Victoire


France Marcy (58 Nièvre)

BLOND Marie
BREDEAU Edmé
GUIBELIN Pierrette
QUATRESOLS Marie


France Marly–sous–Issy (71 Saône–et–Loire)

ROUSSEAU Jeanne


France Marseille (13–Bouches–du–Rhône)

BONNAUD Raymond
RIBET Rose Emilie
WISDOM Pauline Pieternella Jacoba


France Marseille 16eme arr (13 Bouches–du–Rhône)

CHAUMAISON Pierre Jean


France Mauves (07 Ardèche)



France Maux (58 Nièvre)

SEGUIN Jean


France Meaulne (03 Allier)

BOUTET Jeanne
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Margueritte
MASSET Claude
MASSET Louise


France Meaux (77 Seine–et–Marne)

JULIEN Paul


France Menestreau (58–Nièvre)

FLATTÉ Charles
GUIBLIN Pélerin
JACONNET Geneviève
LECREUX Andrée
MARQUETTE Edmé
MARQUETTE Jeanne
MOUTOT Marie
NORMAND Jean
NORMAND Jean
NORMAND Jeanne
NORMAND Jeanne
NORMAND Louis
NORMAND Marie Anne
NORMAND Pierre
NORMAND Pierre
NORMANT Marie
RAVENEAU Anne
RAVENEAU Edmé
SINGEON Claude
SINGEON Marie
THÉVENEAU Marie Anne
TURPAIN Anne Claudine Clotilde


France Menou (58 Nièvre)

MEUNIER Jeanne


France Méré (89 Yonne)

LEGER Symphorien
MEIGNEN Marie


France Mérignat (01 Ain)

TROLLIET JANTON Françoise


France Merry–la–Vallée (89 Yonne)



France Metz–le–Comte (58 Nièvre)

ANDRÉ René Edme


France Meung–sur–Loire (45 Loiret)

GAILLOT Clémence Séraphine


France Mezilles (89 Yonne)

CHABIN Louise
FAULLE Arthur Ernest
FAULLE Jean
FAULLE Madeleine
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Madeleine Adelaide
FAULLE Pierre Augustin
FAULLE Suzanne
MOUSSET Jeanne Anne
ROY René Constant
TOUTÉE Jean Victor


France Migny (58 Nièvre)

GUÉPIER Anne
SIMON Marie


France Millay (58 Nièvre)



France Moissac (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Antoine
CHAMAISON Antonin
CHAMAISON Jean Pierre
CHAMAISON Jeanne
CHAMAISON Jeanne Angelique
CHAMAISON Louis
CHAMAISON Marie Angelique
CHAMAISON Nicolas
CHAMAISON Vital
MALDEROU Marie
POUGET Marie


France Molesme (89 Yonne)

ALLARD Etienne
ALLARD Jean
ALLARD Pélerin
BILLAUDET Anne
LOURY Edmée


France Monlius (58 Nièvre)

LEMAÎTRE Lazarette


France Mont–et–Marré (58 Nièvre)

PIETRESSON DE SAINT–AUBIN Amédée François Augustin


France Montaignet (03 Allier)

DAILLOUX Jean Marie


France Montaigu–de–quercy (82 Tarn–et–Garonne)

CHAMAISON Antoine


France Montargis (45 Loiret)

BERRIER Paul
PINOT Marguerite Emilienne Marie Angèlique


France Montaron (58 Nièvre)

DUDRAGNE François
GENDRAS Françoise


France Montbard (21 Côte–d'Or)

CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Marcel
LAGNEAU Louise


France Montceau–Les–Mines (71 Saône–et–Loire)

CHAUMAISON Berthe Francine


France Montech (82 Tarn–et–Garonne)



France Montfermeil (93 Seine–Saint–Denis)

GUETCH Justine Sophie Eugénie


France Montfort–l'Amaury (78 Yvelines)

DE GARLANDE Agnès


France Montluçon (03 Allier)

LURAT Gilbert
MOREAU Marie


France Montmain (21 Côte–d'Or)

GENCE Claudine
MONGIN Emile–Pierre


France Montmort (71 Saône–et–Loire)

GIRARD Nicolas–Jean


France Montreuil (93 Seine–Saint–Denis)

FAULLE Jeanne Angèle


France Montreuil–sous–Bois (78 Yvelines)



France Montrouge (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Pierrette Renée Reine
DOISNEAU Robert


France Montvicq (03 Allier)

CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Marie


France Moronvilliers (51 Marne)

GOUNOT Maurice Emile


France Moulins (03–Allier)

CHAUMAISON Amélie
CHAUMAISON Amélie Augustine
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Cécile
CHAUMAISON Claude
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Henri
CHAUMAISON Henri François
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Julienne
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Madeleine
CHAUMAISON Madeleine
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Michel
CHAUMAISON Nathalie
CHAUMAISON Roger
CHAUMAISON Severin
CHAUMAISON Yvonne Margueritte
PÉRINAUD Barthelémy


France Moulins–Englibert (58 Nièvre)

BAILLY Armelle Victorine
BAILLY Joseph


France Moulot (58–Nièvre)

CHAMOISON Jean Eugène Albert


France Mouthe–Les Boujeons (25 Doubs)

CHAILLET Jean


France Moutiers–en–Puisaye (89 Yonne)

BERT Jean
BERTHIER Armand Prudent
BERTHIER Jean
CAGNAT Edme
CAGNAT Henriette Louise Mélanie
CAGNAT Jean
CAGNAT Jean
CAGNAT Jean Baptiste
CAGNAT Jean Baptiste Frédéric
CAGNAT Léger
CHABIN Arthur
CHABIN Catherine
CHABIN Emma Ernestine
CHABIN Geneviève
CHABIN Germaine Jeanne
CHABIN Honore Auguste
CHABIN Joseph
CHABIN Louis Gustave
CHABIN Louise
CHABIN Lucien Gustave Ulysse
CHABIN Théodore Auguste
CHABIN Theodorine
DELAGOUTTE Denis
DELAGOUTTE Jeanne
DELAGOUTTE Léonard
DUSOULIER Anne
FAULLE Anne
FAULLE Henri Pierre
FAULLE Jeanne
FEUILLETTE Reine
GRONDEAU Jacquette
HERVIER Perrette
NAIN Catherine
NAIN Edme
NAIN Marie
PETIT Colombe
RAMEAU Jacquette
ROY Constant Auguste Alexandre
SATILLAT Philippe
SATILLAT Pierre


France Mouvaux (59 Nord)

CATOIRE Josijn


France Murat (15 Cantal)

DUMOULIN Marie
SEGRET Jean


France Nailly (89 Yonne)

MARIE Jeanne


France Nans–sous–Sainte–Anne (25–Doubs)

COURTY Nicolas Etienne
GAILLARD Claudine
GAILLARD Jean Nicolas
GAILLARD Jean Pierre
GAILLARD Jeanne Cécile
GAILLARD Xx
PELLERIN Claude
PELLERIN Claude Etienne
PELLERIN Françoise Scolastique
PELLERIN Jeanne Baptiste
PELLERIN Nicolas
VERMEILLET Claudine
VERMEILLET François Xavier
VERMEILLET Françoise


France Nanterre (92 Hauts–de–Seine)

KIRBACH Madeleine Cécile
MOUTOT Camille Louise Josephine


France Nantua (01 Ain)

HUGONNET César Alexandre
HUGONNET Marie Pierrette Claudine
RENARD Alexandre Louis Richard


France Neauphle–le–Château (78 Yvelines)

MERMILLOD Aimée Gabrielle


France Neuilly–en–Dun (18 Cher)

BAZIN Anna Clotilde
CHAUMAISON Louise Lucienne Marthe


France Neuilly–sur–Seine (92 Hauts–de–Seine)

AHRENS Frédérik–Sebastien
AHRENS Martha Francine Eugènie
CHAUMAISON Georgette Marie
LE CARDINAL Alexandrine


France Neuville–sous–Brinon (58 Nièvre)



France Nevers (58–Nièvre)

BAILLY Armelle Victorine
BERTHIER Blanche Dina
CHAUMAISON Baptist
CHAUMAISON Eugène
CHAUMAISON Fernand Joseph
CHAUMAISON Jean Baptiste
CHAUMAISON Valentine
COUTURIER Pierre
DUTRAIT Bernard
DUTRAIT Joséphine
FAULLE Lucien
MOINE Marie Louise Henriette
RAISON Michelle Agathe
VAILLANT Pierre


France Nogent–sur–Marne (94 Val–de–Marne)

PUAUD Fernand Alphonse Eugène


France Nolay (58 Nièvre)

GAULIER Pierre


France Oisy (58 Nièvre)

PREMERY Agathe
PREMERY Antoine


France Onlay (58 Nièvre)

BOISOT Didier
BOISOT Lazare
BONNEROT Esmé Papon
BUTEAU Jeanne
CHAUSSARD François
CHAUSSARD Jeanne
CHAUSSARD Pierre
COURALT Elénore Amable François
LEMOUCHOUX Marc
MILLARY Léonarde
ROULIN Émilande


France Orléans (45 Loiret)



France Orly (94 Val–de–Marne)

BRIENNE Robert


France Ormoy (89 Yonne)



France Ouanne (89 Yonne)

CHAMOISON Auguste Julien


France Oudan (58 Nièvre)



France Pantin (93 Seine–Saint–Denis)

CHAUMAISON Anne Xavier
FAULLE Léopold


France Parigny–les–Vaux (58 Nièvre)

FAULLE André


France Paris Île–de–France (75 Paris)

NEPVEU Laurens Theodore


France Paris 10eme (75 Paris)

FAULLE Auguste Reclus


France Paris 11eme (75 Paris)

FAULLE Jules Léon


France Paris 12eme (75–Paris)

CHAUMAISON Andrée Jeanne
FAULE Reneé Marie


France Paris 13eme (75 Paris)

ANGOT Marie
BERRIER André Paul
RENAÏ Arnolfo


France Paris 14eme (75–Paris)

CHAMARANDE Armande
CHAUMAISON Marie Louise Elisabeth
CHAUMAISON Paulette Jeanne
COURTY Antoine Marian Joseph
FAULLE Marie Sophie Amélie
FRESLON Marie Paulette
GINTER Robert Louis
LALOY Stephanie Clara


France Paris 15eme (75–Paris)

BONNAUD Lucienne
BONNAUD Raymond
CAPON Alice Marie Valérie
CHAUMAISON Christine Paulette Marie
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Georgette Marie
CHAUMAISON Jeannine Andrée
CHAUMAISON Pierre Jean
CHAUMAISON Roger Noël
GIRARD Jean Eugène
MONGIN Marie
NORMAND Camille Maurice


France Paris 16eme (75 Paris)

ROYER Joséphine Victorine Cécile


France Paris 18eme (75–Paris)

CHAUMAISON Amélie
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Marcel
GUETCH Justine Sophie Eugénie
LAVALETTE Françoise Adelaide
LECHENAULT Jean Baptiste
MOYEUX Roger
VION Raoul


France Paris 19eme (75–Paris)

GINTER Robert Louis


France Paris 1ere (75 Paris)

COURTY Joseph


France Paris 20eme (75 Paris)

PERREAU Suzanne Louise Jeanne


France Paris 3eme (75 Paris)

GOUNOT Maurice Emile
GUTBROD Félix Anatole Michel


France Paris 4eme (75 Paris)

COURTY Marie Lucy


France Paris 5eme (75 Paris)

CHAMAISON André
FAULE Aimée Gabrielle
FAULLE Adolphe Paulus
FAULLE Claire Flavie
FAULLE Claire Margueritte Stephanie
FAULLE Clément Eugène
FAULLE Emilie Stephanie
FAULLE Léopold Emile
FAULLE Maurice
FAULLE Robert Ferdinand Edmond
GUTBROD Sidonie
LEMAIRE Angelique Victoire
MONY Madeleine Ismérie
PIETRESSON DE SAINT–AUBIN Emma Palmyre Élisabeth
RAFFIOT Maire Louise


France Paris 7eme (75 Paris)

BERRIER Philippe Auguste


France Paris 9eme (75 Paris)

CHAUMAISON Raymond


France Paris?

AHRENS Emelie Eugenie
CHAMAISON Estelle Theosoune
COURTY Antoine Marian Joseph
COURTY Marie Lucy
DE SAVOIE Adélaïde
FAULLE Constant Onesine
FAULLE Jean Baptiste Joseph
FAULLE Marie Angelique
FAULLE Marie Sophie Amélie
FOUCAULT Marc
FRANCHIN Raymond
GLÜSENKAMP Heinrich Rudolf
LENOIR Marie Josephine Caroline
LIERNUR John Francis
PAILLARD Jean Nicolas
PELLERIN Françoise Scolastique
PUAUD Fernand Alphonse Eugène
PUAUD Yvonne Fernande
[Private]
[Private]
TAILLANT Aimée Bernardine


France Parsac (23 Creuse)

VERGERON Antoine


France Perreuse (89–Yonne)

ALLARD François
ALLARD Germain
BERTHIER Françoise
BERTHIER Louise Appoline
BERTHIER Marie Louise Emilie
GUILLERAND Madeleine
PAILLARD Etienne


France Perroy (58–Nièvre)

BONGIBAUT Henriëtte
FOUCHIER Jehanne
GIRARD Berthe
NORMAND Gilles
NORMAND Jehan
NORMAND Louis
PAUTRE Jacquette
PAUTRE Jeanne
PAUTRE Marguerite


France Pesmes (70 Haute–Saône)

BRIENNE Jules Joseph Alexandre


France Peyrat–la–Nonière (23 Creuse)

DE CHIERFRANC Antoinette Françoise
GERBAUD Antoine
GERBAUD Etienne
GERBAUD Gilbert
GERBAUD Jacqueline Marie La Jeune
GERBAUD Marie Madeleine


France Piennes (54 Meurthe–et–Moselle)

ANDRÉ Jean François


France Pierrepont (02 Aisne)

ANDRÉ François Nicolas


France Pleaux (15 Cantal)



France Plouguenast (22 Côtes–d'Armor)

RIVOAL Edmond Jean Marie


France Poiseux (58 Nièvre)

PINTHON Marien


France Poissy (78 Yvelines)

CHAUMAISON Denise
CHAUMAISON Denise Françoise


France Pont–du–Château (63 Puy–de–Dôme)



France Pontoux (71 Saône–et–Loire)

BAILLY Claudine
BALAGIS Denise
BUCHET Huguette
CLER Grégoire
GERLOT Marie Magdelaine
GUIPET Claudine
GUIPET Claudine
GUIPET Dorothée
GUIPET François
GUIPET Françoise
GUIPET Françoise
GUIPET Guillaume
GUIPET Guilliette
GUIPET Huguette
GUIPET Jean
GUIPET Jean
GUIPET Jean L'ainé
GUIPET Jeanne
GUIPET Julienne
GUIPET Marguerite
GUIPET Margueritte
GUIPET Marie Magdelaine
GUIPET Nicole
GUIPET Toussainet
MAITRISE Bernard
MAITRISE Claudine
MAITRISE Claudine
MAITRISE François
MAITRISE Joseph
MAITRISE Joseph
MAITRISE Pierre
MALICROT Claude
PONVIENNE Anne
PONVIENNE Anne
PONVIENNE Jean
PONVIENNE Louise


France Pougny (58 Nièvre)

BARDIN Estienne
BARDIN Jehan
MADELIN Jeanne Anne
RABEREAU Catherine


France Pougues–les–Eaux (58 Nièvre)

FAULLE Lucienne


France Pouilly–sur–Saône (21 Côte–d'Or)

CHAUMAISON Andrée Jeanne
GENCE Claudine
GERMAIN Jeanne
LOUCHARD Paul
MONGIN Emile–Pierre
MONGIN Marcelle Charlotte
MONGIN Marie


France Pousseaux (58 Nièvre)

BOUARD Renée
FAULLE Marcel
FAULLE Yvonne


France Préporché (58–Nièvre)

BELIN Claude Le Jeune
BELIN Robert
BELIN Toussaint
BÉZILLE Benoîte
BEZILLE Benoite
BÉZILLE François Étienne
BONNEROT François
BONNEROT Guillaume
BONNEROT Michel
CHATELIN Françoise
CHATELIN Jean
CHATELIN Jean
CHATELIN Jean
CHATELIN Simon
CHAUSSARD Jeanne
CLOIX Françoise
COURALT Etienette Joséphine
DURAND Marie Esmé
GIRARD François
GIRARD Jean
GIRARD Jean Eugène
GIRARD Jeanne
GIRARD Léon
GIRARD Louise Jeanne
GIRARD Mathilde
GIRARD Pierette
GIRARD Pierrette
GUIOLOT Claudine
HUGOTTE Benoît
HUGOTTE Claude
HUGOTTE Françoise
HUGOTTE Jeanne
HUGOTTE Philibert
JOUANIN Jean
JOUANIN Jeanne
JOUANIN Jeanne
LAUDET Catherine Chrétienne
LAUDET Margueritte
LEMAÎTRE Jean
LEMAÎTRE Lazarette
LEMAÎTRE Léonarde
LOISEAU Jean
LORIOT Claude
LORIOT Jean
LORIOT Marie Jeanne
LORIOT Noèl
LORIOT Pierre Jean
MAGNIEN Charles
MAGNIEN Edmée Esmée
MAGNIEN Simon
MICHAUD Lazarette
MILLARY Émiliande
MILLARY Jean
MILLARY Léonarde
MILLARY Pierre
RÉMOND Françoise
RÉMOND Pierrette
VINCENT Jeanne


France Preutin–Higny (54 Meurthe–et–Moselle)

ANDRÉ Jean François
LE NOBLE Marguerite Modeste
PATARD Jeanne François
PATARD Pierre


France Quillan (11 Aude)

[Private]


France Raizeux (78 Yvelines)



France Rambouillet (78 Yvelines)

CHAUMAISON Renée Lucienne


France Raveau (58 Nièvre)

MOUTON Jeanne


France Reims (51 Marne)

ROBERT Victor Ange


France Rémilly (58 Nièvre)

CHOLET Gabrielle
DUDRAGNE François
DUDRAGNE Lazarette
DUDRAGNE Léonarde
FAULLE André
FAULLE Roger
RENAUD Lazarettte


France Rennes (35 Ille–et–Vilaine)

BAILLY Joseph


France Reterre (23–Creuse)

BITTARD Marie Françoise
BONDIEU Marie
CHAUMAISON Anaïs Anna
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne Virginie
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Auguste
CHAUMAISON Auguste Richard Marcel
CHAUMAISON Ferdinand Antoine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gervais
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Julienne
CHAUMAISON Louise
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Clémence
CHAUMAISON Virginie
CHAUMAISON Virginie
CHOMAISON François Auguste
COUTURIER Jean
COUTURIER Pierre
GALAND Jean
GALAND Joseph Sébastien
GALAND Marie
MERCIER Antoine
MERCIER Jean Marie Joseph
RIFFAT Alexandre Thedore
RIFFAT Andrée Alice Marie
RIFFAT Antoine
VELUT Marien


