DB-Gen version 1.2 © S. Girard. Alle rechten voorbehouden. Laatste update:  03-08-2022 15:54:10

Home   Index   Vorige pagina

Oorlogsslachtoffers

ABRAHAMI DE MELVERDA Diederik Emile Francois 1901-04-041945-06-12Commies algemene secretarie, Klerk ter Algemeene Secretarie, Archivaris Gemeentesecretarie Interneringskaart
ABRAHAMI DE MELVERDA Gerard Henri Isedore 1904-09-291942-08-143e commies Marinekantoor te Soerabaya
AHRENS Alexander Karel Frederik 1888-12-141945-02-16beheerder badplaats Zandvoort, ondernemer, employé Oorlogs Graven Stichting
AHRENS Casper Frederik Alexander 1916-04-232002-08-24Metaalarbeider Interneringskaart
AHRENS Elisabeth Martha Frederique Franciscus 1886-09-011945-05-07 Oorlogs Graven Stichting
AHRENS Johan Lodewijk 1917-12-271996-02-03Opzichter Koninklijke Paketvaart Maatschappij (KPM)
AHRENS Marie Frederique Marthe Eugénie 1885-07-121945-08-24 Oorlogs Graven Stichting
AUGUSTEYNS Frans K. 1894-11-09Boekhouder
BARTELINGS Charles Lambertus 1917-01-15 Interneringskaart
BARTELINGS Lambertus 1873-03-161944-05-14Portier Interneringskaart
Oorlogs Graven Stichting
BELLE Alfons Nicolaas Paul 1909-05-18Navigator, klerk KPM Interneringskaart
BELLE Arnoldus Theodorus 1906-09-301942-02-27werktuigbouwkundige bij de Koninklijke Paketvaart Maatschappij (KPM), 3e machinist Oorlogs Graven Stichting
BELLE Charles Louis 1901-10-311944-02-03Stafemploye BPM
BELLE Charles V 1944-02-03 Oorlogs Graven Stichting
BELLE Eduard Christiaan George 1910-05-201943-05-04Militair Soldaat Infanterie KNIL DEC–OVL
Nationaal Archief
Oorlogs Graven Stichting
BELLE Franklin Bartholdy 1910-08-051974-07-13 Interneringskaart
BELLE Frederik Arthur 1899-08-211979-08-09onderwijzer 1e klasse (openbaar westersch lager onderwijs) Interneringskaart
BELLE Joannes Josephus 1922-05-241945-04-26kantoorbediende, kontorist Oorlogs Graven Stichting
BELLE Wilhelmina Henriëtte 1920-06-061944-05-04 Oorlogs Graven Stichting
BERTHIER Eliacin Léon 1888-10-30cultivateur, Médaille interalliée 1914–1918, Médaille commémorative française de la Grande Guerre Registres matricules militaire
CHAMOISON André Georges 1898-11-161962-06-01Horloger, bijoutier, legion d'honneur, Agent de Liaison de la résistance NAIS–GEB
Registres matricules militaire
CHAMOISON Eugène Constant 1870-10-141920-11-18Horloger, bijouterièr Grand Mémorial
MAR–HUW
NAIS–GEB
Registres matricules militaire
CHAMOISON Jean Eugène Albert 1926-01-261944-08-21FFI FTPF maquis cdt Roland, Combattant De La Résistance, Forces Françaises de l'Intérieur (FFI) Memoire des Hommes–1
Memoire des Hommes–2
CHARBOIS Réné 18941917
CHAUMAISON Alexandre Jean Adrien 1893-12-181970-05-25Maçon, 95% invalide, Croix de guerre etoile en argent, Médaille militaire, cultivateur Infanterie CHAUMAISON#0646 Alexandre–Jean–Adrien
MIL
NAIS–GEB
CHAUMAISON Edmond Joseph 1883-03-301947-01-08Employé, Médaille Militaire, Médaille de la Victoire Registres matricules militaire
CHAUMAISON Eugène 1870-08-101944-07-23Coiffeur
CHAUMAISON Fernand Joseph 1899-03-181930-07-02Coiffeur, Mécanicien, Ajusteur Au PLM (Compagnie des chemins de fer de Paris à Lyon et à la Méditerranée)