France Rive–de–Gier (42 Loire)

CHAUMAISON Françoise
DESCOURSIÈRE Joseph
DESCOURSIÈRES Laurent


France Roanne (42 Loire)

CHAUMAISON André
CHAUMAISON Marguerite Henriette


France Rogny–les–Sept–Écluses (89 Yonne)

CHABIN Joseph


France Rom (79 Deux–Sèvres)

FOUCAULT Marc


France Ronchères (89 Yonne)

BILLAULT Marie Anne Virginie
FAULE Augustine Marie
FAULE Louise Rosalie
FAULLE Adel Espasie
FAULLE Auguste Eugène
FAULLE Benjamin
FAULLE Eugénie Artémise Marie Louise
FAULLE Gabrielle Eugénie
FAULLE Geneviève Augustine
FAULLE Germain Jean Baptiste
FAULLE Hortense Pauline
FAULLE Jean
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Pierre
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jean–Eugène
FAULLE Joséphine
FAULLE Joséphine Berthe Emélie
FAULLE Louis Charles
FAULLE Louis Didier Jules
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Suzanne
FAULLE Marien
FAULLE Rose Madeleine
FAULLE Suzanne Clotilde
LAURY Magdelene
MAJEUX Suzanne


France Rosières–aux–Salines (54 Meurthe–et–Moselle)

AUBURTIN Madeleine


France Rouen (76 Seine–Maritime)

D'ANGLETERRE Jeanne
LE GENDRE Simon


France Rougnat (23 Creuse)

BINON Joseph
BINON Nicolas
CHAUMAISON Virginie
CHIMIER Alphonse Jean Marie
CHIMIER Jean Maurice
CHIMIER Paul Raymond
CHIMIER Pierre
CHOMETTON Sebastien
DOUCET Octavie
PETIT Gilberte
VELUT Antoine


France Rueil–Malmaison (92 Hauts–de–Seine)



France Ruffey–lès–Echirey (21 Côte–d'Or)

BERTHEAU François
BERTHEAU Jean


France Sables–d'Olonne (85 Vendée)

MORINEAU Gérard Adrien Marius


France Sacy (89 Yonne)

DE VILLAINE Raymond


France Sainpuits (89–Yonne)

BARDIN Alexis
BARDIN Jean Pierre
BARDIN Louis Alexis
BARDIN Louise Angelique
BARDIN Marie Madeleine
BARDIN Marie Magdeleine
BARDIN Pierre Jean
BARDOT Agathe
BARDOT Etienne
BARDOT Germain
BERRIER Louis Constant
BERT Jeanne
BERTHIER Agathe
BERTHIER Albert
BERTHIER Albert Laurent
BERTHIER Angelique
BERTHIER Anne Marguerite
BERTHIER Antoine
BERTHIER Armand Alix Aleide
BERTHIER Armand Prudent
BERTHIER Auguste
BERTHIER Auguste
BERTHIER Auguste
BERTHIER Blanche Dina
BERTHIER Cécile
BERTHIER Celestine
BERTHIER Claude
BERTHIER Denis Victor
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme Nicolas
BERTHIER Edme Theophile
BERTHIER François
BERTHIER Françoise
BERTHIER Françoise
BERTHIER Françoise
BERTHIER Geneviève
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germaine
BERTHIER Germaine
BERTHIER Germaine Félicité
BERTHIER Germaine Françoise
BERTHIER Henri
BERTHIER Henriëtte Armandine
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jean
BERTHIER Jean Baptiste Augustin
BERTHIER Jean François
BERTHIER Jean Pierre
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jules
BERTHIER Julia
BERTHIER Léger–Abel
BERTHIER Leonie Celestine
BERTHIER Louis
BERTHIER Louis
BERTHIER Louise Aurelie
BERTHIER Lucille Odette
BERTHIER Madeleine
BERTHIER Magdelaine
BERTHIER Maralle
BERTHIER Marc
BERTHIER Marcel Camille Henri
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie Adolphine
BERTHIER Marie Anne
BERTHIER Marie Anne
BERTHIER Marie Anne Agnes
BERTHIER Marie Aurelie Constance
BERTHIER Marie Bathilde
BERTHIER Marie Colombe
BERTHIER Marie Françoise
BERTHIER Marie Geneviève
BERTHIER Marie Jeanne
BERTHIER Modeste Constant
BERTHIER Octave Maurice
BERTHIER Paul
BERTHIER Philippe
BERTHIER Pierre
BERTHIER Pierre Antoine
BERTHIER Pierre Paul
BERTHIER Placide–Henri
BERTHIER Prudence Marie–Dina
BERTHIER Reine
BERTHIER Reine
BERTHIER Reine Eugénie
BERTHIER Simone Pauline
BERTHIER Sulpice
BERTHIER Theophile Antoine
BERTHIER Thérèse
BERTHIER Thomas
BERTHIER Zéphirine Constance
BILLEBAULT Françoise
BOIVIN Jean Baptiste
BOIVIN Marguerite Félecité
BOIVIN Nicolas
BOIVIN Nicolas
BRULÉ Anne
CAGNAT Marie Josephine
CHABIN Emile
CHABIN Gaston Achille
CHABIN Léontine
COUILLER Magdeleine
DUBAN Pierre
EGLANTINE Eglantine
FOUCHER Andrée Marie
FOUGERAT Hubert
FOUGERAT Sébastien
GIRAULT Nicolle
GRANDJEAN Anne
GUILLERAND Louis
GUILLERAND Marie Anne
GUILLOT Anne
GUILLOT Edmé
HALARD Joseph
JOUMIER Edmée
LEAU Charlotte
LENFANT Margueritte
MAROTTE Angelique
MAROTTE Jean
MONIN Reine
MONTASSIER Margueritte
NORMANT Marie
PAILLARD Grégoire
PETIT Edmé
PETIT Jeanne
PETIT Margueritte
PLANCHARD Marie Magdelaine
POUILLON Marie Augustine Esthère
POUILLOT Margueritte
ROUX Edme L'ainé
ROUX Hubert
ROUX Jean
ROUX Jean
ROUX Jeanne
ROUX Laurent
ROUX Laurent
ROUX Marguerite
ROUX Marie
ROUX Marie Sidonie
ROUX Paul
ROUX Pierre
ROUX Pierre
SATILLAT Fiacre
SATILLAT Magdeleine
THÉVENOT Nicolas
THÉVENOT Pierre


France Saint Hilaire Fontaine (58 Nièvre)

ARNAULT Jean


France Saint–Amand–en–Puisaye (58–Nièvre)

AVERT Paul Claude Joseph
BAILLY Eugenie
BAILLY Marie
BECQ Anne
BERT Jean
BIZEAU Marie Louise
BLONDET Catherine
BOURGOIN Marie
BOURGUIGNON Catharine Victoire
BOURGUIGNON Joseph
BOURGUIGNON Margueritte Geneviève
BOUTALT Jeanne
BOUZON Marie Anne
CHABIN Emma Ernestine
CHABIN Honore Auguste
CHABIN Vincent
CHAUVOT Monique
CORDRE Marie Anne
CORMIO Marie Therese
CORNEAU Thérèse
DAMOND François
DELEAU Alexandrine Eugénie
DESCHEZ Jeanne
DESMERGUES Elisabeth Eutropie
DESMERGUES Marie
DUBOIS Amandine Louise
DUBOIS Marie Anne
DUBOIS Marie Therese
DUPERRY Catherine
DUPERRY Jean Lainé
DUPERRY Martine
DUPLESSIS Marie
DUPRE Marie
FABRE Angeline
FAULE Arsene
FAULE Augustine
FAULE Charlemagne Maximilien
FAULE Gaston Andre
FAULE Hubert
FAULE Lucien
FAULE Madeleine
FAULE Madeleine Denise Augustine
FAULE Marie Louise
FAULE Maurice Rene
FAULE Orsule
FAULE Reneé Marie
FAULLE
FAULLE ?
FAULLE ?
FAULLE Agathe
FAULLE Agathe
FAULLE Agathe Elisabeth
FAULLE Agathe Henriette
FAULLE Alexandre
FAULLE Alexis
FAULLE André
FAULLE Andre
FAULLE Angeline Octavie
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne Amelie
FAULLE Anne Clémence
FAULLE Anne Elisabeth
FAULLE Anne Elisabeth Clémence
FAULLE Anne Elizabeth
FAULLE Anne Geneviève
FAULLE Anne Louise
FAULLE Anne Victoire
FAULLE Armand Frederic
FAULLE Auguste Ambroise
FAULLE Auguste Henri
FAULLE Auguste Jean Baptiste
FAULLE Augustin
FAULLE Augustin Pierre
FAULLE Augustine
FAULLE Augustine Louise Julie
FAULLE Berthe Pauline
FAULLE Betina Hélène
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine Rosalie Victoire
FAULLE Celestine Victoire
FAULLE Celina Justine
FAULLE Celine Augustine
FAULLE Claire Augustine
FAULLE Claude
FAULLE Claude Hubert
FAULLE Claude Michel
FAULLE Claude Michel
FAULLE Clément Eugène
FAULLE Clotilde
FAULLE Edme
FAULLE Edme
FAULLE Edme
FAULLE Edme Alexis
FAULLE Edme Frederic
FAULLE Edme Jean Frederic
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Edme Louis
FAULLE Edme Michel
FAULLE Edme Michel
FAULLE Edme Pierre
FAULLE Edmee
FAULLE Edmee
FAULLE Eleonore Louise Adele
FAULLE Eleonore Victoire
FAULLE Elisabeth
FAULLE Emile
FAULLE Emilie Armandine
FAULLE Enfant
FAULLE Enfant
FAULLE Eugène Hippolyte
FAULLE Eugénie
FAULLE Eugénie
FAULLE Eugénie
FAULLE Fille
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François Alexis
FAULLE François Alexis
FAULLE François Andre
FAULLE François Claude
FAULLE François Denis
FAULLE François Felix
FAULLE François Jean Baptiste
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise Batiste
FAULLE Frédéric Jules
FAULLE Gaston Auguste
FAULLE Geneviève
FAULLE Geneviève
FAULLE Georges Edmond
FAULLE Henri Emile
FAULLE Henriette
FAULLE Honorine Eugénie
FAULLE Hortense Victoire
FAULLE Hortense Victoire
FAULLE Hubert
FAULLE Hubert Edouard
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste Benjamin
FAULLE Jean Baptiste Eugène
FAULLE Jean François Balthazard
FAULLE Jean Philippe
FAULLE Jean Philippe
FAULLE Jean Pierre
FAULLE Jean Rene
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne Clotilde
FAULLE Jeanne Henriette
FAULLE Joseph
FAULLE Joseph
FAULLE Josephine Arsene
FAULLE Justine Aure
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent Pierre Auguste
FAULLE Léon Ovide
FAULLE Léon Ovide
FAULLE Léonard
FAULLE Léonard
FAULLE Leonie Clémentine
FAULLE Leopoldine Eugénie
FAULLE Louis
FAULLE Louis
FAULLE Louis
FAULLE Louis Alexandre
FAULLE Louis Philippe
FAULLE Louis Victor Alexandre
FAULLE Louise
FAULLE Louise
FAULLE Louise Adele
FAULLE Louise Agathe
FAULLE Louise Augustine
FAULLE Louise Augustine
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Lucie Marie Louise
FAULLE Lucienne Margueritte
FAULLE Madeleine Justine
FAULLE Magdelaine
FAULLE Magdelaine
FAULLE Marcel Victor Paulin
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie Adeline
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne Rosalie
FAULLE Marie Baptistine
FAULLE Marie Caroline
FAULLE Marie Catherine
FAULLE Marie Catherine
FAULLE Marie Elisabeth
FAULLE Marie Eloise
FAULLE Marie Eugénie
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Marie Hortense
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie Justine
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Madeleine
FAULLE Marie Madeleine Louise
FAULLE Marie Margueritte
FAULLE Marie Margueritte
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese Clémence
FAULLE Marie Victoire
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel François
FAULLE Michel François
FAULLE Monique
FAULLE Octavie Julie
FAULLE Paul Charles
FAULLE Paul Hubert
FAULLE Paul Joseph
FAULLE Paul Jules Amarylle
FAULLE Pauline Josephine Marie
FAULLE Pauline Victoire
FAULLE Philippe Eugène
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Edme Alexis
FAULLE Pierre François
FAULLE Pierre Henri Louis
FAULLE Pierre Hubert
FAULLE Pierre Jean Baptiste
FAULLE Pierre Michel
FAULLE Pierre Michel
FAULLE Pierre Noël
FAULLE Pierre Victor
FAULLE Reine
FAULLE Rosalie Victoire
FAULLE Rose Josephine Pauline
FAULLE Sophie Angele
FAULLE Suzanne
FAULLE Therese Virginie
FAULLE Uranie Victoire
FAULLE Victoire
FAULLE Victoire Emilie
FAULLE Victoire Marie
FAULLE Victor Alexis
FAULLE Victor Charles
FAULLE Victorie Elisabeth Augustine
FAULLE Vincent Victor
FÔLE Pierre
FONTAINE François
FONTAINE Marie
FROTTIER Anne
GALLET Edme
GALLET Marie Jeanne
GAUBIER Therese
GAUTHIER Eugénie Honorine
GENET Margueritte
GENTIER Madeleine
GREGOIRE Françoise
GRILLOT Edme
GRILLOT Edme Jean
GRILLOT Françoise
GRILLOT Jean
GRONDEAU Grégoire
GRONDEAU Louis Vérain
GRONDEAU Marie
GUETARD Margueritte
GUIBLIN Anne
GUIBLIN Françoise Margueritte
GUILLOTON Catherine
GUILLOTON Jeanne
GUILLOTON Léonard
GUIMONET Marie
GUTBROD Jean Michel
GUTBROD Jean Michel
JOUANIQUE Jacqueline
JUSTE Marie Louise
LAFAYE Anne Elisabeth
LALOI Heloise Amelie Rosale
LANGUMIER Claude Marc
LANGUMIER Marie
LAURENT Edme
LAURENT Elisabeth
LAURENT Margueritte
LAURENT Marie Agathe
LAURENT Marie Therese
LAURY Magdelene
LENAIN Clémentine
LHERBE Jeanne Vivine
LOISEAU Claude
LOISEAU Edme
LYON Eugénie Honorine Françoise
MAIGNAN Amand
MAIGNAN Etienne
MAIGNAN Etienne Leonard
MALLET Solange
MEUNIER Anne
MEUNIER Jacques
MICHEL Louise Clementine
MIGNÉ Victoire
MILLOT Marie
MOUSSE Françoise
MOYEUX Margueritte
MOYEUX Marie
MOYEUX Paul
MUZARD Adele Uranie
NORMAND Jeanne
NORMAND Louis Marcel
NORMAND Melanie Caroline
PAURON Magdeleine
PEIGNÉ Françoise
PICHARD Elisabeth
PLANCOY Madeleine
PORCHER François
PORCHER Jeanne Angelique
POUPET Anne Henriette
QUILLER Charles
QUILLER Paul
QUILLER Rose Joséphine
RAOUL Charles Alexandre
REBOULLEAU Marie
REGNAULD Geneviève
RENARD Edme Pierre
RENARD François Adolphe
RENAULT Anne Pauline
RENAULT Claude Amand
RENAULT Edme
RENAULT Margueritte
RENAULT Marie Therese
RENAULT Pierre
RHODON Elisabeth
RHODON Léon
ROBIN Marie Louise
ROY Marie Therese
ROY Nicolas
ROY Rose Alexandrine
SALLÉ Marie
SIMONET Jacques
SIMONET Reine
TAUPIN Alexandrine Melanie
TAUPIN François
THOMELIN Eugénie
TRANCHAUD Marie
VÉE Alexis
VERKOVICK Louis Isidore
VERKOVICK Victorine Augustine
VILLAIN Augustin Martin
VILLOIX Marie Rosalie
VIOLETTE Jean
VIOLETTE Marie
VOULTÉ Françoise
VOULTÉ Henry


France Saint–Amand–Montrond (18 Cher)

CHAUMAISON Louise Lucienne Marthe


France Saint–Christoly–Médoc (33 Gironde)

CHAMAISON Hubert


France Saint–Christophe–de–Châtain (23 Creuse)



France Saint–Cyr–lès–Entrains (58 Nièvre)

JOUMIER Edmée


France Saint–Denis (93 Seine–Saint–Denis)

CHAMOT Marie Blanche
CHAUMAISON Christine Paulette Marie


France Saint–Dizier (52 Haute–Marne)

LEFÈBVRE Lucie Sophie


France Saint–Domet (23 Creuse)

DE CHIERFRANC Annet
DE CHIERFRANC Sébastien
RIOUBLANC Gabrielle


France Saint–Étienne–Lardeyrol (43 Haute–Loire)

CHAPON Marie Joseph Henri
DESSALCES Marie Anne
RÉGNIER Perrette Etiennette


France Saint–Fargeau (89 Yonne)

CHABIN Theodorine
DEVEAUX Tranquillin
FAULE Catherine
FAULLE Auguste Henri
FAULLE Auguste Reclus
FAULLE Emélie Augustine
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise Louise Celestine
FAULLE Gaston
FAULLE Jean
FAULLE Jean Alexis
FAULLE Jeanne Augustine
FAULLE Joséphine Berthe Emélie
FAULLE Louis
FAULLE Louis Auguste René
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Louise
FAULLE Roger
JOSSE Irene Laurence
MONTASSIER François


France Saint–Florentin (89–Yonne)

BERTHIER Marie Adolphine


France Saint–Genis–Laval (69D Rhône)

CHAUMAISON Camille


France Saint–Genou (36 Indre)

FAULLE Edmond Auguste


France Saint–Germain–en–Laye (78 Yvelines)

FAULLE Robert Ferdinand Edmond


France Saint–Gilles (30 Gard)

DE TOULOUSE Raymond VI


France Saint–Hippolyte–du–Fort (30 Gard)

CHAUMAISON Baptist
CHAUMAISON Charles
CHAUMAISON Léon Auguste


France Saint–Honoré–les–Bains (58 Nièvre)

BROSSARD Marie
COURALT Benoiste
COURALT François
COURALT Jeanne
COURALT Pierre
JOURDAIN Eugénie
LAGARDE Jean
LEMOINE Guillaume
MARTIN Jeanne
MATHÉ Jeanne
MATHÉ Pierre
MONTAURON Claudine


France Saint–Jean–le–Vieux (01 Ain)

DUBREUIL Louis Augustin
NEYRON Simone Françoise


France Saint–Julien–en–Genevois (74 Haute–Savoie)

MONGIN Marcelle Charlotte


France Saint–Julien–la–Genête (23 Creuse)

CONCHON Marie
PINTHON Marie
RIFFAT Alexandre Thedore


France Saint–léger–le–petit (18 Cher)

SIMONIN François


France Saint–Maixant (23 Creuse)



France Saint–Malo–en–Donziois (58 Nièvre)

BON Edmée
MOUHOT Martin


France Saint–Martin–des–Champs (89 Yonne)

DE LA PIERRE Pauline Adolphine
FAULLE August Ernest
FAULLE Clémentine Isabelle
FAULLE Félix Eugène
FAULLE Louis Jules
FAULLE Marien
FAULLE Mort–Ne
FRONTIER Anne
MAJEUX Reine Julie
MAJEUX Suzanne
PLUMET Henri Alexandre
X Aline


France Saint–Martin–du–Pré (58 Nièvre)

MOUTEAU Jean


France Saint–Martin–sur–Nohain (58 Nièvre)

FAULLE Antoinette
FAULLE Marcel
FAULLE Marthe Albertine


France Saint–Maurice (43 Haute–Loire)

MAURICE Louise
PONVIENNE Claude


France Saint–Nazaire (44 Loire–Atlantique)

BERRIER Jules Marcel


France Saint–Ouen–sur–Loire (58 Nièvre)

CHAUMAISON Edme
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Noël
CHAUMAISON Pierre
TOREAU Claudine Jeanne


France Saint–Ouen–sur–Seine (93 Seine–Saint–Denis)



France Saint–Pardoux–le–Pauvre (23 Creuse)

PETIT Gilberte


France Saint–Père (58 Nièvre)

CARROUÉ Barbe
CARROUÉ Jehan Vérain
CARROUÉ Jehan Vérain
PERROT Huguette
VENEAU Estienne
VENEAU Jehan
VENEAU Marguerite


France Saint–Père (89 Yonne)

FAULLE Daniel Emilien


France Saint–Péreuse (58 Nièvre)

AUBOUSSU Jeanne


France Saint–Pierre–du–Mont (58 Nièvre)

BARILLOT Claude
CORDONNIER Jean
CORDONNIER Jean
COUDROIT Lazare
COUDROIT Marie
COURTET Charles
DOURNEAU Agathe
VANNEREAU Eugénie
VANNEREAU François
VANNEREAU Jeanne
VANNEREAU Toussaint


France Saint–Pierre–Eynac (43 Haute–Loire)

CHAPON Marie Jean Pierre Augustin


France Saint–Privé (89 Yonne)

CHARBOIS Henri
FAULE Rosalie
FAULLE Augustin
FAULLE Edme Jean
FAULLE Eugénie Artémise Marie Louise
FAULLE Suzanne
GRAILLOT Louise


France Saint–Prix (71 Saône–et–Loire)

DERANGÈRE Claude Pasque


France Saint–Quentin–la–Motte–Croix–au–Bailly (80 Somme)

JACQUES Marie Ernestine Yvonne


France Saint–Sauveur–en–Puisaye (89 Yonne)

BERNOT Ernestine Blanche Alice
CAGNAT Henriette Louise Mélanie
CAGNAT Suzanne
CHABIN Emile
CHABIN Lucien Gustave Ulysse
CHABIN Théodore Auguste
COUDRON Max Joseph
DEVEAUX Henriette
DEVEAUX Tranquillin
FAULLE Agathe
FAULLE Blanche Gabrielle
FAULLE Marie
JOINEAU Reine Elisabeth
RAFFIOT Barbe
RAFFIOT Catherine Pauline
RAFFIOT Edme François
RAFFIOT François
RAFFIOT Louise Léonore
RAFFIOT Pierre Victor
RAFFIOT Thérèse Estelle
RAFFIOT Thérèse Françoise


France Saint–Seine (58 Nièvre)

JOLY Jean
JOLY Jeanne
LAFAYE Blaise
LAFAYE Claude
LAFAYE Claudine
LAFAYE Etienne
LAFAYE François
LAFAYE Henriette
LAFAYE Jacqueline
LAFAYE Jean Pierre
LAFAYE Lazaire
LAFAYE Louis
LAFAYE Pierre
LAFAYE Pierre
VERNET Claudine
VERNET Denis


France Saint–Sornin (23 Creuse)



France Saint–Vérain (58–Nièvre)

BLONDET Catherine
DE PARIS Marguerite
DESMERGÉE Eugénie
DOUDEAU Denis
DOUDEAU Pierre
FAULLE Etienne
FAULLE Madeleine Justine
FAULLE Pauline
FAULLE Pierre
FAULLE Reine
GILET Michel
LYON Elisa Felicie Augustine
REBOULLEAU Marie
ROY Edmée
TROTTIER David
TROTTIER Laurent


France Sainte Honorine (61 Orne)

ANGOT Marie


France Sainte–Colombe (89 Yonne)

LAMOUILLOTTE Marie
RAFFIOT Edme


France Sainte–Geneviève–des–Bois (91–Essonne)

FAULLE Gaston Auguste


France Sainte–Menehould (55 Meuse)

LORIOT Noèl


France Saints–en–Puisaye (89 Yonne)

FONTAINE Marie Anne Victoire


France Sancoins (18 Cher)

FAULE Pierre


France Sannat (23–Creuse)

BARTON Catherine
BAUDET Anne
BAUDET Antoine
BAUDET Jeanne
BAUDET Marie
BOUDET Anne
CHAUMAISON Amable
CHAUMAISON Amable Gaspard
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anner
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine Alexis
CHAUMAISON Antoinette
CHAUMAISON Augustine
CHAUMAISON Bernard
CHAUMAISON Catherine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François Auguste
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gabriël
CHAUMAISON Gaspard
CHAUMAISON Gaspard
CHAUMAISON Geneviève
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Guilhaume
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean François
CHAUMAISON Jean Joseph
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Leonard
CHAUMAISON Léonarde
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Louis Amable
CHAUMAISON Louis Amable
CHAUMAISON Louis Damaze
CHAUMAISON Louis Gaspard
CHAUMAISON Louise
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Amable
CHAUMAISON Marie Jeanne
CHAUMAISON Marie Louise
CHAUMAISON Marie–Louise
CHAUMAISON Martial
CHAUMAISON Martial
CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Rene
CHENEBIT Jean Félix Victor
CHENEBY Angèle
CHOMAISON Amelie Clementine Valentine
CHOMAISON Bernard
CHOMAISON Eugène Alexandre
CHOMAISON François Auguste
CHOMAISON Geneviève
CHOMAISON Jean
CHOMAISON Jean
CHOMAISON Marie
CHOMAISON Marie
CHOMAISON Pierre
CHOMETTON Martin
CHOMOZON Marie
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Jeanne
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Marie
DEBRAT Gaspard
DEBRAT Marie
DEMAY Françoise
DEMAY Léonard
DEMAY Pierre
DOUCET Marie
DUCOURTHIOUX Jean
DUCOURTHIOUX Jeanne
DUCOURTHIOUX Louis
FAYOLLET Fernand–Elie
GAILLARD Jeanne
GAILLY Marien
HYGONNETE Antoinette
JOUANIQUE Anne
JOUANIQUE Jeanne
MALANÈDE Marie
MALANÈDE Paul
MALTERRE Geneviève
MEUNIER Jeanne
MOREAU Marie
PARIS Jean
PARRY Geneviève
PARRY Gilberte
PARRY Marien
PERIGAUD François
PERIGAUD Françoise
PERIGAUD Louise
PERIGAUD Marguerite
PERIGAUD Margueritte
PERIGAUD Pierre
PINTHON Marie
RIGAUD Antoine
RIGAUD Françoise
RIGAUD Gabriel
RIGAUD Joseph
RIGAUD Margueritte
RIGAUD Margueritte
RIGAUD Marien
RIGAUD Pierre
VALLUCHE Françoise


France Saunières (71 Saône–et–Loire)

PONVIENNE Louise


France Sauve (30 Gard)

AFFOURTIT Antoine
AFFOURTIT Isaac
AFFOURTIT Jacques
AFFOURTIT Jean
AFFOURTIT Pierre
AFFOURTIT Pierre
COLONDRE Louise
DESMONS Margueritte
SAUNIER Marthe


France Sauvigny–les–Bois (58 Nièvre)

CHAUMAISON Margueritte
VACHERON Jean


France Savigny–En–Terre–Plaine (89 Yonne)

GOIS Jean Baptiste


France Savigny–Poil–Fol (58 Nièvre)

MULOT Françoise
MULOT Léonard


France Sedan (08 Ardennes)

FRANCHIMON Paul


France Sémelay (58–Nièvre)

CHOLET Gabrielle
COURALT Pierre
DUDRAGNE Jacques
DURAND Jean
GAULON Marie
GIRARD Claudine
GIRARD Etienne
GIRARD François
GIRARD François
GIRARD François
GIRARD Françoise
GIRARD Jean–François
GIRARD Jean–François
GIRARD Jeanne
GIRARD Jeanne
GIRARD Lazarette Jacquette
GIRARD Marie
GIRARD Marie Reine
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Reine
GIRARD Reine
GIRARD Reine
GUIOLLOT Denis
LEMOINE Lazarette
MARTIN Lazarette
MICHAUD Claude
MICHAUD Jean
MICHAUD Jean
MONTARON Guillaume
MONTARON Michelle
PIPONEAU Margueritte
PLANTARD Jeanne
RENAUD Etienne
SAUVAGET Etienette
SAUVAGET Jean
SAUVAGET Jeanne
SAUVAGET Lazare


France Sementron (89 Yonne)



France Sens (89 Yonne)

FAULLE Maurice
POULET Claude Robert


France Sens–Beaujeu (18 Cher)

CHAUMAISON Jeannine Andrée
GOGUET Pierre


France Septfonds (89 Yonne)

BERNASSE Claude
FAULLE Arthur Ernest
FAULLE Benjamin
FAULLE Edme Augustin
FAULLE Edme François
FAULLE Edme Hubert
FAULLE Edme Jean
FAULLE Emile Germain
FAULLE Ernestine Hortense
FAULLE Etienne Augustin
FAULLE Eugène Théophile
FAULLE Eugénie Jeanne
FAULLE Gabrielle Eugénie
FAULLE Geneviève Augustine
FAULLE Geneviève Françoise
FAULLE Georges René
FAULLE Germain Jean Baptiste
FAULLE Jacques
FAULLE Jean Pierre Auguste
FAULLE Jeanne Augustine
FAULLE Joséphine
FAULLE Louis Ernest
FAULLE Louis Jules
FAULLE Louise
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Geneviève
FAULLE Marie Madeleine
FAULLE Marie Suzanne
FAULLE Paulin
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Augustin
[Private]
JOSSE Irene Laurence
LEJARD Eugénie Jeanne
PAURON Jean
PRIVÉ Geneviève
RIVOAL Edmond Jean Marie
ROY Geneviève
ROY René Constant


France Sermages (58 Nièvre)

AUBOUSSU Anne
AUBOUSSU François
AUBOUSSU François Dit Contard
AUBOUSSU Jean
AUBOUSSU Jeanne
AUBOUSSU Joseph Dit Contar
AUBOUSSU Pierre
AUBOUSSU Pierre Dit Contar
AUBOUSSU Pierrette
AUBOUSSU Pierrette
AUBOUSSU Pierrette
AUBOUSSU Suzanne Jeanne
BEAUNE Claudine
BLEIN Lazare
BREUGNOT Emilande
CHARLOT Françoise
GIRARD Philippe
GOURY Françoise
GOURY Marie
GUYOT Emilande
LEMAITRE Françoise
LEMAITRE Jean
PONVIENNE Mathieu


France Serrouville (54 Meurthe–et–Moselle)

KIRBACH Madeleine Cécile


France Seurre (21 Côte–d'Or)

MONGIN Louis


France Sierentz (68 Haut–Rhin)

BOHRER Raymonde Marie Françoise


France Souchy (03 Allier)

ARMAND Anne


France Sougères–en–Puisaye (89–Yonne)

ALLARD Reine
ASSELINEAU Françoise
BABIZE Pierre
BOURGOIN Jean
BOURGOIN Jean
BOURGOIN Marguerite
BOUZEAU Perrette
CAGNAT Edmée
CAILLON Michel
CLERC Jeanne
CLERC Paul
COMMEAU Edmée
COMMEAU Étienne
COMMEAU Joseph
COMMEAU Simone
COURTY Emile
COURTY Etienne Felicien
COURTY Louise Yvonne
COURTY Nicolas Etienne
GALLON Anne
GALLON Toussaint
GOUBINAT Marie Geneviève
GUENOT Barbe
GUIARD Genevieve
MILLOT Jehanne
MONIN Jean
MONIN Jeanne
MONIN Marie
MONIN Reine
MONTASSIER Aimable
MONTASSIER François
MONTASSIER Henry
MONTASSIER Jean Henry
MONTASSIER Magdeleine
MUZARD Jeanne
NICOLLE Pierre
PAULTRAT Estienette
PAUTRA Simon
RAFFIOT Adélaïde Adèle
RAFFIOT Alexandre
RAFFIOT Barbe
RAFFIOT Casimir
RAFFIOT Clarice Anaïse
RAFFIOT Claude
RAFFIOT Claude Dit Baillotte
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Ernestine
RAFFIOT Geneviève
RAFFIOT Honorine
RAFFIOT Isabelle
RAFFIOT Jean
RAFFIOT Jean Charles
RAFFIOT Jeanne
RAFFIOT Julien
RAFFIOT Jullienne
RAFFIOT Magdelaine
RAFFIOT Magdeleine
RAFFIOT Maire Louise
RAFFIOT Marguerite
RAFFIOT Marguerite
RAFFIOT Margueritte Ernestine
RAFFIOT Marie
RAFFIOT Marie
RAFFIOT Marie Anastasie
RAFFIOT Marie Jeanne
RAFFIOT Marie–Louise
RAFFIOT Martin
RAFFIOT Melanie
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre Jean Baptiste
RAFFIOT Pierre Jean Baptiste
RAFFIOT Pierre Julien
RAFFIOT Reine
RAFFIOT Veronique
RAFIOT Jean
RAFOUGEAU Anne
RAFOUGEAU Claude
RAFOUJO Pierre
RAFOUJOT Anne
RAFOUJOT Anne
RAFOUJOT Barbe
RAFOUJOT Catharine
RAFOUJOT Catherine
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Edmé
RAFOUJOT Edme
RAFOUJOT Edmé
RAFOUJOT Geneviève
RAFOUJOT Marie
RAFOUJOT Marie
RAFOUJOT Marie
RAFOUJOT Marthe
RAFOUJOT Monique
RAFOUJOT Pelerin
RAFOUJOT Pierre
RAFOUJOT Pierre
RAFOUJOT Reine
RAFOUJOT Reine
RAMEAU Marie Anne
RENAULT Aubin
RENAULT Marthe
RENAULT Nicolas
ROY Edme
THOMAS Barbe


France Soyaux (16 Charente)

CHAUMAISON Jeanne
DIDIER Paul Marie Victor


France St–Léger–de–Fougeret (58 Nièvre)

BONDOUX Jeanne
BREUGNOT Françoise
BREUGNOT Philippe
BUTEAU Françoise
DELAVAULT Jeanne
GIRARD Henry
GIRARD Jean
GIRARD Léonard
GIRARD Pierrette
MICHOT Philippee
MICHOT Vivant


France Subligny (18 Cher)

GOGUET Pierre


France Suilly–la–Tour (58 Nièvre)

PERRUCHOT Simone
RAGUENEAU Hubert


France Tagnière (71 Saône–et–Loire)



France Taingy (89 Yonne)

ALLARD Claude
ALLARD Etienne
ALLARD Reine
BILLON Madeleine
CHAMOISON Auguste Julien
CORNUCHE Eugénie
SOYER Césarine Saturine


France Tannerre–en–Puisaye (89 Yonne)

BUZEAU Jean
FAULLE Marie Suzanne
ROUSSEAU Catherine Rousseau


France Tardes (23 Creuse)

CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
DEVOUEIZE Gabriel
PICARD Jeanne


France Tazilly (58–Nièvre)

BELLEVAUX Henriette
BOUILLER Anne
BOUILLER Pierrette
DEDION Jeanne
JOLY Anne
JOLY Etienne
JOLY Jacques
JOLY Jeanne
JOLY Jeanne
JOLY Léonarde
JOLY Magdelaine
JOLY Mathieu
JOLY Pierre
LAFAYE Claudine
LAFAYE Henriette
LAUREAU François Jean
LAUREAU Nn
LORIOT Claude
LORIOT Gilbert
LORIOT Pierre
MATHIEU Pierrette
MORIN Claude
PONVIENNE Jeanne
ROUSSEAU Lazare


France Ternant (58 Nièvre)

JOLY Jeanne
MULOT Léonard


France Thenioux (18 Cher)

REY Yvonne


France Thury (89–Yonne)

ASSELINEAU Françoise
ASSELINEAU Innocent
ASSELINEAU Pierre
BOURGOIN Jean
BOURGOIN Simonne
CAGNAT François
CAGNAT Simon
CHAMARRE Jehanne
CHEVAU Giles
CHEVAU Gilles
CHEVAU Gilles
CHEVAU Gilles
CHEVAU Jean
CHEVAU Margueritte
CHEVAU Marie
CHEVAU Pierre
CHEVAU Prix
CHEVAU Toussine
CHEVAU Ursine
GALLON Anne
GALON Edmé
MORISSET Eugène
MUZARD Edmé
MUZARD Jeanne
PAILLARD Edme
PAILLARD Jean
PAIN Marie
RAFFIOT Colombe
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Margueritte Ernestine
RAFFIOT Pierre Joseph Alexandre
RIMBAULT Françoise
SIRE Anne Edmée
THOMAS Loup


France Toulouse (31 Haute–Garonne)

BERTRAND Louise Perrette Victoire Pascale
DE TOULOUSE Raymond VI


France Tourcoing (59 Nord)

MARLIER Marie
MASUREL Catherina
MASUREL Jean
MASUREL Lambert
MASUREL Pasquier


France Tournon–sur–Rhône (07 Ardèche)

CHAUMAISON Berthe Marie Cecile
CHAUMAISON Edmond Joseph
DESBRUS Amélie Marie Baptistine
DESBRUS Jean Pierre


France Trappes (78 Yvelines)

[Private]


France Treigny (89 Yonne)

BERNOT Edme François
BERNOT François Verain
BERTHIER Pierre Paul
BILLEBAULT Antoine
CAGNAT Louis
CHARNIN Reine Vérine
DE LA PIERRE Pauline Adolphine
DUSOULIER Anne
DUSOULIER Anne
FAULLE Anne Eugénie Dauphine
FAULLE Blanche Gabrielle
FAULLE Charles Louis
FAULLE Edme Jean
FAULLE Henri Pierre
FAULLE Jean
FAULLE Jean Charles
FAULLE Jean Louis
FAULLE Jean Michel
FAULLE Louis
FAULLE Marie
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Eugénie
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Michel
GRILLOT Jean
GUILLOTON Guillaume
GUILLOTON Léonard
GUYNAULT Jean
GUYNAULT Margueritte
MARSIN Étiennette
MOREAU Marie Anne
MOREAU Solange
MUZARD Eugénie
PRÉAUDEAU Antoine
PRÉAUDEAU Antoine
PRÉAUDEAU Etienne
PRÉAUDEAU Marie–Eugénie
RICHARD Claudine
SIMONET Marie
TROTARD Barbe
VÉE Marie–Amable