CHAUMAISON François 1853-10-141927-08-13Entrepeneur de maçonnerie, Entrepeneur de travaux public Registres matricules militaire
CHAUMAISON Henri François 1898-10-201918-10-05soldat 152è rég. Infanterie 1914–1918
MEMORIAL
CHAUMAISON Paul Frederic Noël 1907-07-191972-02-01Coiffeur, Titres, homologations et services pour faits de résistance Registres matricules militaire
CHAUMAISON Pierre Louis Hippolyte 1912-01-121996-02-02Titres, homologations et services pour faits de résistance Registres matricules militaire
CHENEBIT Jean Félix Victor 1879-12-241915-04-05maçon DEC–OVL
Sannat
CHOMAISON Eugène Alexandre 1887-10-301914-09-17 1914–1918
1914–1918–2
Registres matricules militaire
CLERX Hendrikus Wilhelmus 1894-05-131940-04-25Sigarenmaker
DE BOER Benjamin 1879-10-201920-07-10Opziener bij het boswezen, Korporaal
DRIESMANS Alphons Alexander Liboris Johannes 1903-07-231944-12-30Planter Interneringskaart
DRIESMANS Henri Guillaume Antoine 1909-02-041958-10-03pensionhouder, employé spoorwegen Interneringskaart
DRIESMANS Karel Willem Adrianus 1901-12-251950-02-16ambtenaar Financiën Interneringskaart
DRIESMANS Léon Joseph Marie Louis Frederic 1904-07-011945-08-18Commiss. redacteur Interneringskaart
DRIESMANS Louis Nicolas 1913-08-222004-02-22hofmeester Canisius College, ambtenaar en burgermilitair bij Defensie (te Dongen)
DRIESMANS Marie Josephine 1911-05-061945
FAULE Arsene 1870-09-241945-04-13Ouvrier, Potier, Dispensé sapeur pompier Registres matricules militaire
FAULE Auguste 1868-02-271950-02-22Potier, domestique, employé à la conduite des chevaux Registres matricules militaire
FAULE Lucien 1877-03-13potier, Médaille interalliée 1914–1918, Médaille commémorative française de la Grande Guerre Registres matricules militaire
FAULE Lucien Albert 1892-04-241914-09-22caporal fourrier, Livre d'or 14/18 Memoire des Hommes
FAULE Pierre 1778-10-01fusilier, caporal, fourrier, sergeant, Médaillé de Sainte–Hélène Registres matricules militaire
FAULLE Albert Emile 1867-02-20Charcutier NAIS–GEB
Registres matricules militaire
FAULLE Andre 1877-03-311972-11-18Ferblantier, employé de commerce, Médaille commémorative française de la grande guerre Registres matricules militaire
FAULLE Anicet Ovide 1876-07-261915-10-01tailleur de pierre, Unité: 204e RI Grade: soldat MAR–HUW
MIL
NAIS–GEB
Registres matricules militaire
FAULLE Auguste Reclus 1884-02-101951-08-05Maréchal–ferrant DEC–OVL
MAR–HUW
NAIS–GEB
Registres matricules militaire
FAULLE Clément Désiré 1876-04-131949-12-21Tailleur de pierre, gendarme MAR–HUW
MIL
NAIS–GEB
RECE–1911–IMPHY
RECE–1921–IMPHY
Registres matricules militaire
FAULLE Constant Victor 1883-04-221964-05-21Détective privé, Dispensé sapeur pompier, comptable NAIS–GEB
Registres matricules militaire
FAULLE Ferdinand Desiré Edmond 1879-10-02negociant en vins MAR–HUW
FAULLE Gaston 1903-12-05alias Frécourt, Médaille de la résistance NAIS–GEB
FAULLE Georges Charles 1885-06-061914-09-23Unité: 361ème R.I. Grade: soldat Memo 14–18
NAIS–GEB
FAULLE Georges Edmond 1890-06-051958-04-30Ferblantier, Garçon boucher, manoeuvre, berger Registres matricules militaire