France Troyes (10 Aube)

FAULE Gaston Andre


France Trucy–l'Orgueilleux (58 Nièvre)

PERROT Agathe
PREMERY Laurent
PREMERY Mathias
PREMERY Nicole


France Urçay (03 Allier)

BOUTET Antoine
CHAUMAISON Margueritte
MASSET Claude


France Val–de–Mercy (89 Yonne)

FAULLE Constant Victor
FAULLE Prudence Césarine
LE COMPTE Thadee


France Valeyrac (33 Gironde)

CHAMAISON Marie Louise
CHAMAISON Michel


France Valleraugue (30 Gard)

AFFOURTIT Pierre


France Vallière (23 Creuse)



France Vallon–en–Sully (03 Allier)

DELOUCHE Marie


France Vandeness (58 Nièvre)

PERIGAUD Gilbert


France Vandoeuvre–lès–Nancy (54 Meurthe–et–Moselle)

RENARD André Marie Georges


France Vannes (56 Morbihan)

PAILLARD Eugénie


France Vanves (92 Hauts–de–Seine)

LAVAILL Marguerite Jeanne


France Varennes–lès–Narcy (58 Nièvre)

NORMAND Huguette
NORMAND Maritt


France Varzy (58 Nièvre)

AUGUIN Reine
BARILLOT Marie
BERNARDIN Reine
BERTHIER Lucille Odette
BLOND Marie
BREDEAU Edmé Vincent
BREDEAU Jean
CHAGNAT Françoise
CHAGNAT Vincent
CHAMBAULT Magdelaine
COIGNET Eugénie
CORDONNIER Jean
CORDONNIER Marie
DOURNEAU François
DUPONT Claude
DUPONT Claudine
FAULLE Odette Emilienne
JOJOT Anne
LENOBLE Eugénie
LIRON Marie
LONGERON Edme
LONGERON Edme
LONGERON Françoise
LONGERON Monique
LONGERON Pierre
LONGERON Pierre
MANYAN Claudine
MANYAN Louis
MILLOT Suzanne
MOREAU Jeanne
MORLET André
MORLET Anne
MORLET Edme
MORLET Jean
MORLET Marie
MORLET Olivier
RAMILLON Eugénie
RICHARD Françoise
RICHARD Léonard
VION Edme


France Vatan (36 Indre)

DU PUY–DE–VATAN Jean Le Jeune


France Vélizy–Villacoublay (78 Yvelines)

CHAUMAISON Michel Alain François


France Vendenesse (58 Nièvre)

BAILLY Jean


France Vénissieux (69D Rhône)

ROBERT Victor Ange


France Venizy (89 Yonne)

CREUZY Louis


France Venoy (89 Yonne)

FAULLE Hubert


France Verdun–sur–Garonne (82 Tarn–et–Garonne)

MIRAMONT Louise Catherine Claire


France Vergèze (30 Gard)

CARRIÈRE Nicolas
JEAN Judith


France Verrières–le–Buisson (91 Essonne)

AUBURTIN Madeleine
BRIENNE Raymond Bertrand Georges


France Versailles (78 Yvelines)

CHAUMAISON Denise
CHAUMAISON Denise Françoise
[Private]
[Private]
CHAUMAISON Renée Lucienne


France Vichy (03 Allier)

CHAUMAISON Berthe Francine


France Vielmanay (58 Nièvre)



France Vierzon (18 Cher)

CHAUMAISON Pierre Louis Hippolyte


France Villapourçon (58 Nièvre)

BUTEAU Jeanne
DAVAUX Pierrette
DE CHAGNE Jehanne
DERANGÈRE Jehan Léger
DERANGÈRE Jehan Léger
DERANGÈRE Léger
DERANGÈRE Pierre
DEVELLE Claude
DEVELLE Thomasse
DUDRAGNE Claude
DUDRAGNE Philiberte
DURAND Guillaume
DURAND Jean
DURAND Jean
LEMOINE Émiland
LEMOINE Guillaume
LEMOINE Jean Dit L''ancien
LEMOINE Lazarette
MARCEAU Lazotte
MARCEAU Marie
MARCEAU Pierre
MARTIN Jean Dit Petiot
MARTIN Jeanne
MARTIN Jeanne
MARTIN Joseph


France Villaudric (31 Haute–Garonne)

BÉZIAT Jacquette


France Villemomble (93 Seine–Saint–Denis)

FAULLE
FAULLE Georges Charles


France Villeneuve–les–Genêts (89 Yonne)

CHARBOIS Louis Benoît Germain
ROUSSEAU Catherine Rousseau


France Villeneuve–sur–Yonne (89–Yonne)



France Villenouvelle (31 Haute–Garonne)

FAJOLE Jean Louis


France Villiers–le–Sec (58 Nièvre)

BOISSEAU Denise
MORLET Léonard
MORLET Robert


France Villiers–sur–Tholon (89 Yonne)



France Villiers–Vineux (89 Yonne)

BEGUE Jeanne
BLOSSE Marie Jeanne
MARIE Jeanne
MORAND Blaise
MORAND Blaise
MORAND Blaise
MORAND Charles
MORAND Edmé
MORAND Edme
MORAND Germain
MORAND Jean
MORAND Jeanne
MORAND Jeanne
MORAND Marie
MORAND Pierre
MORAND Pierre
MORAND Reine
MORAND Vincent
RAFFAT Reine
REGNARD Edme Pierre
REGNARD François
REGNARD Jean
REGNARD Jean Baptiste
REGNARD Jean Baptiste
REGNARD Joseph
REGNARD Marie
REGNARD Marie Reine
REGNARD Pierre
RENARD Jacques
RENARD Reine Edmée
RENARD Rochus
SAUTUMIER Barbe
SAUTUMIER Claude


France Vitry–le–François (51 Marne)

FAULLE Emile Germain


France Xivry–Circourt (54 Meurthe–et–Moselle)

LE NOBLE Marguerite Modeste


France Yssingeaux (43 Haute–Loire)

PERBET Marie Stéphanie


France Yzeure (03 Allier)

CHAUMAISON Henri


Hong Kong Hong Kong



Hong Kong Victoria

WOUTMAN Ernst Erik


India Calcutta

BELLE François


India Irichinapaty (CormandeL)

KEASBERRY William Henry


India Madras

PIKE Michael Lawrence


India Sadras

DIRKSZ Wilhelmina Nancy


Indonesia Ambon

VLIJSMAN Regina Carolina


Indonesia Amoerang

SALOMONSZ Suzanna
VELDHUYZEN Anna Sabine Magdalena


Indonesia Bandjermasin

BELLE François


Indonesia Bandoeng

BELLE Johanna Jacoba
BELLE Jules Henri Jacques
GIRARD Gustave
KEASBERRY Meta
KEASBERRY William Henry
[Private]
WOUTMAN Maarten Hendrik


Indonesia Bandung

AHRENS Maria Hendrika Martha Jacoba
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
RENARD Maria Josepha Catherina


Indonesia Banggaai (Celebes–Sulawesi)

BELLE Dorethea


Indonesia Bangil

DE LA RAMBELJE August Wouter


Indonesia Bangkaijan (Borneo)

SALOMONSZ Willem David
SCHINDLER Alexander Charles Benedictus Reinier


Indonesia Banjoebiroe kamp 10

CROMPVOETS Joseph Jan Baptist


Indonesia Baturaja (Sumatra)



Indonesia Bekassie (Java)

WASCH Frans


Indonesia Blitar Pare

APON Louise Henriette
BELLE Charles Louis
BELLE Theodoor Gerard
FISSER Johan Frederik
VAN ZALINGEN Frans Adolf
VAN ZALINGEN George Otto


Indonesia Bogor

ABRAHAMI DE MELVERDA Arnoud Emile Lodewijk
ABRAHAMI DE MELVERDA Aurelius Johan Lodewijk
ABRAHAMI DE MELVERDA Diederik Emile Francois
ABRAHAMI DE MELVERDA Jacoba Maria Albertina
ABRAHAMI DE MELVERDA Maria Francina Wilhelmina
AHRENS Casper Frederik
AHRENS Catherina Elisabeth
AHRENS Frederike Martha Aline
AHRENS Pauline Marthe
AHRENS Theodora Martha Frederique
BARTELINGS Charles Lambertus
BELLE Alphons Johannes Adolf
BELLE Beatrix
BELLE Elsje Elisabeth
BELLE Emelie Yvonne
BELLE Frederik
BELLE Frederik Arthur
BELLE Frieda Martha
BELLE Herman
BELLE Johanna Jacoba
BELLE Johannes
BELLE Johannes Frederik
BELLE Julia Theodora Lodewica
BELLE Lodewijk
BELLE Luzie Mathilde
BELLE Magdalena
BELLE Martha Josepha
BELLE Mieke
[Private]
BELLE Sara Maria
BELLE Stella Maria
BELLE Willem Alexander
BELLE Willem Alfons
DRIESMANS Alphons Alexander Liboris Johannes
DRIESMANS Grace Ivonne Angeline
DRIESMANS Henri Guillaume Antoine
DRIESMANS Karel Willem Adrianus
DRIESMANS Léon Joseph Marie Louis Frederic
DRIESMANS Louis Nicolas
[Private]
[Private]
GAGLIARDI Rinalda
GIRARD Jeanne Martha Violette
GIRARD Leonie Violetta
HANSON Louisa Caroline
LIEM SOEWAT NIO Magdalena
MOESSIN Iti Tan Bok Nio
SCHOONHEID Henriette Debora
WITTEVEEN Oene


Indonesia Bojolali (Soerakarta)

AUGUSTEIJNS Fredirik Jacobus
AUGUSTEIJNS K.W.
AUGUSTEYNS Ambrosius
AUGUSTEYNS Caroline Pauline
AUGUSTEYNS Frans K.
AUGUSTEYNS Rudolf
AUGUSTEYNS Theresia


Indonesia Bondowoso

SCHOONHEID Johanna Wilhelmina


Indonesia Cheribon

BELLE Jean Charles


Indonesia Cipanas

MICOLA Jacob


Indonesia Demak

ARMSTÖRFF Frederich Wilhelm


Indonesia Depok

BACAS Olga Francisca


Indonesia Djawa Barat

PIROTI Jean Fredrik


Indonesia Djember

SOESMAN Erland Henry
SOESMAN Ida Hortense
SOESMAN James Henri


Indonesia Djocja

MISEROY Charles


Indonesia Djokjakarta

CROMPVOETS Joseph Jan Baptist
SCHLECHTER Alison
SCHLECHTER Julius Alexander
VAN RHEEDEN Alexander Casper Jozeph
VAN RHEEDEN Neobella Alexandra Eline


Indonesia Djombang

DE LA RAMBELJE Charlotte Sophie
SOESMAN Edward Christoffel John


Indonesia Gorotalo (Menado)

BELLE Gustave Alphonse
SEVERIEN Hendrik Theodorus Christiaan


Indonesia Indramayu



Indonesia Jakarta

ABRAHAMI DE MELVERDA Adriaan Ferdinand Leonard
ABRAHAMI DE MELVERDA Alexander Johan François
ABRAHAMI DE MELVERDA August Bernard Cornelis
ABRAHAMI DE MELVERDA Eleonora Hortensia Cornelia
ABRAHAMI DE MELVERDA Gerard Henri Isedore
ABRAHAMI DE MELVERDA Ida Johanna Wilhelmina
ABRAHAMI DE MELVERDA Louisa Henriette Antoinette
ABRAHAMI DE MELVERDA Lydia Jacoba Maria
AHRENS ?
AHRENS Alexander Frederik Johan
[Private]
AHRENS Anne Cornelis Gerrit Alexander
AHRENS Casper Frederik Alexander
AHRENS Elisabeth Martha Frederique Franciscus
AHRENS Frederik Alphons Casper Louis
AHRENS George Alphonse Frederik
AHRENS Helena Maria Frederika
AHRENS Johan Lodewijk
AHRENS Johnny Louis
[Private]
AHRENS Karel Eduard Frederik
AHRENS Maria Hendrika Martha Jacoba
AHRENS Marie Frederique Marthe Eugénie
AHRENS Martha Maria Casperina
AHRENS Peter
AHRENS Theodora Martha Frederique
AHRENS Violetta Martha Frederique
AHRENS Xx
AUGUSTEIJNS Johannis Augustinus
AUGUSTEYNS Caroline Pauline
BARTELINGS Otto Barend
BELL Claude Oscar
BELLE ?
[Private]
BELLE Auguste Charlotte Josepha
BELLE Cornelia
BELLE Elisabeth Margaretha Wilhelmina
BELLE Emile Eduard
BELLE Emile Lodewijk
BELLE Eugenie
BELLE Frederik Wilhelm Johann
BELLE Friedrich Felix Hugo
BELLE Friedrich Willem August
BELLE Gerardus Hermanus
BELLE Hendrikus Johannes Theodorus
BELLE Isabella Dorothea
BELLE Jacobus Diederik
BELLE Jeanette Frederika
BELLE Jeanne Louise Hortense
BELLE Johanna Frederika Marie
BELLE Johannes Alphons
BELLE Johannes Frederik
BELLE Johannes Jacobus
BELLE Jules Henri
BELLE Julius Hugo
BELLE Julius Theodorus
BELLE Louis Alexander
BELLE Madelon
BELLE Maria Josepha
BELLE Maria Josepha Frederika
BELLE Marie Josephine
BELLE Martha Josepha
BELLE Mathilde Maria Charlotte
BELLE Nico Arie
[Private]
BELLE Peter
BELLE Peter Gerard
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Rochus Hubertus Willem Jr
BELLE Simonse Cornelia
BELLE Thomas
BELLE Wilhelmina Henriëtte
BELLE Willem Frederik
BELLE Willem Lambert Theodore
BELLE Willem Louis Alexander
BRASZ Cornelis Gerrit
CALICHER Jan
DE BOER Benjamin
DE BRUIN Hendrika Rosina
DE BRUIN Maria Hendrika
[Private]
DE LA RAMBELJE Adolphus
DE LA RAMBELJE August Wouter
DE LA RAMBELJE Frederick Gerardus Cornelis
DE LA RAMBELJE Mathilda Wilhelmina
DEN OUDEN Lodewijk Willem Frederik
DEN OUDEN Onbekend
DEUTZ Maria Caroline Josephine
DOMINGUS Eleentje Geertruida
DRIESMANS Alphonse Marie
DRIESMANS Marie Josephine
DRIESMANS Sacha Yvonne Mary
FRANKENHANEL Carolina Elisabeth
GAGLIARDI Barend Louis
GAGLIARDI Barend Reinier
GIEZE Adrianus Jacobus Johannes
GIEZE Catherina Maria Josepha
GIEZE Christoffel
GUEINZIUS Friedrich Christian
HANSON Charles Henri
HANSON Louisa Caroline
HARTWICK Johanna Henreka
HEUKELOM Antoinette Wilhelmina
KIRCHER Francisca
KLOPPER ?
KLOPPER Eléonore Mariane Margot
KLOPPER Francisca Elisabeth
KLOPPER Gerrit Carel Fredericus Evert Dominicus
KLOPPER Johanna Susanna
KLOPPER Marinus
LUNEL Helena Henriette
MACARÉ Anthonij
MACARÉ Cornelis Pieter
MACARÉ Elisa Susanna
MACARÉ Emelie
MACARÉ Louisa Cornelia
MACARÉ Pieter Junior
MACARÉ Willem Anthonij
MACARÉ Willem Anthonij
MACARÉ Willem Eduard
MAIDMAN Adelin Alison
MARIËN Theresia Frederica
MEIJER Anna Debora
MICOLA Jacob
MICOLA VON FÜRSTENRECHT Johanna Christina
MISEROY Alexandre Charles
MISEROY Anne Louise
MISEROY Charles Eugène Henri
MISEROY Louis Charles
MISEROY Percival Alexander Charles
MISEROY Richard Louis
MISEROY Therese Louise
OLFERS Johanna
OLFERS Maria
PIROTI Christina Maria Michaelina
PIROTI Jean Anton
PIROTI Otteline Hermina
RAS Johanna Hendrica
RASCHE Aletta Maria
RIVA Anna Louisa
RUKIYEM Ijem
SALOMONS Jan
SALOMONSZ Gustaaf David
SALOMONSZ Marie Gerardine Eleonore
SALOMONSZ Roel Anthonij
SALOMONSZ Suzanna
SALOMONSZ Willem David
SCHLECHTER Adeline Hermine
SCHLECHTER Charles Emil Peter
SCHLECHTER Henriette Jacobine Wilhelmine
SCHLECHTER Michiel
SCHLECHTER Robbert
SCHLECHTER Thedoor
SCHMIDT Johanna Louisa
SCHOONHEID Henri Willem Diderich
SCHOONHEID Henriette Debora
SCHOONHEID Johanna Wilhelmina
SCHOONHEID Pieter Henri
SCHOONHEIDT Susanna Wilhelmina
SIMON Louise Rosalie Henriette
SNETHLAGE Anne Cornelis Gerrit
SNETHLAGE Johanna Louise
SNETHLAGE Johannes Cornelis
SNETHLAGE Maria Cornelia Yda
SNETHLAGE Wopke Hendrik
SPOOR Cornelia
SUTHERLAND Sophia
SWART Antoinette Sophia Eugenie
SWART Jacobus Franciscus
TRENSE Carl Paul
VAILLANT Adolphe Chrétièn
VAILLANT Caroline Josephine
VAILLANT Ceciele Adriënne
VAILLANT Charles Henri Joseph
VAILLANT Charlotta Elizabeth
VAILLANT Dorothée Lucrèce Francine
VAILLANT Emilie Julie
VAILLANT Frédéric Gerard Cornelis
VAILLANT Frederique Jeanne
VAILLANT George August
VAILLANT Getruide Hélène
VAILLANT Henri Charles
VAILLANT Jacqueline Constance
VAILLANT Jean François
VAILLANT Jean Jacques
VAILLANT Jules Emile
VAILLANT Louis François
VAILLANT Louis François
VAILLANT Louis Michel August
VAILLANT Lucie Antoinette
VAILLANT Marie Caroline
VAILLANT Paul Henri
VAILLANT Paul Pierre
VAILLANT Robert Eugène
VAN BEEM Louise
VAN DER MEYDE Hans
VAN DER MEYDE Rob
VAN DIJK Anita
VAN DIJK Casemar Emanuelle
VAN DIJK Renske Hendrika
VAN DORP Christiaan Hendrik
VAN DORP Jacoba Irene Florence
VAN DORP Margareta Jacoba Eleonora
VAN GROLL Gerhardus
VAN STENIS Betsij Wilhelmina Cornelia
WASCH Maria Wilhelmina Susanna
WENZEL Anita
WENZEL Emanuel
WENZEL Mathilda
WILLEBOORTS Susanna
[Private]
[Private]
WOUTMAN Jacob Ruurd


Indonesia Japara

SCHOONHEID Henri Willem Diderich


Indonesia Jatinegara

AHRENS Violetta Martha Frederique
BELLE Hermine Adele
LIEM SOEWAT NIO Magdalena


Indonesia Kajoetanam (Sumatra)

DE BRUIN Maria Hendrika
DEUTZ Maria Caroline Josephine


Indonesia Kediri

VAILLANT Louis Michel August
VAN DER MEYDE Cornelius Adriaan


Indonesia Kediri Blitar

SMAGGE Marie Ernestine


Indonesia Kotaradja

SCHLECHTER Maria Hubertine Christine Johanna


Indonesia Krebet (Malang)

VAN DORP Cherry


Indonesia Lawang

BELLE Henri


Indonesia Lhosukon (Sumatra)

VAN LINGEN Emma Lucie Nicoline


Indonesia Lumadjang

DE LA RAMBELJE André Eugène


Indonesia Magelang(Kedoe)

VAN DER DUSSEN Elisabeth Cornelia


Indonesia Makassar

BELLE Adele Marie
BELLE Adeline Clara
BELLE Alfons Nicolaas Paul
BELLE Anna Cornelia Wilhelmina
BELLE Arnoldus Theodorus
BELLE Dorathea Rachel Geertruida
BELLE Dorethea
BELLE Egbert Eduard
BELLE Emma
BELLE Henderikus
BELLE Hendrikus Johannes Theodorus
BELLE Henri Alexander
BELLE Henricus
BELLE Henricus
BELLE Jules Henri Jacques
BELLE Julius Theodorus
BELLE Karel Willem Ferdinand
BELLE Ludwig Herman Willem
BELLE Maria Josepha
BELLE Maria Magdalena
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Sabine Magdalena
BELLE Wim
PLATT Willem Lodewijk Christiaan
SEVERIEN Christiaan
SEVERIEN Dorothea
SEVERIEN Hendrik Gerrit Gerardus
TROUERBACH Johanna Dorothea


Indonesia Malang

BAIER Johan Wilhelm
BAIER Marquerite Henriëtte
BELLE Hans Henri
BELLE Maria Magdalena
JEEKEL Caroline
SOESMAN Edward Christoffel John
SOESMAN Edward Henry
SOESMAN Johan Hendrik
SUTHERLAND Sophia
VAN DORP Johan Frederik
VAN GROLL Esther Catharina Emelia
VAN RHEEDEN Adriaan Theodoor Neobellé
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander


Indonesia Maluku Utara

VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander


Indonesia Maros (Sulawesi)

SEVERIEN Hendrik Theodorus Christiaan


Indonesia Medan

BELLE Henri Jacob


Indonesia Menado

GUEINZIUS Josephine Anna Jetje Nella


Indonesia Modjokerto

SOESMAN John George
SOESMAN Martha Christine Esther


Indonesia Muntok (Banka)



Indonesia Muntok (mannenkamp)

VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Natal (Sumatra)

MAIDMAN Richard Robert


Indonesia Nias

LETITIA Agatha


Indonesia Padang

AHRENS Hendrik Franciscus Willem Frederik
AHRENS Willem Kaspar Franciscus Frederik
CALICHER Jan
DE BRUIN Hendrika Rosina
GAGLIARDI Albertus Eduard
KLOPPER Gerrit Carel Fredericus Evert Dominicus
MAIDMAN Richard Robert
MAIDMAN William
MICOLA VON FÜRSTENRECHT Johanna Christina
PIKE Louise Henriette
PIKE Michael Lawrence
SCHLECHTER Robbert
VAN DER PUT Anna Berdiena
VON FÜRSTENRECHT Louisa


Indonesia Palembang

[Private]
[Private]
KEASBERRY William Henry
VON FÜRSTENRECHT Louisa


Indonesia Paree Kediri

[Private]
[Private]
[Private]
VAN ZALINGEN Willy Eduard


Indonesia Paroeng Pandjang

AHRENS Alexander Karel Frederik
AHRENS Pauline Marthe


Indonesia Pasoeroean

DE CROOIJ Elisabeth Augustine Louise Charlestine


Indonesia Pasuruan

CALICHER Charlotte Mathilda


Indonesia Pekalongan

MEIJER Anna Debora


Indonesia Pematang Siantar (Sumatra)

BELLE Josephine Jeanne


Indonesia Prigen

SCHLECHTER Johannes


Indonesia Probolinggo

BOURRET Antoinette Jeanne Henriëtte


Indonesia Salatiga

ABRAHAMI DE MELVERDA Annius
MARIËN Karel Louis
MARIËN Theresia Frederica


Indonesia Salatiga (Semarang)



Indonesia Samarang

BELLE Henricus
BELLE L.H.
PIROTI Otteline Hermina
VLIJSMAN Regina Carolina


Indonesia Semarang

ABRAHAMI DE MELVERDA Cornelis Johannis Adrianus
ABRAHAMI DE MELVERDA Louisa Henriette Antoinette
AHRENS Marie Frederique Marthe Eugénie
APON Louise Henriette
AUGUSTEIJNS Jeannette Caterina
AUGUSTEIJNS Nicolaas Philippus
BAIER Charlotte Louise
BAIER Franciscus Henricus
BAIER Gertrude Louise
BAIER Jeannette Adolphine
BAIER Johan Wilhelm
BAIER Marquerite Henriëtte
BELLE Anna Cornelia Wilhelmina
BELLE Eduard Christiaan George
FISSER Karel Eduard Ijsbrand
FUNCK Margaretha Bertha Theodora
HARTWICH Daniel Adam
HARTWICK Johanna Henreka
PIËL Wilhelmina Constantina
SOESMAN Abraham Eliza
SOESMAN Edward Henry
SOESMAN Johan Hendrik
VAILLANT Henri Charles
VAN GROLL Gerhardus Nicolaas
VAN STENIS Betsij Wilhelmina Cornelia
VAN STRALENDORFF Nancy
WENZEL Ivana


Indonesia Senin

AHRENS Hendrik Franciscus Willem Frederik


Indonesia Serang

ABRAHAMI DE MELVERDA Acob Eduard François


Indonesia Seruwai

VAN DER SLUIS Frederika Geertruida


Indonesia Sibolga

MASSING Marie Dorothea


Indonesia Soengailiat



Indonesia Soengailiat (Bangka)



Indonesia Solo (Kamp Ziekenzorg)

DRIESMANS Marie Josephine


Indonesia Somblimbingan (Borneo)

VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Sukabumi

ABRAHAMI DE MELVERDA Ida Johanna Wilhelmina
[Private]
BELLE Jean
BELLE Julius Hugo
GIRARD Casper Léon Eugène
GIRARD Henriëtte
KEASBERRY Egbert
SCHINDLER Adriana Gesina Christina
VAN ZALINGEN Georgine Marie Charlotte Marthe


Indonesia Sumatra

BELLE Adele Marie
DRIESMANS Léon Joseph Marie Louis Frederic


Indonesia Sumedang

VAILLANT Louis Michel August


Indonesia Sumedang–Soekapoera (Preanger)

VAILLANT Louis Michel August


Indonesia Surabaya

[Private]
BARTELINGS Barend Coenraad
BELLE Charles Louis
BELLE Charles V
BELLE Julien Leopold
BELLE Otto Charles
BELLE Theodoor Gerard
BOVY Elvera
BRETON Catharina Geerturijda
CALICHER Charlotte Mathilda
CALICHER Hendrik
DE LA RAMBELJE Adolphus
DE LA RAMBELJE André Eugène
DEN OUDEN Yvonne
DRIESMANS Karel Willem Adrianus
GIEZE Catherina Maria Josepha
HEUKELOM Antoinette Wilhelmina
KEASBERRY Egbert
KEASBERRY William Henry
KEULEMANS Catherina
KOLMUS Carolina Helena
KOLMUS Fredrik Cornelis
LOSSE Alexander Adriaan
LUNEL Helena Henriette
SCHINDLER Carolina Henriette Louise
SMITH Jeanette Emma
SNETHLAGE Maria Cornelia Yda
SWART Dirk
SWART Jacobus Franciscus
SWART Jacobus Johannes
TERKELTOBA Sascha Alexis
VAN BAKEL Joyce Ellen
VAN DORP Gerard Pierre Jaques
VAN RHEEDEN Alexander Frederik
VAN ZALINGEN Clemence Marthe
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander
VAN ZALINGEN Marie Leonard
VAN ZALINGEN Maud
[Private]
VELDHUYZEN Anna Sabine Magdalena
WEEZEL Anna Christina
WILLIAMS Catharina
WISDOM Adèle


Indonesia Surakarta

AUGUSTEIJNS Jacobus Maximiliaan Karel
AUGUSTEIJNS Nicolaas Philippus
BAIER Charles Louis
[Private]
SMITH August Christiaan
SMITH Sakijem
VAN GROLL Esther Catharina Emelia
VAN RHEEDEN Alexander Frederik
VOS Jacoba Maria Albertina


Indonesia Tandjang Poera (Sumatra)

BELLE Betsy Justina Louise
BELLE Louis Hugo


Indonesia Tandjoeng Pandan Billiton

SCHLECHTER Johannes


Indonesia Tandjong Pinang

DISCO Johanna Jacoba


Indonesia Tandjur (Tengah?)

SITI Berta


Indonesia Tangerang

BELLE Rochus Hubertus Willem Jr


Indonesia Tangkil (Cheribon Java)

SCHMIDT Johanna Louisa


Indonesia Tapanuli (Sumatra)

MAIDMAN William


Indonesia Tegal

BELLE Bernardus Theresia
SIAU Lucia Henriette Hermine


Indonesia Timor

BALZOUMAN Paulus Johan Bernardus


Indonesia Tjiandjoer

GIRARD Léon


Indonesia Tjibadak

BELLE Friedrich Felix Hugo


Indonesia Tjihapit (Bandoeng Java)

SNETHLAGE Johannes Cornelis


Indonesia Tjimahi

RIEMERSMA Tijmetje Treintje Johanna
VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Tjimahi (interneringskamp)

AHRENS Alexander Karel Frederik
BARTELINGS Lambertus


Indonesia Tondano

BELLE Franklin Bartholdy
SCHINDLER Benedictus
SCHLECHTER Felix
SCHLECHTER Maria
SCHLECHTER Thedoor


Indonesia Watoepangaten (Soerak)

AUGUSTEIJNS Alexander Philip
AUGUSTEIJNS Jacobus Maximiliaan Karel
AUGUSTEIJNS Johannis Augustinus


Indonesia Wonosobo

ABRAHAMI DE MELVERDA Gerard Henri Isedore


Italia Firenze (Toscana)

VAN HAMAL Florent II De Jonge


Italia Montevarchi (Toscana)

RENAÏ Arnolfo


Italia Napels

AFFOURTIT Raymon Christiaan
BELLE Gerhardus


Japan Orio

BELLE Eduard Christiaan George


Japan Orio (Fukuoka–kamp 6)



Luxembourg Nörtringen (Winselar)

CLEMENT Barbara
HANTZEN Chatarina
HANTZEN Elisabeth
HANTZEN Heinrich
HANTZEN Henerici
HANTZEN Magdaleine
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
WEINANDY Margareth


Luxembourg Wiltz (Diekirch)

BELLE Arthur Nicolas Louis


Maleisia Singapore

MAIDMAN Adelin Alison
TERKELTOBA Albert


Morocco Agadir

CREDID Brahim


Nederland 's Hertogenbosch (Noord–Brabant)

BEL Gerardus Adrianus
BEL Gerardus Adrianus
BELLE Franciscus Everardus
BELLE Geertruida
BELLE Johannes Laurentius
BELLE Louis
BELLE Maria Johanna
BELLE Petrus Jacobus
[Private]
[Private]
FIJAERTS Johannes
HUIJSKENS Nicolaas
JEEKEL Caroline
MOESSIN Iti Tan Bok Nio
SCHIMMEL Hendricus
SCHINDLER Carl Joseph
VAN BREUGEL Henrietta
VAN CUIJCK Godefricus
VAN DIJCK Albertus


Nederland 's–Graveland (Noord–Holland)

SWART Dirk
SWART Jacob


Nederland 's–Gravenzande (Zuid–Holland)

MICHON Carel Christiaan
ROËLL VAN DRAKENBURG Herman Hendrik


Nederland Aengwirden (Friesland)

WISDOM Jan Willem
WISDOM Pieter Johannes
WISDOM Susanna Frederica


Nederland Alem (Gelderland)

JACOBS Eerken
POMPEN Elisabeth
POMPEN Henricus Willemsz
POMPEN Jacobus
POMPEN Jacobus
POMPEN Johanna
POMPEN Meonardus
POMPEN Nicolaas
POMPEN Wilhelmus
POMPEN Willem Hendriksz
VAN CROMVOIRT Adriana
VAN CROMVOIRT Anna
VAN CROMVOIRT Johannes
VERHAAK VAN DUNGEN Elisabeth


Nederland Alkemade (Zuid–Holland)

BELLE Hendrikus


Nederland Alkmaar (Noord–Holland)

LOTSMAN Johannes
SALOMONSZ Marie Gerardine Eleonore
STAM Helena Gezina


Nederland Almelo (Overijssel)

DE CROOIJ Elisabeth Augustine Louise Charlestine


Nederland Almere (Flevoland)

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]


Nederland Amersfoort (Utrecht)

[Private]
BUSCH KEIZER Johan Gerard
NEPVEU Charles
WOLHOFF Cornelia Christina
ZOETMULDER David


Nederland Amstelveen (Noord–Holland)

BELLE Louis Hugo


Nederland Amstenrade (Limburg)

WIJNEN Jacobus
WIJNEN Maria


Nederland Amsterdam (Noord–Holland)

ABRAHAMSZ Elisabeth Bregitta Antonia
AFFOURTIT Maria Henriëtte
[Private]
AHRENS Alexander Frederik Johan
[Private]
[Private]
AUPERS Hendrika Maria
BAILLY Cornelia
BALZOUMAN Rene Jan
BARTELINGS Lambertus
BELLE Agatha Christina Ludwina Maria
BELLE Albertha Bernardina Maria
BELLE Aleida Henrietta
BELLE Anthonie
BELLE Antonius
BELLE Bernardina Margaretha Antonia
BELLE Charlotte Winnifred
[Private]
[Private]
BELLE Elsje
BELLE François
BELLE Frederick
BELLE Geertruida Frederika Wilhelmina
BELLE Geertruida Klasina Maria
BELLE Gerarda Christina Maria
BELLE Gerardus Joannes Josephus
BELLE Getruda Maria
BELLE Heinrich Christoffel
BELLE Hendrika Johanna Elisabeth
BELLE Jacob Jans Albertus
[Private]
BELLE Joannes Josephus
BELLE Johan Joseph
BELLE Johanna Bernardina Maria
BELLE Johanna Geertruida M
BELLE Johannes Franciscus
BELLE Johannes Theodorus Maria
BELLE Joost Hendrik
BELLE Leo Theodorus M
BELLE Madelon
BELLE Maria
BELLE Maria
BELLE Maria Jacoba Geertruida
BELLE Nicolaas Cornelis
BELLE Pieter
BELLE Pieter Hendrik
[Private]
BELLE Robbert
[Private]
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus Johannes
BELLE Theodorus Josephus
BELLE Theodorus Wilhelm Antonius Maria
BELLE Theodorus Wilhelmus Maria
BELLE Wilhelm Joseph Maria
BELLE Willemke
BELLE Willempje
BEUMER Marinus Bernardus
[Private]
BRETON Catharina Geerturijda
[Private]
BUNING Elisabeth Wilhelmina
CALICHER Hendrik
CHEVALIER Joan Wilhelm
DE MEULDER Henriette Virginie Alixe
DE RIDDER Suzanna
DE RIJK Johanna Maria Hendrika
DEERENBERG Johannes Antonius Maria
DEN OUDEN Abraham Jacobus
DEN OUDEN Augusta
DEN OUDEN Frederik Hendrik
DEN OUDEN Herman
DEN OUDEN Hermannus Hendricus
DEN OUDEN Hermanus
DEN OUDEN Hermanus Hendricus
DEN OUDEN Hermanus Hendricus
DEN OUDEN Jacobus Hermannus
DEN OUDEN Jacobus Hermanus
DEN OUDEN Jan Fredrik
DEN OUDEN Jan Hendrik
DEN OUDEN Johanna Jakkemiena
DEN OUDEN Lodewijk Frederik Willem
DEN OUDEN Sophia Francisca Maria Elisabeth
FRIE Maria Elisabeth
GANS Rudolf
[Private]
[Private]
[Private]
GIRARD Jean Claude
[Private]
GLÜSENKAMP Bertha Maria Tollius
GLÜSENKAMP Heinrich Rudolf
GROTHE Johanna Helena
HAKENBERG Catharina
HOORN Grietje
HOP Sara Johanna
HULSTEDE Frederik Willem
HULSTEDE Lambert Albertus Bernardus
HULSTEDE Maria Antonia
HULSTEDE Marijke
HULSTEDE Rob Arend
HULSTEEDE Eldert
HULSTEEDE George
HULSTEEDE Gerardus Fredericus Wilhelmus
HULSTEEDE Gerardus George
HULSTEEDE Maria
JANS Teunje
JULIEN Emile Frederik Franciscus Marie
JULIEN Paul
KAISER Alexander
KAISER Friedrich
KAISER Johan Willem
KAISER Karolina Wilhelmina
KEULTJENS Dina
KNAPPERS Maria Louisa
LOOTSMAN Maria Cornelia
LOTSMAN Abraham Jantsz
LOTSMAN Jannetje
LOTSMAN Johannes
LOTSMAN Pieter Jansz
LUBBERS Catherina
LUBBERS Maregi
MACARÉ Willem Anthonij
MISEROY Therese Louise
PIETERS Aaltje
ROËLL Jacob Alexander
ROËLL VAN DRAKENBURG Herman Hendrik
ROËLL VAN DRAKENBURG Willem Frederik
ROELOFS Christina
ROEMERS Elisabeth
ROS , Martinus Philippus Michael
SAS Magdalena
SCHREUDER Augusta
SMAGGE Otto Cornelis
SNETHLAGE Johanna Louise
SOESMAN Erland Henry
SWART Dirk
TEN HAM Cornelia
TRITSCHÉ Johannes Martinus Maria
VAN DE POLL Elisabeth
VAN GHEEL ROËLL Jan Carel Andries
VAN HOUTEN Maria Scholastica
VERBURGT Marritje Antonia
[Private]
VOS Jacoba Maria Albertina
WAANBEEK Jannetje
WEINMAN Aleida Wilhelmina Jeanne
WESTERBERG Sophia Francisca
WILLEMSEN Antje
WILLEMSEN Arend Nicolaas
[Private]
[Private]
WISDOM Abraham
WISDOM Barend Henrik
WISDOM Cornelia Christina
WISDOM Hendrik
WISDOM Johannes Franciscus
WISDOM Maria
WISDOM Susanna Maria
WISDOM Theodorus
WISDOM Theodorus
WOLHOFF Cornelia Christina
ZUYDERHOFF Pierre Jean Guillaume