FAULLE Jean Albert 1884-06-26domestique, Médaille interalliée 1914–1918 et Médaille commémorative française de la Grande Guerre Registres matricules militaire
FAULLE Lazare François 1787-11-201809-04-27Soldat 5ème regiment de Napoléon DEC–OVL
NAIS–GEB
FAULLE Léopold Emile 1888-07-091917-05-05 memo 14–18
FAULLE Louis Auguste René 1878-02-19journalier, Maréchal–ferrant, Médaille interalliée 1914–1918 et Médaille commémorative française de la Grande Guerre Registres matricules militaire
FAULLE Marcel 1907-05-07
FAULLE Marcel Victor Paulin 1872-01-061960-01-19Voiturier, charretier Registres matricules militaire
FAULLE Maurice 1896-07-031917-04-24Unité: 111 RAL Grade: 2 Classe memo14–18
FAULLE Paul Maurice 1877-01-12Charcutier, Médaille interalliée 1914–1918, Médaille commémorative française de la Grande Guerre Registres matricules militaire
FAULLE Pierre Hubert 1873-07-30Journalier Registres matricules militaire
FAULLE Renée 1944-06-07
FAULLE Robert Ferdinand Edmond 1908-08-271987-03-30 NAIS–GEB
FAULLE Victor Léon 1885-01-111918-10-16Unité: 239è RAC Grade: Soldat 14–18
FISSER Johan Frederik 1893-08-20 Interneringskaart
GAGLIARDI Barend Reinier 1871-04-251944-06-04
GAUTHIER Prudence Casimir 1914-09-06
GIRARD Gustave 1922-01-221942-03-01Militie soldaat KNIL Oorlogs Graven Stichting
GIRARD Leonie Violetta 1916-03-201976-05-17
KEASBERRY William Henry 1917-02-061943-06-17Commies redacteur opium–hout regie Interneringskaart
LORIOT Noèl 1887-12-251915-07-15 Registres matricules militaire
MARIËN Theresia Frederica 1873-11-251947-02-02
MISEROY Louis Charles 1898-02-191965-03-07kunstenaar, illustrator, tekenaar Interneringskaart
MOYEUX Roger 1905-09-161944-09-03Membres de la Résistance FFI
SCHLECHTER Felix 1919-11-191982-01-28 Interneringskaart
SCHLECHTER Robbert 1889-04-091956-08-23architect Oorlogs Graven Stichting
SCHLECHTER Thedoor 1916-07-011947-09-21 Interneringskaart
Oorlogs Graven Stichting
SNETHLAGE Johannes Cornelis 1890-08-051945-06-15Paardenhandelaar (te Batavia), Doodgraver, Begrafenisondernemer Oorlogs Graven Stichting
TAMSOM Alexander Willem Karel 1883-02-251943-11-27Directeur van de N.V. Koninklijke Instrumentenfabriek Rotterdam OGS
Sonnenberg
VAILLANT Adolphe Chrétièn 1906-06-21 Interneringskaart
VAN BEEK Antonius Maria 1874-03-301914-09-18Machinist op de SS "Automaat"
VAN DORP Christiaan Hendrik 1907-11-141945-01-12
VAN DORP Gerard Pierre Jaques 1914-04-021942-04-17sergeant KNIL Oorlogs Graven Stichting
VAN RHEEDEN Alexander Frederik 1872-08-231946-07-21Adjunct landmeter 1e klas
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander 1874-10-071942-07-23Employe Fraser Eaton en Co. Oorlogs Graven Stichting
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander 1898-07-121942-03-31Ls.sgt. KNIL
VERGERON Antoine 1792-08-111813-03-25Cultivateur Registres matricules militaire
WISDOM Adrianus Jacobus 1922-07-221944-02-06 OGS
WITTEVEEN Oene 1915-07-271944-01-25boekhouder (bij elektriciteitsbedrijf N.V. Gebeo), matroos Kon. Marine, militie matroos schrijver Interneringskaart
WOUTMAN Jacob Ruurd 1918-08-071945-02-28Kantoorbediende Concentratie kamp Lahde
WOUTMAN Maarten Hendrik 1921-01-161945-04-03 Concentratie kamp
Wobbelin