Nederland Apeldoorn (Gelderland)

BELLE Hubertus
BELLE Johannes
BELLE Petronella Maria
VAN BLOEMENDAAL ROELOFS Dirckje


Nederland Appingedam (Groningen)

MEIJER Elizabeth Gezina Johanna Maria


Nederland Arnhem (Gelderland)

BELLE Aleida
BELLE Carolina
BELLE Henricus
BELLE Herman
BELLE Johannes Jacobus
BELLE Lodewijk
BELLE Lodewijk
BELLE Richard
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Willem Frederik
CALAND Jacob Gerard Markus Johan
CALAND Johan Petrus Willem
CALAND Pieter Marinus
GAGLIARDI Barend Reinier
HERBRECHTER Anna Elisabeth
HERBRECHTER Antonius Franciscus Ignatius
LAGNEAUX Jacobus Antonie
LORENTZ Hendrik Antoon
REINDERS Geertruida Aleida
SCHLECHTER Alison


Nederland Asperen (Gelderland)

JANS Teunje


Nederland Assen (Drenthe)

KEISER Gezina Carolina


Nederland Avereest (Overijssel)

TERINGSTRA Marjanne


Nederland Axel (Zeeland)

BELLE Gerardus Petrus


Nederland Baambrugge (Utrecht)

VAN DIEST Cornelia


Nederland Barneveld (Gelderland)



Nederland Beegden (Limburg)

BLOEMERS Anna Maria
KNOOPS Wilhelmina Hubertina


Nederland Beesd (Gelderland)

BELLE Louisa Adelè Anna


Nederland Beilen (Drenthe)

BOOIJ Hendrik


Nederland Bergschenhoek (Zuid–Holland)

KLAPWIJK Arendje
KLAPWIJK Arie
KLAPWIJK Bernardus


Nederland Berkel–Enschot (Noord–Brabant)

BELLE Elsje Elisabeth


Nederland Berlicum (Noord–Brabant)

[Private]


Nederland Beuningen (Gelderland)

BELLE Wilhelmina


Nederland Bladel (Noord–Brabant)

BELLE Adrianus
BELLE Wilhelmus


Nederland Bleiswijk (Zuid–Holland)

KLAPWIJK Arendje
RADDER Arie
RADDER Pietertje Cornelia


Nederland Bolsward (Friesland)

FANGGIDAEJ Betje Theodora Manoe


Nederland Breda (Noord–Brabant)

BELLE Anna Adriana
BELLE Antonia
BELLE Francina
BELLE Geertruida
BELLE Gerard
BELLE Hubertina Theodora
BELLE Hubertus
BELLE Hubertus
BELLE Hubertus Antonius
BELLE Hubertus Hendrikus
BELLE Johanna Antonia
BELLE Joseph Petrus Johannes
BELLE Maria Ida
BELLE Petronella Maria
BELLE Wilhelmus Antonius Jacobus
BENNETH Roelof Gabriel
CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria
CALAND Julius
CLERX Hendrikus Wilhelmus
CLERX Hendrikus Wilhemus
CLERX Petrus Marinus
CLERX Theodora
[Private]
GIESE Carolina Adriana
GIESE Christoffel Adrianus
GIESE Johanna Maria Elisabeth
GIESE Maria Carolina Adriana
GIEZE Elisabeth Maria Sophia
HUIJSKENS Ida Adriana
HUIJSKENS Jacobus Antonius
HUIJSKENS Johanna Jacoba
HUIJSKENS Johannes Wilhelmus Antonius
HUIJSKENS Matheus
HUIJSKENS Nicolaas
HUIJSKENS Wilhelmus
JUTTE Johanna Helena
KUIJTEN Antonia
LUTH Johanna Maria Elisabeth
SCHOORN Johanna Christina
STUERMAN Bertha
TOLLIUS Hermanus
TOLLIUS Philippus Johannes
VAN ALPHEN Dorothea
VAN BRAKEL Albertus
VAN BRAKEL Theodora Grada
VAN DER ZANDEN Adrianus Hendrikus
VAN KROMMEN Maria Ida


Nederland Breukelen–Nijenrode (Utrecht)



Nederland Brielle (Zuid–Holland)

CALAND Abraham
CALAND Henri
CALAND Marinus
CALAND Willem
GIPS Gregorius
GIPS Gregorius
PAUWELS Fijtgen
WARNAAR Johanna Christina


Nederland Brunssum (Limburg)

[Private]
WENZEL Mathilda


Nederland Bussum (Noord–Holland)

HULSTEDE Lambert Albertus Bernardus


Nederland Cadier (Limburg)

HOUBEN Wilhelmus


Nederland Coevorden (Drenthe)

BELLE Pieter Rink


Nederland Cuijk (Noord–Brabant)

HOOGERS Elbertus
HOOGERS Maria Agnetia


Nederland Culemborg (Gelderland)

BELLE Lodewijk


Nederland Dalen (Drenthe)

KEISER Martinus Lambertus
TIJL Everdina Cornelia


Nederland De Bilt (Utrecht)

NEPVEU Jean Aubin
NEPVEU Louis Antoine
VAN DORP Jacoba Irene Florence


Nederland Delft (Zuid–Holland)

BELLE Geertruida
BELLE Gerardus
BELLE Hubertus
BERLIJN Adrianus Arij
BERLIJN Antoni
BERLIJN Antonius
BERLIJN Gerretje
BERLIJN Gerrit
BERLIJN Jacobus
BERLIJN Matijs
BERLIJN Petronella
BERLIJN Philip
BERLIJN Philippus
BLADERGROEN Marijtje
CLEIJWEGT Trijntgen
CORNELISDR Annetgen
GRISNICHT Cornelis
GRISNICHT Gerretje
GRISNICHT Joannes
HENSE Gerritje
HENSE Mattijs
SPANGIERSBERCH Cornelis Claesz
SPANJERSBERCH Jan Pouwelsz
SPANJERSBERCH Pouwels
SPANJERSBERG Catherina
SPANJERSBERG Pouwels
TABERNAL Gertrudis
VAN BOCXEL Maertge Frans
VAN DER BEEK Arent Heijndreckxz
VAN DER BEEK Trijntje
VAN DER HOEFF Annetje
VAN NIEUWKERK Wilhelmina


Nederland Den Andel (Groningen)

ADRIANI Peter


Nederland Den Haag (Zuid–Holland)

AHRENS Frederika Maria
AHRENS Frederike Martha Aline
AHRENS Martha Maria Casperina
AHRENS Peter Hendrik
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAIER Charlotte Louise
BAIER Gertrude Louise
BAIER Jeannette Adolphine
BELLE Emelie Yvonne
BELLE Geertruida
BELLE Hermine Adele
BELLE Jan Daniel Marinus
BELLE Johanna
BELLE Johanna
BELLE Susanna Maria
BELLE Susanna Maria
BELLE Theodorus Wilhelmus Maria
BENNETH Roelof
BERCKENKAMP Anna Margaretha
BUIS Franciscus Johannes Frederik
BUIS Franciscus Johannes Frederik
BUIS Pieter Johannes
CALAND Jacob
CARRIÈRE Barthelomeus Daniel
CARRIÈRE Frederica Margaretha Cornelia
CARRIÈRE Jan Willem
CARRIÈRE Jean Daniel
CARRIÈRE Johan Daniël
CARRIÈRE Johan Daniël
DE HAAN Anna Catharina
DE JONGE Helena Carolina
DE MEULDER Henriette Virginie Alixe
DRECHSLER Alida Jacomina Oldenburg
DRIESMANS Grace Ivonne Angeline
FRANCHIMON Cornelis
FRANCHIMON Paul
FRANCHIMON Paulus Johannes Daniel
FRANCHIMON Susanne Jeanne Cornelie
FRANCHIMON Willem Frederik
GARNÉ Hendrik Perremie
GARNE Johanna
GARNE Pieternella
GARNEE Johanna
GARNIER Elisabeth
GARNIER Louis
GARNIER Maria
GARNIER Willem
GERNE Gert
GIEZE Martha Caroline Adrienne
GIPS Christiaan Bernardus
GIPS Gregorius
GIPS Johanna Willemijna Aplonia
GIPS Maria Christina Agatha
GLÜSENKAMP Bertha Maria Tollius
HARTERMANN Catharina Marie Louis
HUEBSCHLE Rosalie
KAISER Karolina Wilhelmina
KAISER Maria Allegonda Christina
KEASBERRY Meta
KEASBERRY William Henry
KÖHLER Johan George
KÖHLER Johannes Philip
LAGNEAUX Cecilia Catharina
LAGNEAUX Jan Henri
LAGNEAUX Pierre
LIERNUR Anna C
LIERNUR Anna Sibilla
LIERNUR George Martinus
LIERNUR Johannes George
LIERNUR Martinus
LIERNUR Paulus A.
LIMBURG Sophia Hendrika Louisa
MACARÉ Pierre Pieter De Oude
MEGIAS MARTIN Mariluz
MISEROY Alexandre Charles
MÜLLER Henriëtte Ludovica Wijnande Marianne
NARREGA Maria
OTTO Anna Maria
PALUDANUS Dirk
PETRI Johan Balthasar
PETRI Margaretha Magdalena
PIKE Louise Henriette
ROËLL Joan
SCHLECHTER Adeline Hermine
SCHLECHTER Felix
SCHLECHTER Maria
SCHMIDT Anna Alberdina
SCHREURS Cornelia
SOESMAN James Henri
STRICKER Johanna Helena
TAMSOM Alexander Willem Karel
TAMSOM Anna P.M.
TAMSOM Paulus Marinus
TOLLIUS Philippus
VAILLANT Dorothée Lucrèce Francine
VAILLANT Frederique Jeanne
VAILLANT George August
VAILLANT Getruide Hélène
VAILLANT Jean Jacques
VAILLANT Lucie Antoinette
VAILLANT Robert Eugène
VAN BEEK Adriaan Hendrik
VAN BEEK Antonius
VAN BEEK Antonius Maria
VAN BEEK Frederik
VAN BEEK Johanna Maria
VAN BEEK Willem
VAN CUIJK Jacobus Hubertus
VAN DER MEYDE Cornelius Adriaan
VAN DUIJNEN Maria
VAN KOL Cornelia
VAN NIEUWKERK Wilhelmina
VAN RHEEDEN Alexander Casper Jozeph
VAN STEIJN Huibertje
VAN ZALINGEN George Otto
VERBREE Dorothea
WALDREICHEM Maria Elisabeth
WELTER Daniël Jacob
WELTER Hendrik
WELTER Johan Frederik
WELTER Johanna Helena
WELTER Johanna Maria
WELTER Johanna Maria
WELTER Louis Wilhelm George Frederik
WELTER Maria Alida
WELTER Petronella Maria Magdalena
WELTER Theodorus
WELTER Wilhelm Frederik
WELTER Wilhelm Frederik
WELTER Wilhelm Frederik Johannes Antonius
WELTER Wilhelmina Hendrica
WELTER Willem Frededrik Hendrik
WELTER Willem Frederik
WISDOM Adèle
WISDOM Adolph Franciscus
WISDOM Alida Albertina Wilhelmina
WISDOM Alida Hendrica
WISDOM Alida Maria
WISDOM Alida Maria Wilhelmina Luisa
WISDOM Anna Alberdina
WISDOM Anna Alberdina
WISDOM Anna Albertina
WISDOM Anna Margaritha
WISDOM Barbara Elisabeth Dirkje
WISDOM Barendina Theodora Lucreatia
WISDOM Christina Johanna Regina
WISDOM Constant Lodewijk
WISDOM Cornelia Magdalena
WISDOM Derkje
WISDOM Elisabeth Derkjen
WISDOM Franciscus Hendriks
WISDOM Frederik Lodewijk Willem
WISDOM Henderica
WISDOM Hendrik
WISDOM Hendrik Hendriks
WISDOM Hendrik Hendriks
WISDOM Hendrik Willem Louis
WISDOM Henri Franciscus
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes Hendrik
WISDOM Karel Hendrik
WISDOM Koenraad Franciskus
WISDOM Lucretia Cecilia
WISDOM Maria
WISDOM Maria Alida
WISDOM Maria Christina
WISDOM Maria Christina Agatha
WISDOM Maria Hendrika Wilhelmina
WISDOM Maria Hendriks
WISDOM Maria Johanna
WISDOM Maria Petronella Paulina
WISDOM Pauline Pieternella Jacoba
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Pieter Johannes Jacobus
WISDOM Sophia Agatha Adriana
WISDOM Sophia Maria Johanna
WISDOM Theodorus
WISDOM Theodorus Cornelis Nicolaas
WISDOM Wilhelmina Hendrika
WISDOM Wilhelmina Johanna Maria
WISDOM Willem Hendrik
WISDOM Willem Hendriks
ZALME Johannes Arnoldus
ZALME Johannes Arnoldus
ZUYDERHOFF Pierre Jean Guillaume
ZUYDERHOFF Rudolf
ZUYDERHOFF Rudolph


Nederland Den Helder (Noord–Holland)

BENNETH Bertha Maria
DAVID Henri Joseph


Nederland Deursen en Dennenburg (Noord–Holland)

FASSOTTE Wilhelmus Josephus


Nederland Deventer (Overijssel)

BELL Jan Abraham Bernardus
LAGNEAUX Henrietta Garidina
LAGNEAUX Johannes Petrus


Nederland Diepenveen (Overijssel)

BELLE Geurtjen


Nederland Dieren (Gelderland)

CALAND Emlilius Jacobus
VAN DER DUSSEN Elisabeth Cornelia


Nederland Doesburg (Gelderland)

BELLE Adrianus Marie
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Martinus


Nederland Doetinchem (Gelderland)

BELLE Henri
BELLE Martinus
BELLE Theodorus Josephus
BELLE Wim


Nederland Dokkum (Friesland)

DOLSTRA Treintje Oenes
POULUS Sjieuwke
TERINGSTRA Marjanne
TRIP Roelofje
WITTEVEEN Gauke
WITTEVEEN Oene
WITTEVEEN Pieter Gaukes


Nederland Dongen (Noord–Brabant)

MIERAS Cornelis Johannes
MIERAS Shirley Belinda


Nederland Doorn (Utrecht)

JUTTE Apolonia Maria


Nederland Dordrecht (Zuid–Holland)

BOUMAN Magdalena
DORMAEL Sophia
GIPS Cornelis
GIPS Cornelis Cornelisz
GIPS Gregorius
GIPS Gregorius
GIPS Gregorius
GIPS Johanna Willemijna
GIPS Pieter
GIPS Pieter
GIPS Pieter
GIPS Sybilla
HAREMAKER Hendrika
ROOTBEEN Johanna Catharina
SCHLECHTER Charles Emil Peter
SNEEUW Maria
TABERNAL Gertrudis
VAN ALBLAS Willem
VAN DER BIES Gertruijd
VAN DORSSER Herman
VAN DORSSER Maria
VAN DORSSER Theunis
VAN LIMMEN Cornelis
VAN LIMMEN Dingena
VAN NUIJSENBURGH Johan
VAN NUIJSENBURGH Willem
VELDHUIS Allegonda
VERTOLLEN Neeltje
VOS Anna


Nederland Driebergen (Utrecht)

CHEVALIER Joan Wilhelm
ROËLL Jacob Alexander


Nederland Driel (Gelderland)

BELLE Anthonius
BELLE Christianus
BELLE Christina
BELLE Christina Cornelia
BELLE Elisabeth
BELLE Geertruida
BELLE Gradus Gerardus
BELLE Johannes
BELLE Kornelis
BELLE Kornelis
BELLE Kornelis Johannes
BELLE Theodora
BELLE Theodora
BELLE Theodorus
JACOBS Eerken
POMPEN Henricus Willemsz


Nederland Driewegen (Zeeland)

CALAND Catharine Wilhelmina
CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria


Nederland Dubbeldam (Zuid–Holland)

VAN DORSSER Herman Teunisz


Nederland Duizel (Noord–Brabant)

FLEERAKKERS Joanna


Nederland Echt (Limburg)

AHRENS Johan Lodewijk
EYKENBOOM Gerardus Josephus


Nederland Ede (Gelderland)

BELL Nn
BENNETH Bertha Maria


Nederland Eijgelshoven (Limburg)

REUMKENS Symon


Nederland Eindhoven (Noord–Brabant)

AHRENS Andy Hendrik
AHRENS Jermain Johnny Fernando
AHRENS Johnny Louis
[Private]
HULSTEEDE Gerardus Fredericus Wilhelmus
SCHLECHTER Michiel


Nederland Elburg (Gelderland)



Nederland Engwierum (Friesland)

POULUS Sjieuwke


Nederland Epe (Gelderland)

JANSEN Maria


Nederland Ermelo (Gelderland)

SPEK Hendrikje


Nederland Escharen (Noord–Brabant)

COFFIJN Petrus Johannes


Nederland Etten Leur (Noord–Brabant)

VAN ALPHEN Dorothea


Nederland Eygelshoven (Limburg)

SMITH Jeanette Emma


Nederland Ferwerderadeel (Friesland)

TAMSOM Paulus Marinus


Nederland Franeker (Friesland)

ROËLL Willem Guilielmus


Nederland Garderen (Gelderland)

HENDRIKS Hendrik Eventsen


Nederland Gassel (Noord–Brabant)



Nederland Geertruidenberg (Noord–Brabant)

BELLE Alphons Johannes Adolf


Nederland Genhout (Limburg)

[Private]


Nederland Gilze–Rijen (Noord–Brabant)

BELLE Dorothea


Nederland Gorinchem (Zuid–Holland)

LAGNEAUX Jacoba Antonia
WISDOM Constant Lodewijk


Nederland Gouda (Zuid–Holland)

MEIJER Johanna Christina


Nederland Goutum (Friesland)

NOORDENBOS Ynske Annes
SNETHLAGE Anne Noordenbos
SNETHLAGE Jacobus Marinus


Nederland Grave (Noord–Brabant)

AARTS Anna Maria
BELL Catherina
BELL Jacob
BELL Joannes Jacobsz
BELL Sara
BELLE Anna Catharina
BELLE Anna Sybille
BELLE Birgitta Clasina
BELLE Christianus
BELLE Gerardina
BELLE Helena
BELLE Hendrika
BELLE Henricus Josephus
BELLE Jacobus Hubertus
BELLE Johannes Gerardus
BELLE Johannes Petrus
BELLE Josephus Clemens
BELLE Theodorus Josephus
COFFIJN Petrus Johannes
FAIJAERS Hermannus Joannes
FAIJAERS Petrus Christianus
FAIJAERS Petrus Jacobus Antonius
FAIJAERS Theodora Francisca
FASSOTTE Frederik Matthieu Joseph
FASSOTTE Hendrika Petronella
FASSOTTE Hermanus
FASSOTTE Johanna Clara
FASSOTTE Margaretha Helena
FASSOTTE Wilhelmus Josephus
FIJAERTS Johanna Maria
FIJAERTS Johannes
FIJAERTS Johannes Hermanus
GOFFIN Theodorus Eustache
HERBRECHTER Anna Elisabeth
HERBRECHTER Anna Maria
HERBRECHTER Godefridus Ignatius
HERBRECHTER Godfridus Ignatius
HERBRECHTER Louisa Maria Henrica
HOOGERS Maria Agnetia
JANSSEN Anna Gertrudis
KOFFEN Helena Margreta
LOOTSMAN Maria Cornelia
MOËR Jenneke
POMPEN Digna Adriana
SCHINDLER Alexander Charles Benedictus Reinier
VAN BOMMEL Catherina
VAN DEN HEUVEL Johannes Franciscus Phillippus


Nederland Grevenbicht (Limburg)

VERSTAPPEN Hubertus


Nederland Groenlo (Gelderland)

FISCHER Lamberthus Bernardus


Nederland Groesbeek (Gelderland)

MICHON Carel Christiaan


Nederland Groningen (Groningen)

ABRAHAMI DE MELVERDA Tryntje
ADRIANI Arius
ADRIANI Johanna Aritia
ADRIANI Peter
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Juliana Lucia Elisabeth Maria
BUSCH Marcus Jan
DE BRUEYS Maria Christina
DIJKMAN Jacoba
HOFKAMP Anna Lammertina
JACOBS Elisabeth
JANKNECHT Geertruida Christina
KEISER Isaac
KEISER Margaretha Lucretia Elizabeth
OLFERS Hieronimus
OLFERS Hieronimus
OLFERS Jacobus
OLFERS Jacobus Gerardus
OLFERS Johannes Gerardus
OLFERS Ludgerus
OLFERS Luidolf
OLFERS Luidolf
SIJLMAN Johanna
SLUITER Maria Helena
VAN DELDEN Johanna Teresja Izaaks
VAN WAGENINGEN Juliana Lucia
WISDOM Elisabeth Susanna Frinette Anna Maria Roelfina
WISDOM Pieter Constant Willem Eduard
WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Nederland Gulpen (Limburg)

EYKENBOOM Gerardus Josephus
EYKENBOOM Johannes Petrus
EYKENBOOM Maria Josepha
VERSTAPPEN Louisa Hubertina


Nederland Haarlem (Noord–Holland)

BEL Alida Gezina
BEL Cornelis Gerardus
BEL Gerardus Adrianus
BEL Gerardus Adrianus
BEL Helena Giezena
BEL Maria Cornelia
BEL Nn
BELLE Alphonsus Maria
BELLE Charlotte Winnifred
BELLE Franklin Bartholdy
BELLE Julia Theodora Lodewica
BELLE Maria Louisa
BELLE Mieke
KLAPWIJK Bernardus
LIERNUR Hermann Carl Anton Thieme
LIERNUR Johannes George
LIERNUR Petronella Elisabeth
LORENTZ Hendrik Antoon
OLFERS Jacobus Gerardus
OLFERS Johanna
ROËLL Joan
SCHLECHTER Maria Hubertine Christine Johanna
STAM Helena Gezina
STOLTERVOET Johanna Geertruye
THIEME Johanna Gesima
VAN DE POLL Elisabeth
VAN DER PUT Anna Berdiena
VAN VEEN Maria Cornelia
[Private]
WISDOM Cornelia Christina


Nederland Haarlemmermeer (Noord–Holland)

RIEMERSMA Tijmetje Treintje Johanna


Nederland Hantum (Friesland)

SMIDT Klaaske Hendriks


Nederland Harderwijk (Gelderland)

DE BRUIN Gerrit
STUERMAN Bertha


Nederland Harmelen (Utrecht)

JULIEN Emile Frederik Franciscus Marie


Nederland Hasselt (Overijssel)

AARTS Anna Maria
BELLE Gerhardus
BELLE Hermanus
LOTSMAN Abraham Jantsz
TIJL Asselina Everdina
TIJL Everdina Cornelia
TIJL Jan Reinder


Nederland Heel En Panheel (Limburg)

BELLE Johannes Jakobus


Nederland Heemstede (Noord–Holland)

BELLE Sara Maria
KLEIN Hélene Emilie
VAN ZALINGEN Frans Adolf


Nederland Heerenveen (Friesland)

CARRIÈRE Frederica Margaretha Cornelia


Nederland Heerlen (Limburg)

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BELLE Julien Leopold
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BOESCH Catharina
BORGHANS Gerardus
BORGHANS Joannes Gerardus
BORGHANS Simonus
[Private]
[Private]
EIJCHBAUM Hendrick Hindrich
EIJCKBAUM Abraham Wernerus
ENGELBURGS Anna
ENGELS Anna Catharina
EYKENBOOM Johannes Henricus Jacobus
EYKENBOOM Johannes Thomas
HOUBEN Johannes
HOUBEN Marie Elisabeth
KERCKHOFS Maria Aleijdis
KIRCHHOFFS Joannes
MATTIS Elisabeth
MEULENBERG Christiani
MULLERS Joannes
MULLERS Joannes
MULLERS Pancratius
PELSERS Elisabeth
REISIG Dave
[Private]
REUMKENS Simon
TROTSENBERG Susanna
VAN GASSEL Maria Alphoniza
WATZEN Petronella


Nederland Heiloo (Noord–Holland)

DEN OUDEN Lodewijk Frederik Willem


Nederland Helmond (Noord–Brabant)

BELLE Aldegonda Arnolda
BELLE Christianus Bernardus Petrus
BELLE Cornelia
BELLE Gerarda Maria Christina
BELLE Gradus Gerardus
BELLE Johannes Franciscus Cornelis
BELLE Johannes Theodorus
BELLE Kornelis Johannes
BELLE Maria Theodora Christina
BELLE Theodora Johanna Maria
BELLE Theodorus Cornelis
BLANKERS Theodora
VAILLANT Charles Henri Joseph
VAN MIERLO Jacoba Elisabeth


Nederland Hendrik–Ido–Ambacht (Zuid–Holland)

SWART Antoinette Sophia Eugenie


Nederland Herpen (Zuid–Holland)

SCHINDLER Maria


Nederland Herten (Limburg)

GEELEN Leonardus
PAGTLAND Henricus
PAGTLAND Joanna
VAN BREE Gerardus
VAN BREE Joannes
VAN BREE Sibilia


Nederland Heythuysen (Limburg)

KUIJPERS Josephus


Nederland Hilversum (Noord–Holland)

BELLE Bernardina Margaretha Antonia
SCHINDLER Adriana Gesina Christina
WESTERBERG Sophia Francisca


Nederland Hoensbroek (Limburg)

BELLE Jacobus Diederik
HASELIERS Maria
HOUBEN Johannes
HOUBEN Leonardus
MULLERS Joannes
MULLERS Maria


Nederland Hof Van Delft (Zuid–Holland)

VAN LUYTEN Gerardus


Nederland Holten (Overijssel)

WEYDAUER Gertrud


Nederland Hoogeveen (Drenthe)

BELLE Joke
BOOIJ Hendrik


Nederland Hoogezand (Groningen)

WOLTMAN Jakoba


Nederland Hoogkerk (Groningen)

BELLE Jacob Jans Albertus
BELLE Tammo


Nederland Hoorn (Noord–Holland)

BELLE Pieter


Nederland Horn (Limburg)

VAN BREE Gerardus
VAN BREE Petrus


Nederland Houten (Utrecht)

BELLE Johannes Petrus Maria


Nederland Huissenling en Neerloon (Noord–Brabant)

POMPEN Anna Maria
POMPEN Jacobus Johannes


Nederland Hulsel (Noord–Brabant)

VAN LIEMPT Arnolda
VAN LIEMPT Cornelius


Nederland Jelsum (Friesland)

VAN WAGENINGEN Juliana Lucia


Nederland Kampen (Overijssel)

BELLE Agatha Christina Ludwina Maria
BELLE Elisabeth
BELLE Geertruida Klasina Maria
BELLE Johanna Maria
BELLE Joseph
BELLE Wilhelmus Nicolaas Josephus
CHOLLIER Alida
CHOLLIER Johannes Jacobus
CHOLLIER Johannes Jacobus
CORNELISSEN Johanna
DAVID Maria
MEULENKAMP Alida
VAN OOLEN Sara


Nederland Katwijk aan Zee (Zuid–Holland)

BARTELINGS Barend Coenraad
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BERCKENKAMP Anna Margaretha
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
MIERAS Cornelis Johannes
[Private]
[Private]
[Private]


Nederland Kerkrade (Limburg)

[Private]
[Private]
[Private]
BELLE –
[Private]
[Private]


Nederland Kloosterburen (Groningen)

BELLE Pieter
BELLE Rink
BELLE Tammo
SCHUITEMA Anje


Nederland Klundert (Noord–Brabant)

VREELAND Anna Cathalijna Ijda


Nederland Kollum (Friesland)

ABRAHAMI DE MELVERDA Anna
ABRAHAMI DE MELVERDA Annius
ABRAHAMI DE MELVERDA Johanna
ABRAHAMI DE MELVERDA Lolkjen Tjerks
ABRAHAMI DE MELVERDA Tjerk Annius
ABRAHAMI DE MELVERDA Tryntje


Nederland Laren (Noord–Holland)

BELLE Josefine
CALAND Julius


Nederland Leende (Noord–Brabant)

LEENEN Maria Driessen Andreas
POMPEN Adriaan Franciscus
POMPEN Adrianus
POMPEN Adrianus
POMPEN Adrianus Franciscus
POMPEN Elisabeth
POMPEN Elisabeth
POMPEN Franciscus Adrianus
POMPEN Frans Hendrik
POMPEN Helena Maria
POMPEN Helena Maria
POMPEN Hendrik Jacob Heynselmans
POMPEN Henricus Fransz
POMPEN Jacob Adam Heynselmans
POMPEN Jacob Hendrik Heynselmans
POMPEN Jacob Jacobs Heynselmans
POMPEN Jacobus
POMPEN Jan Hendrik
POMPEN Joanna
POMPEN Johanna
POMPEN Johannes Adriaan
POMPEN Maria Elisabeth
POMPEN Maria Elisabeth
POMPEN Walterus
POMPEN Willem Hendriksz
SCHOENMAKERS Adriaantje
SVOSSEN Catharina


Nederland Leenderstrijp

POMPEN Elisabeth Johannes
POMPEN Jan Willem


Nederland Leerdam (Utrecht)

VAN STEIJN Huibertje


Nederland Leeuwarden (Friesland)

CALAND Abraham Jacob
CALAND Adeline Josephine
CALAND Jacob
HOPMAN Wilhelmina
KEISER Hendrika Martina
SAS Magdalena
SNETHLAGE Albertus
SNETHLAGE Jacobus Marinus
VAILLANT Frédéric Gerard Cornelis
WITTEVEEN Oene


Nederland Leiden (Zuid–Holland)

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BELLE Adriaan Christiaan
BELLE Catherina
BELLE Lucia
BELLE Petronella
BERNARD Susanna
BEUSEMAKER Magdalena
CLAESD Geertruijt
[Private]
[Private]
DEN OUDEN Hermanus
DEN OUDEN Jacobus
DEN OUDEN Jan Janz
DEN OUDEN Jean
DEN OUDEN Philip Janz
DEN OUDEN Pieter Janz
DOUW Aaltje
FRANCHIMON Abel
FRANCHIMON Abel
FRANCHIMON Cornelia Susanna
FRANCHIMON Cornelis
FRANCHIMON Johannes Daniel Leendert
FRANCHIMON Paul
FRANCHIMON Paul
FRANCHIMON Paulus Johannes Daniel
FRANCHIMON Susanne Jeanne Cornelie
GIRARD Jeanne Martha Violette
[Private]
KAISER Friedrich
KAISER Johan Willem
LE GENDRE Marie
TOLLIUS Hermanus
VAILLANT Paul Pierre
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
VAN HEKKEN Hendrikje
WISDOM Paulus Pieter Cornelis


Nederland Leiderdorp (Zuid–Holland)

VAN GHEEL ROËLL Anna


Nederland Leidschendam–Voorburg (Zuid–Holland)

MICHON Frederik
VAN DORP Margareta Jacoba Eleonora


Nederland Lelystad (Flevoland)

[Private]
[Private]
[Private]


Nederland Lemmer (Friesland)

ABRAHAMI DE MELVERDA Cornelis Johannis Adrianus


Nederland Limmen (Noord–Holland)

WOUTMAN Ernst Erik


Nederland Linne (Limburg)

VAN DER LOO Catharina Hubertina


Nederland Lisse (Zuid–Holland)

AFFOURTIT Raymon Christiaan


Nederland Loenen aan de Vecht (Utrecht)

AUPERS Antonie


Nederland Loon Op Zand (Noord–Brabant)

BELLE Maria Johanna


Nederland Lunteren (Gelderland)

MAASSEN Dilia
MAASSEN Gerritsen
VAN BLOEMENDAAL ROELOFS Dirckje


Nederland Maasbracht (Limburg)

BELL ?
BELL ?
BELL ?
BELL Anna Maria
BELL Antonius Hubertus
BELL Antoon Hubert
BELL Elisabeth Maria Josepha Hubertina
BELL Franciscus Hubertus
BELL Helena Hubertina
BELL Hendricus Hubertus
BELL Herman Joseph
BELL Jacoba Leonora Hubertina
BELL Joanna Margaretha
BELL Joannes
BELL Joannes Joseph Hubertus
BELL Josephus Leonardus
BELL Maria Elisabeth
BELL Maria Herman Joseph
BELL Maria Josepha
BELL Maria Josephina Gertrudis
BELL Renier
BELL Thomas Matheas Hubertus
BELLE Hendrikus Hubertus
DENIS Maria Gertrudis
SLAATS Maria
WEVERS Anna Gertrudus


Nederland Maastricht (Limburg)

CONAERTS Maria Helena
DRIESMANS Henri Guillaume Antoine
ENGELEN Bartholomeus
ENGELS Anna Catharina
EYKENBOOM Johannes Petrus
HOUBEN Leonardus
SCHLECHTER Heinrich Jacob
TIJL Asselina Everdina
TROQUAY Gerardina Anna Josephina
VAN KROMMEN Maria Ida


Nederland Maren (Noord–Brabant)

POMPEN Gerardus Petrus
POMPEN Jacobus
VAN CROMVOIRT Adriana


Nederland Melick en Herkenbosch (Limburg)

GEELEN Joanna
GEELEN Johannes


Nederland Merkelbeek (Limburg)

HILGEBOURGS Maria
MEULENBERG Christiani
MEULENBERG Hilgerus
MEULENBERG Marie Catharine
MEULENBERG Reijnerus
MEULENBERG Reinerus


Nederland Middelburg (Zeeland)

CALAND Abraham
CALAND Abraham
CALAND Johanna
CALAND Pieter Marinus
DELEBERGHE Susanna
MACARÉ Pierre Pieter De Jonge
MACARÉ Pierre Pieter De Oude
MACARÉ Pieter Junior
NACHTEGAAL Elisabeth
TAMSOM Johannes
VAN DER PLAS Catharina Wilhelmina


Nederland Middelharnis (Zuid–Holland)

PAUWELS Fijtgen


Nederland Middelstum (Groningen)

BUSCH KEIZER Johan Gerard


Nederland Mill (Noord–Brabant)

VAN CUIJCK Godefricus


Nederland Moergestel (Noord–Brabant)

LAGNEAUX Maria Eugenia


Nederland Montfoort (Utrecht)

BELLE Antonius


Nederland Montfort (Limburg)

[Private]


Nederland Muntendam (Groningen)

HULSTEDE Maria Antonia


Nederland Neer (Limburg)

KUIJPERS Gertrudis


Nederland Nieuwenhagen (Limburg)

BORGHANS Anna Maria
BORGHANS Joannes Gerardus
PENNINGS Anna Maria
REUMKENS Symon


Nederland Nieuwer–Amstel (Noord–Holland)

VAN GHEEL ROËLL Jacqueline Charlestine Jacobine


Nederland Nijkerk (Gelderland)

HENDRIKS Hendrik Eventsen
MAASSEN Dilia
SPEK Hendrikje


Nederland Nijmegen (Gelderland)

BELLE Catharina
[Private]
BRANTS Ester
CHOLLIER Johannes Jacobus
HERBRECHTER Antonius Franciscus Ignatius
WISDOM Gerard
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Nederland Oegstgeest (Zuid–Holland)

WISDOM Susanna Frederica


Nederland Oldeboorn (Friesland)

WITTEVEEN Gauke


Nederland Oostermeer–Tietjerksteradeel (Friesland)



Nederland Oosternijkerk (Friesland)

SMIDT Klaaske Hendriks
SNETHLAGE Anne Noordenbos


Nederland Otterdum (Groningen)

ADRIANI Johanna Aritia


Nederland Oud en Nieuw Gassel (Noord–Brabant)

VAN CUIJK Jacobus Hubertus


Nederland Oudenbosch (Noord–Brabant)

BELLE Cornelia


Nederland Oudewater (Utrecht)

VAN BEEK Antonius


Nederland Oudkerk (Friesland)

NOORDENBOS Ynske Annes


Nederland Overschie (Zuid–Holland)

GRISNICHT Joannes


Nederland Peize (Drenthe)

SNETHLAGE Johannes
SNETHLAGE Wilhelmus


Nederland Princenhage (Noord–Brabant)

HUIJSKENS Matheus


Nederland Purmerend (Noord–Holland)

CALAND Catherina Wilhelmina
CALAND Henriette Carolina Wilhelmina


Nederland Putten (Gelderland)

DE BRUIN Dirk Dirkszn
DE BRUIN Gerrit
DE BRUIN Gerrit Dirkse
DE BRUIN Hendrik
DE BRUIN Teunis Gerrits
HENDRIKS Gerritsa
JANS Barbara
JANSEN Maria


Nederland Raalte (Overijssel)

VAN BEEK Susanna


Nederland Raamsdonk (Noord–Brabant)

VAN NUIJSENBORGH Geertruid


Nederland Ravenstein (Noord–Brabant)

BELLE Adriana Elisabeth
BELLE Anna Wilhelmina
BELLE Cornelia Jacoba
BELLE Francina
BELLE Gerardus Petrus
BELLE Jacoba Ceacilia
BELLE Joannes Arnoldus
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Johanna Frederica
BELLE Petrus Jacobus
POMPE Elisabeth Adriana Anna
POMPEN Adriana Lucia
POMPEN Ariana Arnolda
POMPEN Gerardus Petrus
POMPEN Hendrica Adriana
POMPEN Jacoba Francisca
POMPEN Jacobus Johannes
POMPEN Maria Henrica


Nederland Reek (Noord–Brabant)

SCHIMMEL Gerardus Petrus


Nederland Renkum (Gelderland)

MISEROY Anne Louise
VAN GHEEL ROËLL Anna


Nederland Rheden (Gelderland)

CALAND Abraham
CALAND Emlilius Jacobus


Nederland Ridderkerk (Zuid–Holland)

VAN JONCKHOLT Paulus


Nederland Rijnsburg (Zuid–Holland)

[Private]


Nederland Rijswijk (Zuid–Holland)

BALZOUMAN Paulus Johan Bernardus
VAN KOL Cornelia


Nederland Roermond (Limburg)

BELL Antonius Hubertus
BELL Maria Anna Jacoba
BLOEMERS Anna Maria
EYKENBOOM Hubertus Josephus
GEELEN Joanna
KUIJPERS Gertrudis
STREGELS Gertrudis
VERSTAPPEN Henricus
VERSTAPPEN Hubertus
VERSTAPPEN Louisa Hubertina
VERSTAPPEN Peter
VERSTAPPEN Petrus


Nederland Roggel (Limburg)

HENDRIX Angela
HENDRIX Egidius
KUIJPERS Josephus
MOOREN Getrudis
MOOREN Hermanus
VERSTAPPEN Nicolaas
VERSTAPPEN Peter
VERSTAPPEN Petrus


Nederland Roosendaal (Noord–Brabant)

[Private]


Nederland Rotterdam (Zuid–Holland)

AHRENS Helena Maria Frederika
AHRENS Maria Catherina Elisabeth
BARTELINGS Otto Barend
BELLE Hendrica Johanna
BELLE Johanna
BELLE Johanna Helena Suzanna
BELLE Johannes Laurentius
BELLE Joseph
BELLE Leendert
BELLE Maria Adriana
BELLE Maria Johanna
BELLE Petrus Joseph Wilhelmus
BELLE Petrus Joseph Wilhelmus
BELLE Susanna Maria
BELLE Willem Alfons
BIEMAN Jacoba Maria
DE BOER Benjamin
DE BOER Tjeerd Fiekes
DE RIDDER Suzanna
JUTTE Apolonia Maria
JUTTE Barthelomeus
JUTTE Johanna Helena
JUTTE Johanna Helena Susanne
JUTTE Johannes Hendrikus
JUTTE Ludovicus Matthijs
JUTTE Susanna Maria Helena
LIERNUR Paulus A.
LIGTVOET Adrianus Mattheus Marie
LODEWIJK Martinus Petrus Josephus
PAATS Friedrich Wilhelm
PAATS Johannes Antonius Hendrikus
PIETERS Aaltje
RADDER Pietertje Cornelia
SLOF Johanna Cornelia
SOESMAN Martha Christine Esther
[Private]
[Private]
[Private]
VAN DORP Johan Frederik
VAN KREVELEN Lucretia Cecilia
VAN RHEEDEN Neobella Alexandra Eline
VAN SPIERENBURG Adriana Wilhelmina
VAN WINGERDEN Helena Adriana
VAN ZALINGEN Willy Eduard
WEBER Cornelia Johanna
WEHRFELD Carl Friedrich Albert
WEHRFELD Carl Friedrich Albert
WEHRFELD Caroline Henriette Susanna
WELTER Johanna Maria
WISDOM Adrianus Jacobus
WISDOM Adrianus Jacobus
WISDOM Barendina Theodora Lucreatia
WISDOM Francina Aletta
WISDOM Gerharda Hendrika
WISDOM Gerrit Johannes
WISDOM Herman Hendrikus Cornelis
WISDOM Johanna Geertruida
WISDOM Johanna Geertruida
WISDOM Maria Susanna
WISDOM Petronella Christina Theodora
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Susanna Maria Johanna
WISDOM Theodorus Cornelis Nicolaas
WISDOM Theodorus Cornelis Nicolaas
ZUYDERHOFF Rudolf


Nederland Sassenheim (Zuid–Holland)

SMAGGE Marie Ernestine


Nederland Schaarsbergen (Gelderland)

CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria


Nederland Schaesberg (Limburg)

EYKENBOOM Joannes
EYKENBOOM Johannes Henricus Jacobus
EYKENBOOM Johannes Thomas
KERCKHOFS Maria Aleijdis
MEULENBERG Marie Catharine


Nederland Schandelo (Limburg)

JACOBS Maria


Nederland Scheveningen (Zuid–Holland)

BELLE Willem Frederik
LIERNUR Anna Sibilla
SCHINDLER Johanna Gesina Geertruida
SCHREURS Jacobus
TUYT Clare Cornelisdr


Nederland Schie (Zuid–Holland)

CORNELISDR Annetgen
SPANGIERSBERCH Cornelis Claesz
VAN DER HOEFF Annetje


Nederland Schiedam (Zuid–Holland)

LIGTVOET Adrianus Mattheus Marie
ZOETMULDER David


Nederland Schingen gem. Menaldumadeel (Friesland)

KEISER Margaretha Lucretia Elizabeth


Nederland Sevenum (Limburg)

VAN GASSEL Maria Alphoniza


Nederland Simpelveld (Limburg)

BELLE Frieda Martha


Nederland Sint Odiliënberg (Limburg)



Nederland Sint–Annaland (Zeeland)



Nederland Sittard–Geleen (Limburg)

[Private]
[Private]
BELLE Bernardus Theresia
BELLE Johannes Matthias
EYKENBOOM Joannes
[Private]
WENZEL Emanuel


Nederland Sliedrecht (Zuid–Holland)

VAN DORSSER Teunis Thomas Teunisz


Nederland St. Oedenrode (Noord–Brabant)

REINDERS Geertruida Aleida
SCHINDLER Carl Joseph


Nederland Stadskanaal (Groningen)

JANKNECHT Geertruida Christina


Nederland Stein (Limburg)

[Private]
[Private]


Nederland Stompwijk (Zuid–Holland)

AHRENS Casper Frederik
VAN BEEK Susanna
WELTER Johan Frederich


Nederland Surhuisterveen (Friesland)

PIETERS Sytske
WITTEVEEN Gauke Tobias
WITTEVEEN Pieter Gaukes


Nederland Susteren (Limburg)

BELL Antonius Hubertus
BELL Joseph Hubertus
BELL Maria Anna Jacoba
BELL Mathilda Gertruida
DENIS Maria Gertrudis
DOORNBERG Elisabeth
VERSTAPPEN Franciscus


Nederland Terbandsterschans (Friesland)

DOLSTRA Treintje Oenes


Nederland Tiel (Gelderland)

BELLE Anthonie
ROOTBEEN Johanna Catharina


Nederland Tilburg (Noord–Brabant)

BAANS Marga
BELLE Kornelis
[Private]
[Private]
BELLE Theodora Johanna Maria
DE BEER Joanna
[Private]
DRIESMANS Louis Nicolas
DRIESMANS Sacha Yvonne Mary
GAGLIARDI Barend Louis
GIRARD Henriëtte
GIRARD Leonie Violetta
[Private]
[Private]
MIERAS Shirley Belinda
[Private]
[Private]
SMITS Adriana Anna
VAN MIERLO Jacoba Elisabeth
VERMÉ Joannes
[Private]
WITTEVEEN Gauke Oene
[Private]
[Private]


Nederland Uden (Noord–Brabant)

BELLE Helena


Nederland Ulrum (Groningen)

BELLE Jan
KEISER Gezina Carolina
KEISER Isaac
KEISER Martinus Lambertus


Nederland Urmond (Limburg)

[Private]


Nederland Usquert (Groningen)

BUSCH Marcus Jan


Nederland Utrecht (Utrecht)

AFFOURTIT Frederic Charles
ARMSTÖRFF Frederich Wilhelm
BAILLY Cornelia
[Private]
BELLE Franciscus Everardus
[Private]
CALAND Willem
GIEZE Christoffel
IN DER MAUR Cornelia Johanna Hendrika
KOELEMAN Catherina
NEPVEU Jacob Joost
NEPVEU Laurens Johannes
NEPVEU Laurens Theodore
NEPVEU Margaretha
ROOSMALE Margaretha
SCUPPES Cornelia Johanna Hendrica
VAN DER MEYDE Hans
VAN DER WAL Jacobus
VAN GHEEL ROËLL ?
VAN GHEEL ROËLL Digna Johanna
VAN GHEEL ROËLL Jan Carel Andries
VAN GHEEL ROËLL Johan Karel
WENZEL Ivana
WISDOM Jan Willem


Nederland Vaassen (Gelderland)

VAN BLOEMENDAAL Rolof Dirks


Nederland Veenhuizen (Drenthe)

BELLE Wilhelmus Antonius Jacobus
WISDOM Maria
WISDOM Susanna Maria


Nederland Veere (Zeeland)

CALAND Pieter Marinus
HERBRECHTER Anna Maria


Nederland Velden (Limburg)

GEELEN Jaque
GEELEN Leonardus
JACOBS Maria


Nederland Veldhuizen (Utrecht)

SCHOORN Johanna Christina


Nederland Velp (Gelderland)

BELLE Jean


Nederland Velp (Noord–Brabant)

BELLE Adriana Elisabeth
BELLE Frederik Arthur
BELLE Gerardina
BELLE Jacoba Ceacilia
GANS Rudolf
POMPE Elisabeth Adriana Anna
SCHIMMEL Anthonius
SCHIMMEL Franciscus
SCHIMMEL Frederika
SCHIMMEL Gerardus Petrus
SCHIMMEL Hendricus
SCHIMMEL Hendrika
SCHIMMEL Jacobus Antonius
SCHIMMEL Maria Catharina
SCHIMMEL Maria Jacoba
VAN BOMMEL Catherina
VAN GHEEL ROËLL Johan Karel


Nederland Venlo (Limburg)

BELLE Johanna Frederica
LOSSE Alexander Adriaan


Nederland Venray (Limburg)

TULPEN Anna Maria Rosina


Nederland Vianen (Utrecht)

BELLE Dorothea


Nederland Vlaardingen (Zuid–Holland)

IDO Maria


Nederland Vlijmen (Noord–Brabant)

[Private]
[Private]
BELLE Jean Charles
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]


Nederland Vlissingen (Zeeland)

BELLE Alida Pieternella


Nederland Voorburg (Zuid–Holland)

AHRENS Catherina Elisabeth
AHRENS Maria Catherina Elisabeth
VAN BEEK Frederik


Nederland Voorhout (Zuid–Holland)

BEL Gerardus Adrianus


Nederland Voorthuizen (Gelderland)



Nederland Vrijenban (Zuid–Holland)

GRISNICHT Gerretje


Nederland Vrouwenpolder (Zeeland)

CALAND Johannes


Nederland Vucht (Noord–Brabant)

BELLE Christina Cornelia


Nederland Wageningen (Gelderland)

CALAND Catharine Wilhelmina
CALAND Pieter
GAGLIARDI Albertus Eduard


Nederland Warmond (Zuid–Holland)

WISDOM Lily


Nederland Weert (Noord–Brabant)

GIELEN Matheus
GIELEN Mathys
SCHRIJNAERTS Catharina
VERSTAPPEN Franciscus


Nederland Weesp (Noord–Holland)

MEESTER Maria Jacoba Theresia Geertruida


Nederland Westdongeradeel (Friesland)



Nederland Westerbork (Drenthe)

SNETHLAGE Albertus
SNETHLAGE Johannes
SNETHLAGE Wilhelmus


Nederland Westkapelle (Zeeland)

CALAND Abraham


Nederland Woensdrecht (Noord–Brabant)

MUTZ Anne Maria


Nederland Woensel (Noord–Brabant)



Nederland Woerden (Utrecht)

[Private]
JANS Grietje
KUIJTEN Antonia
VAILLANT Adolphe Chrétièn
VAN DER HOEVEN Maria


Nederland Woubrugge (Zuid–Holland)

BELLE Hendrikus


Nederland Zaandam (Noord–Holland)

BAKKER Frederikus
BELLE Elsje
BELLE Geertruida
BELLE Nn
BELLE Willemke
[Private]


Nederland Zeelst (Noord–Brabant)

HEYMANS Henricus


Nederland Zeist (Utrecht)

GUEINZIUS Josephine Anna Jetje Nella
NEPVEU Charles
ROOSMALE Margaretha
WISDOM Elisabeth Susanna Frinette Anna Maria Roelfina


Nederland Zevenaar (Gelderland)

CALAND Jacob Gerard Markus Johan
CALAND Johan Petrus Willem
WELTER Wilhelm Frederik


Nederland Zevenhuizen (Zuid–Holland)

LAMMENS Maartje Ariesdr
RADDER Arie
RADDER Klaas


Nederland Zierikzee (Zeeland)

CALAND Pieter
CALAND Wilhelm
DE JONGE Helena Carolina
DE JONGE Karel Willem
DE JONGE Willem Adriaan
MOGGE POUS Cornelia Petronella
VAN BREUGEL Henrietta


Nederland Zoeterwoude (Zuid–Holland)

VERBREE Dorothea


Nederland Zuidlaren (Drenthe)

BELLE Johannes Petrus Maria
BELLE Joseph Petrus Johannes
BELLE Wilhelm Joseph Maria


Nederland Zuidwolde (Drenthe)

TEN HEUVEL Jan Frederiks


Nederland Zundert (Noord–Brabant)

BENNETH Roelof Gabriel
TOLLIUS Philippus Johannes


Nederland Zutphen (Overijssel)

BENNETH Roelof
DOORNBERG Elisabeth


Nederland Zwolle (Overijssel)

AHRENS Casper Frederik Alexander
BACAS Olga Francisca
BELLE Aleida
BELLE Aleida Henrietta
BELLE Christiaan
BELLE Christina
BELLE Derk
BELLE Elisabeth
BELLE Frederik
BELLE Frederika
BELLE Hans Henri
BELLE Hermanus
BELLE Jan Christoffel
BELLE Johan Dirk
BELLE Johannes
BELLE Johannes
BELLE Johannes Hermanus Josephus
BELLE Johannes Jakobus
BELLE Johannes Joseph
BELLE Joseph
BELLE Joseph
BELLE Petrus
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus Wilhelm Johannes Hendrikus
BELLE Wilhelmina
BELLE Willem
BELLE Willem
CORNELISSEN Johanna
GAGLIARDI Rinalda
LAGNEAUX Antonius Franciscus Hendrikus
LAGNEAUX Bartholomeus Franciscus
LAGNEAUX Carolina Eugenia
LAGNEAUX Clasina Barbara Hendrica
LAGNEAUX Elisabeth Johanna
LAGNEAUX Gerhardus Josephus
LAGNEAUX Gerridiena Louiza
LAGNEAUX Gertruida Klasina
LAGNEAUX Henrietta Garidina
LAGNEAUX Jacoba Antonia
LAGNEAUX Jacobus Antonius
LAGNEAUX Jan Henri
LAGNEAUX Johannes Antonius
LAGNEAUX Johannes Petrus
LAGNEAUX Josephus Johannes
LAGNEAUX Maria Eugenia
LAGNEAUX Maria Hermina
LAGNEAUX Pierre
LAMBREGCTS Christina Elisabeth Frederika
MEIER Maria Eugenia
PIETERSEN Frederika
STEFFERS Regina Apolonia
TER AVEST Geesje
VAN DIJK Jurrien Anthonie Johannes
VAN GROLL Gerhardus Nicolaas


Netherlands Antilles Curaçao (Bonaire)



Niet bekend Niet bekend

X Xx


Paraguay Asuncion

PAATS Friedrich Wilhelm
PAATS Margarita
RODRIQUEZ Martina


Polski Gdansk

VERGERON Antoine


Polski Kostrzyn Lubusz Voivodeship

TAMSOM Alexander Willem Karel


Roumanie Buckarest

DEFIEBER Blanche Margueritte


Rusland Kaliningrad (voormalig Köningsbergen)

STOLTERVOET Jan
STOLTERVOET Johanna Geertruye


Rusland (thans Lithouwen) Kowno

CHAUMAISON Anne Elvire


Russia Moscow

LENOIR Jean François


Schweitz Basel

OTTO Johanna Elisabeth


Schweitz Bern

SCHINDLER Benedictus


Schweitz Zürich

AFFOURTIT Frederic Charles


Singapore Malay POW Camp

ABRAHAMI DE MELVERDA Diederik Emile Francois
DRIESMANS Alphons Alexander Liboris Johannes


Slovakia Malachov

CHAMOISON Désiré Sainte–Marie


South Africa Kaapstad (Cape Town)

VAN GROLL Gerhardus
WENZEL Louis


Sri Lanka Jaffnapatnam (Ceylon)

DE LA RAMBELJE Frederick Gerardus Cornelis


Sri Lanka Sri Lanka

SOESMAN John George


Suisse Genève

AFFOURTIT Pierre Louis


Suisse Montreux

DRECHSLER Marcus Johannes


Suisse Vevey

CARRIÈRE Paul Théophile


Suriname Paramaribo

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
MURK Cornelia Linda
MUSKIET Ernestine Helouise
NEPVEU Laurens Johannes
SOESMAN Abraham Eliza


Switzerland Prato en Sornico

GAGLIARDI Jospeh Baptista


Thailand Nompladuk II

WITTEVEEN Oene


Thailand Thai POW Camp in Tha Khanun

KEASBERRY William Henry


U.S.A. Alaska

VAN LINGEN Emma Lucie Nicoline


U.S.A. Appleton

WERNER Louise


U.S.A. Appleton (Outagamie County Wisconsin)



U.S.A. La Puente (CA)

ABRAHAMI DE MELVERDA Maria Francina Wilhelmina


U.S.A. Los Angeles (CA)

BELLE Stella Maria
MISEROY Charles


U.S.A. Manitowoc (Wisconsin)

BELLE Arthur Nicolas Louis
BELLE Emil
BELLE Lodewijk
BELLE Richard Felix
HANTZEN Elizabeth


U.S.A. Mobile (Alabama)

LIERNUR Albert George
LIERNUR Johannette Theodora
LIERNUR John Francis
LIERNUR Peter Wilhelm


U.S.A. New London (Waupaca Wisconsin)



U.S.A. New York



U.S.A. San Francisco (CA)



U.S.A. Stephensville

WERNER Louise


U.S.A. Stephensville (Outagamie County Wisconsin)



U.S.A. Wisconsin

BELLE Felix
BELLE Felix R.
BELLE Joseph
BELLE Michael Arthur
LASARGE Emma


U.S.A. Wisconsin (Wood Port Edwards Town)



United Kingdom Birmingham

[Private]


UNKNOWN Unknown

CORRE Jenneken
HANSON Charles Henri
KIRCHER Francisca
SALOMONS Jan


Usa San Francisco

BALZOUMAN Rene Jan


Zuid–Afrka Potchefstroom

WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Österreich Karlsbad (Böhmen)

LIERNUR Albert George


Österreich Raab (Oberösterreich)

WASCH Frans


Österreich Wien

AUVILLAIR Anne–Marie
WERKOVICK Gaspard
WERKOVICK Mathian